Read the Official Description

Przegląd programu:

Program Rutgers Executive Master of Business Administration (EMBA) to najlepszy wybór edukacji biznesowej dla wysoce zmotywowanego profesjonalisty z aspiracjami do przyspieszonego rozwoju kariery i rozwoju. Executive MBA zapewnia wysoki poziom trwałego doświadczenia, które będzie trwać przez całą twoją karierę, gdzie przecięcie teorii i praktyki zapewnia maksymalne korzyści osobom, które chcą, aby każda klasa się liczyła. Zastosuj to, czego nauczyłeś się w klasie dzisiaj, do wyzwań biznesowych, gdy wrócisz do biura w poniedziałek.

Zaleta Rutgers:

Wysoko ocenione. Niektóre cytaty to: Financial Times: # 2 w ekonomii, # 3i n Corporate Strategy

Minimalny czas wolny od pracy. Ukończ EMBA w 14,5 miesięcy w trybie niepełnym wymiarze godzin. EMBA została zaprojektowana w formie modułowej dla zapracowanych profesjonalistów, aby zminimalizować przerwy w pracy i maksymalną retencję oraz zastosowanie nowej wiedzy i umiejętności w miejscu pracy.

Kompleksowy wybór przedmiotów. Program EMBA składa się z 18 modułów, które obejmują szeroki zakres tematów, takich jak Strategia biznesowa, Międzynarodowa strategia finansowa, Globalna strategia marketingowa, Rachunkowość finansowa, Zarządzanie finansowe, Międzynarodowy biznes, Globalne przywództwo i Zarządzanie łańcuchem dostaw. Wybór zaawansowanych electives jest oferowany każdego roku.

Nauka z wyróżnionego wydziału. Zajęcia są w całości realizowane w Singapurze przez nasz wydział, respektowane zarówno pod względem jakości ich nauczania, jak i doskonałości ich badań, z których niektórzy ukończyli kwalifikacje w takich instytucjach jak Kolumbia, Harvard, MIT, NYU, Kolumbia Brytyjska, UCLA, Michigan, Pensylwania i Wisconsin, Madison.

Zróżnicowany profil studenta. Rutgers EMBA wybiera wybitnych menedżerów, którzy są w stanie przyczynić się do klasy. Kohorty EMBA odzwierciedlają bogatą różnorodność profili zawodowych, branż i środowisk kulturowych, aby wzbogacić uczenie się w trybie peer-to-peer. Średnio, nasi menedżerowie EMBA mają średnio 16 lat doświadczenia z ponad 10 branż z MNC, MSP, GLC i organów ustawowych. Wartościowe kontakty i trwałe przyjaźnie są ważnym produktem ubocznym grup badawczych

Akredytacja Stowarzyszenia na rzecz Advance Collegiate School of Business (AACSB). Rutgers Business School uzyskał akredytację Stowarzyszenia na rzecz Advance Collegiate School of Business (AACSB) od 1941 roku. AACSB akredytuje 755 najlepszych na świecie szkół biznesu w 51 krajach i terytoriach.

Możliwości uczenia się przez całe życie. Rutgers angażuje się w uczenie się przez całe życie iz zadowoleniem przyjmuje powrót Absolwentów do wzięcia udziału w zajęciach z EMBA w dowolnym czasie bez żadnych kosztów.

Program:

EMBA ma w sumie 18 modułów dostarczanych z każdym modułem składającym się z 38 godzin zajęć w klasie "twarzą w twarz". Program EMBA wykorzystuje podejście "building-block", w którym każdy moduł opiera się na poprzednim. Metodyka nauczania obejmuje wykłady, dyskusje, prezentacje, odgrywanie ról, gości z branży i wizyty w terenie. Każdy moduł jest oceniany na podstawie zajęć i / lub egzaminu.

Trwanie:

14,5 miesiąca

Opłaty:

SGD 75 000 (poddany 7% GST). Opłata za naukę obejmuje materiały szkoleniowe.

Warunki przyjęć:

  • Licencjat lub międzynarodowy odpowiednik z akredytowanej uczelni
  • Preferowane jest przynajmniej 8-10 lat doświadczenia
  • Minimalny wiek 28 lat
  • Kandydaci z wysokim poziomem odpowiedzialności i międzynarodowym doświadczeniem
  • Dojrzałość i motywacja do odniesienia sukcesu w EMBA
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

GMAT / GRE nie jest wymagany do przyjęcia do programu. Wyjątkowo kandydaci posiadający inne kwalifikacje akademickie / zawodowe i posiadający znaczne doświadczenie w pracy na wyższych szczeblach zarządzania będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku. Program jest dostępny dla posiadaczy wizy Singapurskiej, Stałych Mieszkańców i Emerytów.

Data rozpoczęcia:

9 lutego 2019 r. Wniosek zamyka się w dniu 9 stycznia 2019 r.

Program taught in:
Język angielski
Rutgers Business School Asia Pacific
Last updated November 5, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Duration
14 - 15 miesięcy
Zaoczne
Cena
75,000 SGD
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline

Luty 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa