MBASTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Polska

Studenci, którzy zdobywają roczne MBA mogą być wyposażeni w wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia stanowisk kierowniczych w świecie biznesu. Program Master of Business Administration zazwyczaj łączy klasy z indywidualnym coachingiem dla rozwoju osobistego.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Polska, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA w zarządzaniu międzynarodowym

ESCP Business School
Roczne MBA
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze MBA w zarządzaniu międzynarodowym zapewnia młodym profesjonalistom umiejętności biznesowe i nastawienie do udanej kariery międzynarodowej.

Czytaj więcej

MBA - innowacje i analiza danych

Institute of Computer Science - Polish Academy of Sciences (IPI PAN)
Roczne MBA
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk (IPI PAN) oferuje program MBA uczy przy wsparciu ze swoim partnerem, Woodbury School of Business na Uniwersytecie Utah Doliny (USA) ...

Czytaj więcej

Master of Business Administration

Institute of Economics of the Polish Academy of Sciences
Roczne MBA
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Studia “Master of Business Administration” w INE PAN to odpowiedź na wszystkie kluczowe problemy współczesnego zarządzania, począwszy od jego miękkich aspektów, takich jak prz ...

Czytaj więcej