O Sun Yat-sen University

Uniwersytet Sun Yat-sen, pierwotnie znany jako Uniwersytet Guangdong, został założony w 1924 r. Przez dr Sun Yat-sena (zwanego także Sun Zhongshan), wielkiego demokratycznego przywódcę rewolucyjnego XX wieku. Uniwersytet znajduje się w prowincji Guangdong, sąsiadującej z Hongkongiem i Makau, która przoduje w chińskiej reformie i otwiera się.

Będąc jednym z wiodących uniwersytetów w Chińskiej Republice Ludowej, Sun Yat-sen University jest kompleksową multidyscyplinarną uczelnią, w tym nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych, technicznych, medycznych, farmakologicznych i nauk o zarządzaniu.

Uniwersytet z powodzeniem zbudował międzynarodową współpracę i wymianę z wieloma czołowymi uniwersytetami na świecie. Według rankingu World University of Higher Education na lata 2010-2011 Sun Yat-Sen University znalazł się w rankingu 200 najlepszych na świecie.

O Sun Yat-sen Business School

Założona w 1985 roku Sun Yat-sen Business School ( SYSBS ) została założona, aby oferować szeroką gamę programów studiów biznesowych. SYSBS uznawany jest za wiodącą instytucję edukacji biznesowej, posiadającą zarówno znaki jakości "211", jak i "985", i jest jedną z czterech prestiżowych instytucji w Chinach, która otrzymała National Key Discipline for Business Administration oraz National Discipline for Management Science. . W 2012 r. MOE z Chin mianowało SYSBS jako jedną z piętnastu szkół pilotażowych.

Szkoła jest podzielona na sześć działów - administracja biznesu, rachunkowość, marketing, finanse i inwestycje, gościnność i zarządzanie usługami oraz nauka o zarządzaniu, w sumie 109 pełnoetatowych wykładowców, 46 profesorów, 50 profesorów i 13 asystentów profesorowie. SYSBS oferuje obecnie tytuły licencjata z zakresu zarządzania biznesem i naukami o zarządzaniu, tytuły magistra inżyniera w biznesie i zarządzaniu, zawodowe tytuły magisterskie (MBA, EMBA, MPAcc, MF, MAud, itp.) Oraz stopnie doktorskie w biznesie i zarządzaniu.

Misja

Aby wzbogacić naszych studentów, zapewniając rozkwitające środowisko uczenia się i integrację chińskiej i zachodniej mądrości zarządzania, oparte na uczciwości, innowacji i odpowiedzialności społecznej.

Wizja

Aby rozwinąć pryncypialnych i utalentowanych liderów - stać się chińską Akademią Wojskową Whampoa w biznesie.

Międzynarodowe akredytacje i rankingi:

 1. SYSBS zdobywa prestiżową akredytację biznesową AACSB w 2013 roku
 2. Ranking firmy World Entrepreneur: 3 najlepsze chińskie tytuły "najbardziej wpływowego programu MBA" na rok 2011.
 3. Program EMBA osiąga 11. miejsce w rankingu FT 2012
 4. Top Three na najbardziej wpływowej liście MBA w Chinach w 2012 roku
 5. Osiągnął 58. miejsce w ósmym rankingu Financial Times (FT) w rankingu menedżerskim i 7. pod względem zatrudnienia w 2012 roku
 6. Otrzymał oficjalny certyfikat akredytacji EQUIS w dniu 14 czerwca 2011 r., Obejmujący wszystkie swoje programy MBA.
 7. Otrzymał oficjalny certyfikat akredytacji AMBA w dniu 23 lutego 2010 r., Obejmujący wszystkie swoje programy MBA.
 8. Uzyskał tytuł TOP 100 w rankingu ekonomistów w globalnym pełnym wymiarze czasu MBA w latach 2016-2017.

Terminy i informacje o programie Okres aplikacji programu IMBA:

Od połowy marca do 5 maja każdego roku; IMBA w niepełnym wymiarze godzin: 3-letni program MBA w języku angielskim, rozpoczyna się we wrześniu. Udział w pierwszym roku jest wymagany od czwartku do niedzieli (tylko 4 dni) / miesiąc; Frekwencja na drugi i trzeci rok jest w każdy weekend.

Nagrodzony tytuł "Master of Business Administration" po uzyskaniu pełnych kredytów i ostatecznej obronie papieru.

Kryteria kwalifikacji do przyjęcia

• Stopień licencjata lub wyższy od uznanego uniwersytetu. • Preferowany jest akceptowany wynik GRE / GMAT / TOFEL / IELTS w okresie ważności. • Preferowane jest przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe lub w pełnym wymiarze godzin przed przyjęciem na studia. • Konieczna jest rozmowa twarzą w twarz lub wywiad online. • Więcej niż dwa listy referencyjne od profesorów nadzwyczajnych lub profesorów lub kierownika zawodowego. • Wiek: poniżej 45 lat, Zdrowy

Dokumenty, które należy złożyć w szkole:

Wymagane są te dokumenty z DWÓCH kopiami - akceptowane są zarówno Kopiowane, jak i Zeskanowane kopie.

 1. Wniosek on-line i formularz zgłoszeniowy: Przed przesłaniem materiałów do aplikacji papierowej należy wypełnić procedurę składania wniosku online (http://www.studyinsysu.com). Niedokończone aplikacje on-line nie będą akceptowane. Po zakończeniu aplikacji online wydrukuj formularz zgłoszeniowy, podpisz swoje imię i nazwisko oraz wyślij go do Business School, SYSU wraz z innymi materiałami aplikacyjnymi.
 2. Licencjat Transcript;
 3. Tytuł licencjata;
 4. Kopia paszportu;
 5. Chińska wiza Kopiuj; (Jeśli masz)
 6. Dwa listy polecające od profesorów lub profesorów nadzwyczajnych (lub od wyższych urzędników)
 7. Wznawianie;

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

Pani Annie DING
Email: dingjie3@mail.sysu.edu.cn
Tel: 86 20 84115584 Faks: 86 20 84112501
Biuro przyjęć MBA, Business School, Sun Yat-sen University Adres: S135 (Office), Business
Szkoła, Sun Yat-sen University, 135 Xin Gang Xi Road, Guangzhou, PR China, 510275

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Business School, Sun Yat-sen University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
Zaoczne
Cena
180,000 CNY
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń