Get "Pamplin Edge" w swojej karierze
  • Ucz się od najlepszych i być wśród najlepszych
  • Wybierz z serii pięciu stężeń specjalizacji
  • Uzyskaj dostęp do jednego z najbardziej aktywnych sieci absolwentów w USA i na całym świecie
  • Dostęp do najważniejszych pracodawców na staż i stałego zatrudnienia

Pamplin MBA w Virginia Tech oferuje studentom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, jakości i oczekiwanego wyzwania z ugruntowaną, program w pełni akredytowany MBA. Oferujemy:

  • Małe klasy indywidualnego podejścia
  • Wyjątkowa wartość dla inwestycji
  • # 63 w rankingu światowym program (US News & World Report 2007)

Virginia Tech Master of Business Administration w National Capital Region łączy zasoby w kampusie uniwersytetu Blacksburg z dostępnością do Waszyngtonu, obszaru metropolitalnego. Oferuje jakość i wyzwanie, które można oczekiwać od ugruntowanej program, który jest w pełni akredytowany przez AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. I to jest specjalnie zaprojektowany dla potrzeb zawodowych w pełnym wymiarze czasu, który zdobywając MBA na elastyczny harmonogram, etatu lub przyspieszonym.

Typowy student udział w programie ma 29 lat z 9-letnim stażem pracy. Średnia licencjackich GPA i ocenę GMAT,, odpowiednio 3,3 i 620. Dziewięćdziesiąt pięć procent studentów doświadczenia zawodowego i 35% studentów jest zagranicznych studentów. Męski-żeński stosunek 60% do 40%.

Rekrutacja

Pamplin program MBA w National Capital Region zaprasza do składania wniosków od potencjalnych studentów zainteresowanych w realizacji stopnia na pełny etat, pół etatu lub status niezdecydowanych (Commonwealth kampusu). Z ponad 55 kursów rocznie, studenci są w stanie zakończyć program w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat lub rozszerzyć plan kurs na maksymalnie pięć lat na część etatu. Typowy student w niepełnym wymiarze czasu ukończy w ciągu około trzech i pół roku. Ponadto, studenci mogą wybrać alternatywne Campus Wspólnoty przed ich w pełni przyjęte do Programu. W takim przypadku, studenci będą przyjmowani tylko w jednym studia MBA fundacji. Pozwala to na wnioskodawcy do wykonania swojego pakietu aplikacji i należy wziąć pod uwagę regularne status przyjęć w przyszłym semestrze. Studenci mogą zapisać się podczas upadku lub Spring Summer semestry.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa