Jak jest. Lub dostosowany do dopasowania

W SMU Cox wiemy, że elastyczność jest ważną jakością w świecie biznesu. W zależności od specyficznych potrzeb firmy, szeroka oferta oferowanych przez nas programów w firmie SMU Cox może być idealna. Jeśli tak nie jest, dowolny z naszych programów można dostosować, tak aby były dokładnie tym, czego szukasz. Nasi instruktorzy są elastyczni; jeśli tak, to proszę powiedzieć, jeśli treść, format, daty, godziny, a nawet miejsce kursów muszą się zmienić. To wszystko jest częścią działalności w biznesie!


Nasze miejsce lub twoje?

Wszyscy słyszeliśmy doktrynę: położenie, lokalizacja, lokalizacja! Zgodnie z tym sentymentem, wszystkie nasze programy mogą być nauczane w kampusie SMU Dallas lub dowolnej innej lokalizacji, niezależnie od tego, co jest najbardziej wygodne i wygodne dla Ciebie i Twoich pracowników.


Dostęp do Więcej

Dokonywanie ekonomicznych decyzji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Dlatego, jeśli masz piętnaście lub więcej pracowników uczestniczących w programie, bardziej efektywne jest prowadzenie programu we własnym zakresie. Koszt uczestnictwa w programie znacznie spada, gdy liczba uczestników wzrasta powyżej piętnastki. Wszystkie nasze programy mogą pomieścić do czterdziestu. Oczywiście, im więcej osób, które otrzymują EDGE, tym lepiej dla Twojej firmy!

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Cox School of Business, Southern Methodist University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Cena
- Cena nie jest wymieniana
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa