1

MBA

Test Rumuński - Canadian MBA jest jednym z najbardziej prestiżowych programów dostępnych w Rumunii i prawdziwie międzynarodowym MBA. Kadra nauczycielska składa się z nauczyciele kanadyjskie i rumuńskim podwojona przez sukcesy przedsiębiorców i specjalistów biznesowych jako prelegentów. ze związkiem międzynarodowe programy i czytania materiałów nie starszy niż 3 lata Program przynosi nowe informacje z rynków krajowych i globalnych oraz przyczynia się do rzeczywistym międzynarodowe doświadczenie MBA, Harmonogram został stworzony z potrzeb studenta na myśli i znaczenia swoich bieżących zadań i planów rozwoju zawodowego. Wykłady są programowane dwa razy w tygodniu, w środy po południu do 9 wieczorem (6pm) i soboty (9 rano do 4:30 po południu) więc nie będzie kolidować tyle z godzinami pracy.

Nasz kampus znajduje się w centrum Bukaresztu i posiada wszystkie nowoczesne udogodnienia można oczekiwać od programu MBA i więcej. Bierzemy duże zainteresowanie opinii i potrzeb naszych uczniów, a także stara się sprostać ich wymaganiom.

Każde pokolenie przyczynia się do doświadczeń ROCA MBA i mamy nadzieję, że co roku przychodzi z czymś nowym i przybliża nas do naszych studentów i partnerów.

Krótka historia

Założona w 1993 roku, MBA rumuńsko-kanadyjskiej był wynikiem owocnej współpracy między rządami obu krajów. Mając wiedzę finansową i techniczną hojnie oferowanych przez kanadyjską części i znajomość rynku wewnętrznego i lokalnych zakładów od strony rumuńskiej Program został wyprzedza swój czas i wkrótce został uznany za konkurencyjny i wydajnych MBA.

Począwszy od roku 2006 do dnia dzisiejszego program został opracowany przez Uniwersytet w Bukareszcie Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Szkoły Telfer tworzą University of Ottawa.

Konspekt

Budowanie silnej program jest jedynym sposobem, aby upewnić się, że uczniowie będą narażone na wszystkie potrzebne informacje w celu Excel i uzyskać jak najwięcej z doświadczeń MBA. Kompleksowy wieloletnie badania prowadzone są od 1 roku naszego programu w celu utrzymania pakiet klasy na bieżąco i skoncentrowane na rzeczywistych potrzeb współczesnego środowiska biznesowego.

Zajęcia są podzielone na 4 semestry (Wykonaj link na każdej klasy dla całego programu nauczania) dla 1. i 2. rok studiów:

 • Umiejętności Menedżerskich i Organizational Behavior
 • World of General Manager i Zarządzania Strategicznego
 • Analiza danych menedżerska
 • Marketing Management
 • Ekonomia menedżerska Mikro i Makro
 • International Business
 • FINANSOWA I Rachunkowość zarządcza
 • Zarządcza Finanse
 • Eksploatacja i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Ryzyko, Inwestycje i firmowe Usługi finansowe
 • Przedsiębiorczość i przywództwo
 • Zrównoważony Rozwój i Corporate Odpowiedzialności Społecznej
 • Zagadnienia strategiczne i badawcze w marketingu
 • Zagadnienia prawne i podatkowe w Biznes / Project Management
 • Zarządzanie strategiczne Technologii Informacyjnych
 • Zarządzanie zmianą
 • Strategia Formułowanie i Wdrożenia
 • Symulacje biznesowe
 • Finał projektu

Udogodnienia

Nasz kampus znajduje się w centrum Bukaresztu, Łatwy dojazd samochodem, komunikacją miejską lub metrem (5 minut spacerem od stacji Piata Romana). Parking nie jest zapewniona, ale kilka prywatnych parkingi są dostępne w pobliżu kampusu.

Zajęcia odbywają się w niedawno wyremontowanego budynku historycznego, pierwszego w Rumunii korzystanie z rewolucyjnej technologii stabilizatora trzęsienia ziemi, które izoluje budynek całkowicie od ziemi.

Pokoje wykładowe są w pełni zapakowany ze wszystkimi technologii potrzebnej do pełnego doświadczenia wykład (nagłośnienie, układ klimatyzacji o orzeźwiającym powietrzem, interaktywnej planszy, wysoki kontrast wideo projektor, 5 szerokiej Ujęcie kamery systemu wideo-konferencji, komputera, drukarki laserowej, szybki bezprzewodowy i indywidualne gniazdka elektryczne).

Studenci mogą również uzyskać dostęp sale studyjne dla projektów indywidualnych lub zespół i laboratoria IT są zawsze dostępne dla symulacji biznesowej i przedmiotów związanych z komputerami.

