Program podwójnego dyplomu ESMT-DI EMBA / EMPA

Informacje ogólne

Opis programu

Program EMBA-EMPA Dual Degree przygotowuje doświadczonych menedżerów do pełnienia roli lidera wykonawczego zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, łącząc najlepsze praktyki zarządzania przedsiębiorstwem ze specjalistycznym wglądem w zarządzanie i analizę polityki.

Program EMBA w Europejskiej Szkole Zarządzania i Technologii w Berlinie (ESMT) to rygorystyczny program ogólnego zarządzania, który poprowadzi Państwa przejście od zarządzania do rangi starszych przywódców i przedsiębiorczych. Program ma na celu dostarczenie doświadczeń i umiejętności potrzebnych do przekształcenia Cię w skutecznego, integracyjnego lidera, zdolnego do wprowadzania zmian i innowacji w złożonych międzynarodowych środowiskach biznesowych.

Program EMPA w School of Public Administration and Development Economics (SPADE) przygotowuje obecnych i przyszłych profesjonalistów w zakresie usług publicznych do kierowania organizacjami poprzez nabywanie umiejętności potrzebnych do zarządzania, zarządzania i podejmowania decyzji politycznych i administracyjnych przy jednoczesnym utrzymaniu wartości usług publicznych.

Szkoły

Europejska Szkoła Zarządzania i Technologii (ESMT)

ESMT w Berlinie, Niemcy, zostało założone przez 25 wiodących globalnych firm i instytucji. Międzynarodowa szkoła biznesu oferuje studia MBA na cały etat, studia MBA, studia magisterskie z zarządzania, a także otwarte studia i zindywidualizowane programy edukacyjne dla kadry kierowniczej. ESMT koncentruje się na trzech głównych tematach: przywództwo i odpowiedzialność społeczna, konkurencyjność Europy i zarządzanie technologią. Ponadto szkoła biznesu zapewnia interdyscyplinarną platformę do dyskusji między polityką, biznesem i środowiskiem akademickim. ESMT jest prywatną szkołą biznesu z prawem do przyznawania doktoratów, akredytowanych przez państwo niemieckie, AACSB, AMBA, EQUIS i FIBAA. The Financial Times umieścił ESMT na 17 miejscu wśród europejskich szkół biznesu na rok 2017.

Doha Institute for Graduate Studies (DI) - Szkoła Administracji Publicznej i Ekonomii Rozwoju (SPADE)

SPADE jest częścią Doha Institute for Graduate Studies , który został założony w 2015 roku z programem mającym na celu podniesienie społecznej wartości stypendium i jego potencjalnego wpływu na szerszą społeczność. SPADE oferuje obecnie tytuł Master of Public Administration (MPA), Executive Master of Public Administration (EMPA), Master of Public Policy (MPP) oraz Master of Development Economics (MDE). Mieści się w nim także Executive Excellence Excellence Center, które zapewnia programy szkoleniowe dla urzędników służby cywilnej w katarskim sektorze publicznym. Programy w SPADE wyposażają uczniów w umiejętności, wiedzę i narzędzia analityczne w zarządzaniu sprawami publicznymi, w tym w tworzenie polityki i analizy. Dzięki programom licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w Katarze, SPADE jest również członkiem Sieci Szkół Polityki Publicznej i Administracji (NASPAA), międzynarodowego stowarzyszenia absolwentów programów edukacyjnych w dziedzinie polityki publicznej, Public Affairs, Public Administracja i zarządzanie organizacją non-profit.

Unikalny program

Podwójny program nauczania - dwa stopnie

Zdobądź dwa tytuły Executive Master: Executive Master of Business Administration i Executive Master in Public Administration.

Wybitni specjaliści Międzynarodowego Wydziału i Przemysłu

Współdziałaj z uczonymi o międzynarodowej renomie, czołowymi urzędnikami i znanymi globalnymi ekspertami.

Przywództwo Focus

Doskonal swoje umiejętności przywódcze i zarządcze, a także rozwijaj swoje dążenia do innowacji i wprowadzania zmian.

Międzynarodowa ekspozycja

Zwiększ swoją zdolność do poruszania się w zglobalizowanym świecie dzięki tygodniowej wizycie studyjnej w kampusie ESMT w Berlinie.

Uczenie się przez doświadczenie

Poznaj rzeczywisty wpływ wiedzy zdobytej w ramach programu poprzez projekt typu capstone, przeprowadzony z partnerem marki w Katarze.

Wyrównanie z Katarem Vision 2030

Być częścią tego! Program jest dostosowany do Katar National Vision 2030. Oczekujemy, że nasi absolwenci będą mieli duże zapotrzebowanie dzięki ich przedsiębiorczości i umiejętnościom kierowniczym.

Korzyści kariery

Zwiększony potencjał zatrudnienia

Zaangażuj się w niestandardowe wydarzenia i działania mające na celu zwiększenie twojego potencjału zatrudnienia, w tym serię głośników z wpływowymi przywódcami, a także usługi akademickie i zawodowe oraz imprezy towarzyskie.

Zwiększony potencjał zarobkowy

Odblokuj zwiększone możliwości wynagradzania dzięki nieocenionemu doświadczeniu i specjalizacji, którą ma do zaoferowania podwójny stopień.

Umiejętności zarządzania rdzeniem

Poznasz narzędzia niezbędne do prowadzenia udanego biznesu lub jednostki biznesowej.

Elastyczność kariery

Excel w zatrudnieniu publicznym, non-profit i / lub prywatnym! Podwójny stopień napędza twój sukces, niezależnie od tego, gdzie podąża twoja kariera lidera.

Sieć międzysektorowa i międzynarodowa

Uzyskaj dostęp do międzynarodowej sieci w całym społeczeństwie i w sferze prywatnej i należysz do społeczności absolwentów ESMT i DI.

Zwiększony wpływ

Zdobądź dwa komplementarne zestawy umiejętności, które pozwolą Ci zająć wpływowe pozycje strategiczne, zapewniając pomost między sektorami.

Natychmiastowe uczenie się Aplikacje

Złóż wniosek, aby dowiedzieć się natychmiast! Program został zaprojektowany w sposób modułowy, aby umożliwić natychmiastowe przekształcenie instytucji.

Idealnie nadaje się do

 • Menedżerowie w sektorze przedsiębiorstw pracujący w relacjach z rządem, strategią i sprawami regulacyjnymi.
 • Menedżerowie w przedsiębiorstwach publicznych.
 • Menedżerowie i eksperci w rolach administracji publicznej.
 • Menedżerowie w organizacjach pozarządowych (NGO) i organizacjach non-profit.
 • Właściciele przedsiębiorstw.
 • Konsultanci w sektorze prywatnym i publicznym.
 • Menedżerowie, którzy chcą kontynuować swoją karierę w sektorze publicznym i prywatnym.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Co najmniej pięć lat doświadczenia w zarządzaniu.
 • Tytuł licencjata lub równoważny.
 • Profesjonalna umiejętność posługiwania się językiem angielskim

Warunki przyjęć

 • Aplikacja online
 • Licencjackie transkrypcje akademickie.
 • Absolwent akademickie transkrypcje (jeśli dotyczy).
 • Osobiste oświadczenie.
 • List niezgodny z pracodawcą wnioskodawcy.
 • Wymaganie w języku angielskim:
  • Minimalny wynik 90 w teście IBE TOEFL, lub;
  • Minimalny wynik 6,5 w teście akademickim IELTS, lub;
  • Dowód ukończenia studiów licencjackich, w których językiem wykładowym był wyłącznie język angielski.
 • Wyniki testów:
 • Test Przyjęć Biznesowych (administrowany przez DI), lub;
 • Graduate Record Examination (GRE), lub;
 • The Graduate Management Admissions Test (GMAT).
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Doha Institute for Graduate Studies (DI) is an independent institute for learning and research, based in Doha, in the fields of social sciences, humanities, public administration and development e ... Czytaj więcej

The Doha Institute for Graduate Studies (DI) is an independent institute for learning and research, based in Doha, in the fields of social sciences, humanities, public administration and development economics. Programs of study are offered at the master’s degree level in its three schools: the School of Social Sciences and Humanities and the School of Public Administration and Development Economics and the School of Psychology and Social Work. The DI is also home to the Center for Conflict and Humanitarian Studies. Pokaż mniej