Rumuński - kanadyjski program MBA

Informacje ogólne

Opis programu

1

MBA

Test Rumuński - Canadian MBA jest jednym z najbardziej prestiżowych programów dostępnych w Rumunii i prawdziwie międzynarodowym MBA. Kadra nauczycielska składa się z nauczyciele kanadyjskie i rumuńskim podwojona przez sukcesy przedsiębiorców i specjalistów biznesowych jako prelegentów. ze związkiem międzynarodowe programy i czytania materiałów nie starszy niż 3 lata Program przynosi nowe informacje z rynków krajowych i globalnych oraz przyczynia się do rzeczywistym międzynarodowe doświadczenie MBA, Harmonogram został stworzony z potrzeb studenta na myśli i znaczenia swoich bieżących zadań i planów rozwoju zawodowego. Wykłady są programowane dwa razy w tygodniu, w środy po południu do 9 wieczorem (6pm) i soboty (9 rano do 4:30 po południu) więc nie będzie kolidować tyle z godzinami pracy.

Nasz kampus znajduje się w centrum Bukaresztu i posiada wszystkie nowoczesne udogodnienia można oczekiwać od programu MBA i więcej. Bierzemy duże zainteresowanie opinii i potrzeb naszych uczniów, a także stara się sprostać ich wymaganiom.

Każde pokolenie przyczynia się do doświadczeń ROCA MBA i mamy nadzieję, że co roku przychodzi z czymś nowym i przybliża nas do naszych studentów i partnerów.

Krótka historia

Założona w 1993 roku, MBA rumuńsko-kanadyjskiej był wynikiem owocnej współpracy między rządami obu krajów. Mając wiedzę finansową i techniczną hojnie oferowanych przez kanadyjską części i znajomość rynku wewnętrznego i lokalnych zakładów od strony rumuńskiej Program został wyprzedza swój czas i wkrótce został uznany za konkurencyjny i wydajnych MBA.

Począwszy od roku 2006 do dnia dzisiejszego program został opracowany przez Uniwersytet w Bukareszcie Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Szkoły Telfer tworzą University of Ottawa.

Konspekt

Budowanie silnej program jest jedynym sposobem, aby upewnić się, że uczniowie będą narażone na wszystkie potrzebne informacje w celu Excel i uzyskać jak najwięcej z doświadczeń MBA. Kompleksowy wieloletnie badania prowadzone są od 1 roku naszego programu w celu utrzymania pakiet klasy na bieżąco i skoncentrowane na rzeczywistych potrzeb współczesnego środowiska biznesowego.

Zajęcia są podzielone na 4 semestry (Wykonaj link na każdej klasy dla całego programu nauczania) dla 1. i 2. rok studiów:

 • Umiejętności Menedżerskich i Organizational Behavior
 • World of General Manager i Zarządzania Strategicznego
 • Analiza danych menedżerska
 • Marketing Management
 • Ekonomia menedżerska Mikro i Makro
 • International Business
 • FINANSOWA I Rachunkowość zarządcza
 • Zarządcza Finanse
 • Eksploatacja i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Ryzyko, Inwestycje i firmowe Usługi finansowe
 • Przedsiębiorczość i przywództwo
 • Zrównoważony Rozwój i Corporate Odpowiedzialności Społecznej
 • Zagadnienia strategiczne i badawcze w marketingu
 • Zagadnienia prawne i podatkowe w Biznes / Project Management
 • Zarządzanie strategiczne Technologii Informacyjnych
 • Zarządzanie zmianą
 • Strategia Formułowanie i Wdrożenia
 • Symulacje biznesowe
 • Finał projektu

Udogodnienia

Nasz kampus znajduje się w centrum Bukaresztu, Łatwy dojazd samochodem, komunikacją miejską lub metrem (5 minut spacerem od stacji Piata Romana). Parking nie jest zapewniona, ale kilka prywatnych parkingi są dostępne w pobliżu kampusu.

Zajęcia odbywają się w niedawno wyremontowanego budynku historycznego, pierwszego w Rumunii korzystanie z rewolucyjnej technologii stabilizatora trzęsienia ziemi, które izoluje budynek całkowicie od ziemi.

Pokoje wykładowe są w pełni zapakowany ze wszystkimi technologii potrzebnej do pełnego doświadczenia wykład (nagłośnienie, układ klimatyzacji o orzeźwiającym powietrzem, interaktywnej planszy, wysoki kontrast wideo projektor, 5 szerokiej Ujęcie kamery systemu wideo-konferencji, komputera, drukarki laserowej, szybki bezprzewodowy i indywidualne gniazdka elektryczne).

Studenci mogą również uzyskać dostęp sale studyjne dla projektów indywidualnych lub zespół i laboratoria IT są zawsze dostępne dla symulacji biznesowej i przedmiotów związanych z komputerami.