Ponieważ wszystkie materiały do ​​czytania są jednymi z globalnym Najlepiej ocenione publikacji i nie starszy niż 3 lata studenci są zaproszeni, aby uzyskać dostęp do biblioteki MBA, gdzie mogą odczytać pożądanych książek ore pożyczyć je do nauki w domu.

Silne świeżo parzonej kawy, herbaty i chłodna woda są zawsze dostępne podczas zajęć.

Partnerzy

W ciągu ostatnich 20 lat silnych firm krajowych i międzynarodowych działających na rynku rumuńskim zaufany nasz program w szkoleniu swoich specjalistów i jesteśmy zadowoleni, że żadna z nich nie była mniejsza niż zadowoleni z wyników.

Z biegiem lat te firmy przekształcony tradycyjnych klientów, z co najmniej jednego ucznia w każdym pokoleniu, a teraz uważa się za naszymi partnerami. Każdego roku zebrano informacje zwrotne od studentów i ich firm jest starannie analizowane i wykorzystywane jako podstawowe źródło danych dla poprawy zarówno programów nauczania i podejście do nauczania.

Zaletą rumuńsko-Canadian MBA

Rumuński-Canadian MBA jest unikalna na rynku lokalnym, przynosząc doświadczenie MBA bliżej studentów dzięki konkretnej konfiguracji, zbudowany od wymagań otoczenia biznesowego. Dla obu firm i specjalistów na ich drodze, aby osiągnąć szczyt. możliwość uzyskania MBA, a jednocześnie jest w stanie pracować więcej niż prosty preferencji, jest to wymóg.

Mając specjalistę niezdolny do pracy przez 14 tygodni / rok, 2 lata z rzędu nie jest opcją dla większości naszych firm partnerskich i potencjalnych studentów, dlatego nasz program MBA jest wyposażony w przystępnej harmonogramem południu (środa godzina osiemnasta do 9 pm) i weekend (sobota od 9 do 4:30 pm) klas.

Inną ważną zaletą naszego programu jest mieszany zespół nauczycieli w składzie międzynarodowych renomowanych kanadyjskich i rumuńskich nauczycieli i zaproszonych gości z silnych firm i sukcesy przedsiębiorców. Podejście to oferuje wszystkie kąty na ten temat i przyczynia się do wartości zebranych informacji.

Program jest zbudowany na bardzo stosowanego podejścia, którego celem jest doprowadzenie ucznia jak najbliżej do prawdziwego doświadczenia życiowego. Podejście praktyczne został przyjęty z otwartymi ramionami przez naszych partnerów i zachęcać ich zaangażowania w projekty doradcze oferują prawdziwe życie dla naszych studentów.

Absolwentów jest jedną z naszych najsilniejszych cechy, 1.000+ międzynarodowa sieć absolwentów wspiera nasze wysiłki i wdzięcznością przyczynia się do doświadczeń naszych uczniów i ich rozwoju zawodowego.

Nasza społeczność

Programy MBA są o nawiązywanie kontaktów i budowanie silnych wspólnot międzynarodowych i program rumuńsko-Canadian MBA nie jest wyjątkiem. Jedną z głównych cech naszego programu jest skupiającej cieszących Rumunia i kanadyjskich profesorów, sukcesy przedsiębiorców, specjalistów biznesowych, międzynarodowych firm, absolwentów i studentów.

Po przedmiotem zbadane z tak wielu różnych punktów widzenia może generować tylko wydajność i cenne doświadczenie prawdziwym życiu.

Studentów

Jako student w naszych 24 miesięcy zaprogramować swoje prawa i korzyści wykraczają daleko poza uczestniczących w zajęciach. Istotą doświadczenia MBA jest o projektach zespołowych, umów konsultingowych dotyczących organizacji rzeczywistych, sesji sieciowych i innych zajęć poza programowych.

Nasi uczniowie są stale zachęcani do angażowania się w tak wielu działań, jak to możliwe, aby uzyskać maksimum z dwóch latach zajęć MBA. Międzynarodowy Sztab nauczania, docentów i konsultanci są zawsze planuje nowe doświadczenia do testowania uczniów w różnych i innowacyjnych sposobów i przygotowanie ich do prawdziwych.

Wielu naszych studentów wybiera się zaangażować w trudnych projektów, oferując doradztwo w sektorze non-profit lub dla MŚP o wysokim potencjale wzrostu, w celu sprawdzenia ich umiejętności i przedstawić ostateczną papieru, które po prostu wyróżnia się poprzez jego rezultatów i wpływu społecznego.

