Program IMBA w niepełnym wymiarze godzin

Informacje ogólne

Opis programu

O Sun Yat-sen University

Uniwersytet Sun Yat-sen, pierwotnie znany jako Uniwersytet Guangdong, został założony w 1924 r. Przez dr Sun Yat-sena (zwanego także Sun Zhongshan), wielkiego demokratycznego przywódcę rewolucyjnego XX wieku. Uniwersytet znajduje się w prowincji Guangdong, sąsiadującej z Hongkongiem i Makau, która przoduje w chińskiej reformie i otwiera się.

Będąc jednym z wiodących uniwersytetów w Chińskiej Republice Ludowej, Sun Yat-sen University jest kompleksową multidyscyplinarną uczelnią, w tym nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych, technicznych, medycznych, farmakologicznych i nauk o zarządzaniu.

Uniwersytet z powodzeniem zbudował międzynarodową współpracę i wymianę z wieloma czołowymi uniwersytetami na świecie. Według rankingu World University of Higher Education na lata 2010-2011 Sun Yat-Sen University znalazł się w rankingu 200 najlepszych na świecie.

O Sun Yat-sen Business School

Założona w 1985 roku Sun Yat-sen Business School ( SYSBS ) została założona, aby oferować szeroką gamę programów studiów biznesowych. SYSBS uznawany jest za wiodącą instytucję edukacji biznesowej, posiadającą zarówno znaki jakości "211", jak i "985", i jest jedną z czterech prestiżowych instytucji w Chinach, która otrzymała National Key Discipline for Business Administration oraz National Discipline for Management Science. . W 2012 r. MOE z Chin mianowało SYSBS jako jedną z piętnastu szkół pilotażowych.

Szkoła jest podzielona na sześć działów - administracja biznesu, rachunkowość, marketing, finanse i inwestycje, gościnność i zarządzanie usługami oraz nauka o zarządzaniu, w sumie 109 pełnoetatowych wykładowców, 46 profesorów, 50 profesorów i 13 asystentów profesorowie. SYSBS oferuje obecnie tytuły licencjata z zakresu zarządzania biznesem i naukami o zarządzaniu, tytuły magistra inżyniera w biznesie i zarządzaniu, zawodowe tytuły magisterskie (MBA, EMBA, MPAcc, MF, MAud, itp.) Oraz stopnie doktorskie w biznesie i zarządzaniu.

Misja

Aby wzbogacić naszych studentów, zapewniając rozkwitające środowisko uczenia się i integrację chińskiej i zachodniej mądrości zarządzania, oparte na uczciwości, innowacji i odpowiedzialności społecznej.

Wizja

Aby rozwinąć pryncypialnych i utalentowanych liderów - stać się chińską Akademią Wojskową Whampoa w biznesie.

Międzynarodowe akredytacje i rankingi:

 1. SYSBS zdobywa prestiżową akredytację biznesową AACSB w 2013 roku
 2. Ranking firmy World Entrepreneur: 3 najlepsze chińskie tytuły "najbardziej wpływowego programu MBA" na rok 2011.
 3. Program EMBA osiąga 11. miejsce w rankingu FT 2012
 4. Top Three na najbardziej wpływowej liście MBA w Chinach w 2012 roku
 5. Osiągnął 58. miejsce w ósmym rankingu Financial Times (FT) w rankingu menedżerskim i 7. pod względem zatrudnienia w 2012 roku
 6. Otrzymał oficjalny certyfikat akredytacji EQUIS w dniu 14 czerwca 2011 r., Obejmujący wszystkie swoje programy MBA.
 7. Otrzymał oficjalny certyfikat akredytacji AMBA w dniu 23 lutego 2010 r., Obejmujący wszystkie swoje programy MBA.
 8. Uzyskał tytuł TOP 100 w rankingu ekonomistów w globalnym pełnym wymiarze czasu MBA w latach 2016-2017.

Terminy i informacje o programie Okres aplikacji programu IMBA:

Od połowy marca do 5 maja każdego roku; IMBA w niepełnym wymiarze godzin: 3-letni program MBA w języku angielskim, rozpoczyna się we wrześniu. Udział w pierwszym roku jest wymagany od czwartku do niedzieli (tylko 4 dni) / miesiąc; Frekwencja na drugi i trzeci rok jest w każdy weekend.

Nagrodzony tytuł "Master of Business Administration" po uzyskaniu pełnych kredytów i ostatecznej obronie papieru.

Kryteria kwalifikacji do przyjęcia

• Stopień licencjata lub wyższy od uznanego uniwersytetu. • Preferowany jest akceptowany wynik GRE / GMAT / TOFEL / IELTS w okresie ważności. • Preferowane jest przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe lub w pełnym wymiarze godzin przed przyjęciem na studia. • Konieczna jest rozmowa twarzą w twarz lub wywiad online. • Więcej niż dwa listy referencyjne od profesorów nadzwyczajnych lub profesorów lub kierownika zawodowego. • Wiek: poniżej 45 lat, Zdrowy

Dokumenty, które należy złożyć w szkole:

Wymagane są te dokumenty z DWÓCH kopiami - akceptowane są zarówno Kopiowane, jak i Zeskanowane kopie.

 1. Wniosek on-line i formularz zgłoszeniowy: Przed przesłaniem materiałów do aplikacji papierowej należy wypełnić procedurę składania wniosku online (http://www.studyinsysu.com). Niedokończone aplikacje on-line nie będą akceptowane. Po zakończeniu aplikacji online wydrukuj formularz zgłoszeniowy, podpisz swoje imię i nazwisko oraz wyślij go do Business School, SYSU wraz z innymi materiałami aplikacyjnymi.
 2. Licencjat Transcript;
 3. Tytuł licencjata;
 4. Kopia paszportu;
 5. Chińska wiza Kopiuj; (Jeśli masz)
 6. Dwa listy polecające od profesorów lub profesorów nadzwyczajnych (lub od wyższych urzędników)
 7. Wznawianie;

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

Pani Annie DING
Email: dingjie3@mail.sysu.edu.cn
Tel: 86 20 84115584 Faks: 86 20 84112501
Biuro przyjęć MBA, Business School, Sun Yat-sen University Adres: S135 (Office), Business
Szkoła, Sun Yat-sen University, 135 Xin Gang Xi Road, Guangzhou, PR China, 510275

Ostatnia aktualizacja Cze 2018

Informacje o uczelni

Sun Yat-sen University, founded by Dr. Sun Yat-sen in 1924, is well known for its comprehensive atmosphere. Sun Yat-sen University was reputed as "the top university in south China", consisting of dis ... Czytaj więcej

Sun Yat-sen University, founded by Dr. Sun Yat-sen in 1924, is well known for its comprehensive atmosphere. Sun Yat-sen University was reputed as "the top university in south China", consisting of disciplines in Liberal Arts, Science, Engineering, Medicine and Business, etc. It is also one of the first universities that authorized to grant the doctoral and master's degree, and the first to establish a mobile post-doctorate research station. Pokaż mniej
Guangzhou , Honolulu + 1 Więcej Mniej

Akredytacje