Ponieważ wszystkie materiały do ​​czytania są jednymi z globalnym Najlepiej ocenione publikacji i nie starszy niż 3 lata studenci są zaproszeni, aby uzyskać dostęp do biblioteki MBA, gdzie mogą odczytać pożądanych książek ore pożyczyć je do nauki w domu.

Silne świeżo parzonej kawy, herbaty i chłodna woda są zawsze dostępne podczas zajęć.

Partnerzy

W ciągu ostatnich 20 lat silnych firm krajowych i międzynarodowych działających na rynku rumuńskim zaufany nasz program w szkoleniu swoich specjalistów i jesteśmy zadowoleni, że żadna z nich nie była mniejsza niż zadowoleni z wyników.

Z biegiem lat te firmy przekształcony tradycyjnych klientów, z co najmniej jednego ucznia w każdym pokoleniu, a teraz uważa się za naszymi partnerami. Każdego roku zebrano informacje zwrotne od studentów i ich firm jest starannie analizowane i wykorzystywane jako podstawowe źródło danych dla poprawy zarówno programów nauczania i podejście do nauczania.

Zaletą rumuńsko-Canadian MBA

Rumuński-Canadian MBA jest unikalna na rynku lokalnym, przynosząc doświadczenie MBA bliżej studentów dzięki konkretnej konfiguracji, zbudowany od wymagań otoczenia biznesowego. Dla obu firm i specjalistów na ich drodze, aby osiągnąć szczyt. możliwość uzyskania MBA, a jednocześnie jest w stanie pracować więcej niż prosty preferencji, jest to wymóg.

Mając specjalistę niezdolny do pracy przez 14 tygodni / rok, 2 lata z rzędu nie jest opcją dla większości naszych firm partnerskich i potencjalnych studentów, dlatego nasz program MBA jest wyposażony w przystępnej harmonogramem południu (środa godzina osiemnasta do 9 pm) i weekend (sobota od 9 do 4:30 pm) klas.

Inną ważną zaletą naszego programu jest mieszany zespół nauczycieli w składzie międzynarodowych renomowanych kanadyjskich i rumuńskich nauczycieli i zaproszonych gości z silnych firm i sukcesy przedsiębiorców. Podejście to oferuje wszystkie kąty na ten temat i przyczynia się do wartości zebranych informacji.

Program jest zbudowany na bardzo stosowanego podejścia, którego celem jest doprowadzenie ucznia jak najbliżej do prawdziwego doświadczenia życiowego. Podejście praktyczne został przyjęty z otwartymi ramionami przez naszych partnerów i zachęcać ich zaangażowania w projekty doradcze oferują prawdziwe życie dla naszych studentów.

Absolwentów jest jedną z naszych najsilniejszych cechy, 1.000+ międzynarodowa sieć absolwentów wspiera nasze wysiłki i wdzięcznością przyczynia się do doświadczeń naszych uczniów i ich rozwoju zawodowego.

Nasza społeczność

Programy MBA są o nawiązywanie kontaktów i budowanie silnych wspólnot międzynarodowych i program rumuńsko-Canadian MBA nie jest wyjątkiem. Jedną z głównych cech naszego programu jest skupiającej cieszących Rumunia i kanadyjskich profesorów, sukcesy przedsiębiorców, specjalistów biznesowych, międzynarodowych firm, absolwentów i studentów.

Po przedmiotem zbadane z tak wielu różnych punktów widzenia może generować tylko wydajność i cenne doświadczenie prawdziwym życiu.

Studentów

Jako student w naszych 24 miesięcy zaprogramować swoje prawa i korzyści wykraczają daleko poza uczestniczących w zajęciach. Istotą doświadczenia MBA jest o projektach zespołowych, umów konsultingowych dotyczących organizacji rzeczywistych, sesji sieciowych i innych zajęć poza programowych.

Nasi uczniowie są stale zachęcani do angażowania się w tak wielu działań, jak to możliwe, aby uzyskać maksimum z dwóch latach zajęć MBA. Międzynarodowy Sztab nauczania, docentów i konsultanci są zawsze planuje nowe doświadczenia do testowania uczniów w różnych i innowacyjnych sposobów i przygotowanie ich do prawdziwych.

Wielu naszych studentów wybiera się zaangażować w trudnych projektów, oferując doradztwo w sektorze non-profit lub dla MŚP o wysokim potencjale wzrostu, w celu sprawdzenia ich umiejętności i przedstawić ostateczną papieru, które po prostu wyróżnia się poprzez jego rezultatów i wpływu społecznego.

Wstęp

Dyplom MBA, a wiedza i doświadczenie z pewnością stanowi dołączony do wzmacniacza kariery i decyzji, aby zapisać się w polsko-kanadyjskim programie może być tylko jedna z najważniejszych decyzji w swoim życiu zawodowym. Wystarczy porozmawiać z naszych absolwentów, a następnie ich wznoszenia.