Wstęp

Dyplom MBA, a wiedza i doświadczenie z pewnością stanowi dołączony do wzmacniacza kariery i decyzji, aby zapisać się w polsko-kanadyjskim programie może być tylko jedna z najważniejszych decyzji w swoim życiu zawodowym. Wystarczy porozmawiać z naszych absolwentów, a następnie ich wznoszenia.

Tutaj, na rumuńsko-kanadyjskiej MBA, wszelkich starań, aby stale wprowadzają program bliżej naszych przyszłych uczniów, a wyniki mówią od siebie. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie poprowadzi Cię przez etap dokumentacji i procesu aplikacyjnego.

Oprócz formalnych procedur przyjmowania prawnych, proces staje się jednym z naszych studentów jest prosta i logiczna. Wystarczy zacząć od nawiązywania kontaktu z nami. Zwiedzanie kampusu, spotkanie nauczycieli, uczestniczy w otwartych klas lub szkolenia dla testu wstępnego są zawsze otwarte opcje dla siebie i naszym pragnieniem jest, aby czuć się jak najbardziej komfortowy z doświadczeń studentów MBA przed dołączeniem do nas.

Wstęp Kalendarz

Dla rumuńsko-kanadyjskiej MBA sesja wstęp jest otwarty od lutego do września. Pliki mogą być złożone w tym okresie i Admission Test i wywiady zaplanowane są dla wygody klientów.

Kandydaci mogą zaplanować jeden-na-jeden razy Campus, udziału w bezpłatnych seminariach testu wstępnego przygotowania i udziału otwarte zajęcia w kampusie.

Kryteria oceny

Każdy kandydat przedstawi plik z wymaganymi dokumentami przyjęć, które zostaną ocenione w celu klasy kandydatów i przedstawić je w uporządkowanej listy na podstawie wyników uzyskanych.

Plik przyjmowanie każdego kandydata będą oceniane przez dwóch niezależnych asesorów na systemie maksymalnie 60 punktów. Ostateczny wynik będzie średnią z dwóch ocen i będą sumowane z GMAT ocenę / Admission Test maksymalnie 40 punktów.

W 60 punktów oceny plik składa się z następujących czynności:

 • 10 punktów - średnia z ocen kursów licencjackich;
 • 10 punktów - średnia ocen ze stopniem licencjata;
 • 20 punktów - praca i doświadczenie menedżerskie (10 punktów każdy);
 • 10 punktów - motywacyjny;
 • 10 punktów - dwa listy rekomendacyjne (5 punktów).

Kandydaci z łącznym wynikiem poniżej 60 punktów zawiedzie oceny i ich wnioski będą odrzucane.

Wstęp pliku

W związku z prawem rumuńskim edukacji wszyscy kandydaci muszą spełniać warunki formalne 3 ważne, aby mieć prawo do ubiegania się o program MBA:

 • Wyższe wykształcenie uznane przez prawo międzynarodowe (rumuński lub równoważny);
 • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
 • Znajomości języka angielskiego.

Wszystkie stopnie obcym winny być przetłumaczone na język angielski / rumuńskim i przejść walidację z rumuńskiego ministerstwa lub wykształcenie.

Jeżeli te warunki są spełnione, kandydaci muszą przygotować plik z następującymi dokumentami:

 • Wypełniony formularz zgłoszeniowy;
 • Zakończono prywatnego arkusz tła;
 • Szczegółowy załącznik na doświadczenia zawodowego;
 • Dwa poufne listy rekomendacyjne w zapieczętowanych kopertach;
 • dyplom Bachelor (notarialnie kopia);
 • transkrypt Academic (notarialnie kopia);
 • Świadectwo urodzenia (notarialnie kopia);
 • Akt małżeństwa ma zastosowania (notarialnie kopia);
 • Świadectwo zdrowia (potwierdzające, że kandydat ma chorobę zakaźną chorobę lub niezgodnej z uczestniczących w zajęciach lub przyszłego zawodu);
 • 4 zdjęcia typu ID;
 • Dowód wpłaty Wstęp / opłaty rejestracyjnej;
 • Kopia dowodu osobistego lub paszportu;
 • CV (w formacie Europass) w języku angielskim;

Jeśli kandydat jest zobowiązany rumuński student, który studiował za granicą zaświadczenie z ministerstwa edukacji.

Dla obywateli zagranicznych, po ocenie dokumentacji kandydata, tymczasowy decyzje badań zostaną wydane przez Prorektor ASE, które będą przesyłane do programu MBA. Każdy plik zostanie przesłana do oceny i zatwierdzenia do Ministerstwa Edukacji i Nauki na wydziale stosunków międzynarodowych, podziału mobilności studenta.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
11,500 EUR
Czesne za 24 miesięcy
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa