Profesjonalny MBA (pmba)

Informacje ogólne

Opis programu

Profesjonalne MBA (PMBA) Doświadczenie

Profesjonalne MBA (PMBA) jest jednym z najpotężniejszych narzędzi, które można wykorzystać, aby zoptymalizować swój sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Dzięki umożliwieniu studentom studiowania, pozostając w pracy, SMU Cox Professional MBA umożliwia natychmiastowe zastosowanie tego, czego się uczysz.

Doświadczenie zawodowe MBA (PMBA) ma na celu przybliżenie cię na kolejny poziom kariery. To bez znaczenia ... SMU Cox ma silną reputację. Program PMBA dla uczelni SMU Cox School jest w rankingu Stanów Zjednoczonych i Światowej wersji rankingu w 15 najlepszych szkołach biznesowych. Ale jest więcej, aby być najlepszą inwestycją dla twojej kariery.

SMU Cox oferuje elastyczność w kampusach w Dallas i Plano. Uczestnicząc w zajęciach w kolegialnym środowisku kampusu w Dallas w Dallas, będziesz mieć możliwość współpracy z innymi programami MBA, w tym z programami studiów dziennych i Executive MBA. Nasze małe, zindywidualizowane środowisko umożliwia kadrze i personelowi dostęp do pełnego czasu i dbałości o Państwa indywidualne potrzeby. Nowy, dwuletni format programu pozwala pozostać w pracy, a zarabiając na studiach MBA w rekordowym czasie.

SMU Cox koncentruje się na zwiększaniu możliwości rozwoju kariery. Dzięki pełnej karierze usług, mentoringu, wyborze koncentracji i szkoleniom przywódczym, SMU Cox pozwala dostosować MBA, aby zmaksymalizować Twoje potrzeby zawodowe.

Kiedy ukończysz MBA SMU Cox Professional, masz wiedzę, zaufanie i umiejętności przywódcze, aby wyróżniać się niezależnie od ścieżki kariery. Wydział i pracownicy serdecznie witają Państwa w kolejnym kroku w osiągnięciu swojego potencjału zawodowego.


Podstawy: naukowcy

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie w miejscu pracy dzisiaj prawdopodobnie masz niewiele, jeśli w ogóle, czasu na pracę, aby nabyć nowe umiejętności lub poszerzyć swoją perspektywę biznesową. Program PMBA firmy Cox oferuje wymagający, ilościowo rygorystyczny kurs, w którym możesz doświadczyć znakomitej nauki, innowacyjnego programu nauczania i bliskiej interakcji z rówieśnikami w środowisku akademickim poza profesjonalnym środowiskiem pracy. Równie ważne, nasz program pozwala na ukończenie studiów w ciągu dwóch lat, uczęszczając na wygodnie zaplanowane zajęcia znajdujące się w pobliżu domu lub pracy.

Cox PMBA odbywa się w ciągu sześciu kolejnych semestrów. Zajęcia odbywają się w weekendy, a tylko w kampusie w Dallas, w soboty rano. SMU w Plano oferuje podstawowe klasy w poniedziałki i wieczory w środę. Zajęcia prowadzone są zarówno w formie wykładów, jak i studium przypadku, aby absolwenci mogli opanować podstawy biznesu i zastosować te narzędzia w doświadczeniach w czasie rzeczywistym. Musisz mieć możliwość złożenia zobowiązania na dwa lata i zgodzić się na wszystkie zajęcia, z wyjątkiem przypadków nagłych. Powinieneś także być przygotowany na poświęcenie odpowiedniej klasy poza czasem, aby przygotować zadania i spotykać się w małych grupach badawczych - istotnej części ogólnego procesu uczenia się.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... Czytaj więcej

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. Pokaż mniej