Tutaj, na rumuńsko-kanadyjskiej MBA, wszelkich starań, aby stale wprowadzają program bliżej naszych przyszłych uczniów, a wyniki mówią od siebie. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie poprowadzi Cię przez etap dokumentacji i procesu aplikacyjnego.

Oprócz formalnych procedur przyjmowania prawnych, proces staje się jednym z naszych studentów jest prosta i logiczna. Wystarczy zacząć od nawiązywania kontaktu z nami. Zwiedzanie kampusu, spotkanie nauczycieli, uczestniczy w otwartych klas lub szkolenia dla testu wstępnego są zawsze otwarte opcje dla siebie i naszym pragnieniem jest, aby czuć się jak najbardziej komfortowy z doświadczeń studentów MBA przed dołączeniem do nas.

Wstęp Kalendarz

Dla rumuńsko-kanadyjskiej MBA sesja wstęp jest otwarty od lutego do września. Pliki mogą być złożone w tym okresie i Admission Test i wywiady zaplanowane są dla wygody klientów.

Kandydaci mogą zaplanować jeden-na-jeden razy Campus, udziału w bezpłatnych seminariach testu wstępnego przygotowania i udziału otwarte zajęcia w kampusie.

Kryteria oceny

Każdy kandydat przedstawi plik z wymaganymi dokumentami przyjęć, które zostaną ocenione w celu klasy kandydatów i przedstawić je w uporządkowanej listy na podstawie wyników uzyskanych.

Plik przyjmowanie każdego kandydata będą oceniane przez dwóch niezależnych asesorów na systemie maksymalnie 60 punktów. Ostateczny wynik będzie średnią z dwóch ocen i będą sumowane z GMAT ocenę / Admission Test maksymalnie 40 punktów.

W 60 punktów oceny plik składa się z następujących czynności:

 • 10 punktów - średnia z ocen kursów licencjackich;
 • 10 punktów - średnia ocen ze stopniem licencjata;
 • 20 punktów - praca i doświadczenie menedżerskie (10 punktów każdy);
 • 10 punktów - motywacyjny;
 • 10 punktów - dwa listy rekomendacyjne (5 punktów).

Kandydaci z łącznym wynikiem poniżej 60 punktów zawiedzie oceny i ich wnioski będą odrzucane.

Wstęp pliku

W związku z prawem rumuńskim edukacji wszyscy kandydaci muszą spełniać warunki formalne 3 ważne, aby mieć prawo do ubiegania się o program MBA:

 • Wyższe wykształcenie uznane przez prawo międzynarodowe (rumuński lub równoważny);
 • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
 • Znajomości języka angielskiego.

Wszystkie stopnie obcym winny być przetłumaczone na język angielski / rumuńskim i przejść walidację z rumuńskiego ministerstwa lub wykształcenie.

Jeżeli te warunki są spełnione, kandydaci muszą przygotować plik z następującymi dokumentami:

 • Wypełniony formularz zgłoszeniowy;
 • Zakończono prywatnego arkusz tła;
 • Szczegółowy załącznik na doświadczenia zawodowego;
 • Dwa poufne listy rekomendacyjne w zapieczętowanych kopertach;
 • dyplom Bachelor (notarialnie kopia);
 • transkrypt Academic (notarialnie kopia);
 • Świadectwo urodzenia (notarialnie kopia);
 • Akt małżeństwa ma zastosowania (notarialnie kopia);
 • Świadectwo zdrowia (potwierdzające, że kandydat ma chorobę zakaźną chorobę lub niezgodnej z uczestniczących w zajęciach lub przyszłego zawodu);
 • 4 zdjęcia typu ID;
 • Dowód wpłaty Wstęp / opłaty rejestracyjnej;
 • Kopia dowodu osobistego lub paszportu;
 • CV (w formacie Europass) w języku angielskim;

Jeśli kandydat jest zobowiązany rumuński student, który studiował za granicą zaświadczenie z ministerstwa edukacji.

Dla obywateli zagranicznych, po ocenie dokumentacji kandydata, tymczasowy decyzje badań zostaną wydane przez Prorektor ASE, które będą przesyłane do programu MBA. Każdy plik zostanie przesłana do oceny i zatwierdzenia do Ministerstwa Edukacji i Nauki na wydziale stosunków międzynarodowych, podziału mobilności studenta.

Ostatnia aktualizacja Mar 2016

Informacje o uczelni

Bucharest Business School was established in 2014 as the postgraduate business faculty of Bucharest Academy of Ecnomic Studies and has two major MBA programs: Romanian Canadian MBA and Romanian-French ... Czytaj więcej

Bucharest Business School was established in 2014 as the postgraduate business faculty of Bucharest Academy of Ecnomic Studies and has two major MBA programs: Romanian Canadian MBA and Romanian-French MBA (former INDE). Pokaż mniej