$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Peru kawalerów oferty.

Studenci, którzy chcą zarobić ich certyfikacji w dwóch różnych dziedzinach powinni rozważyć zarabiać podwójnego stopnia. Dwa stopnie pozwalają studentom do ukończenia dwóch różnych programów edukacyjnych, w tym samym czasie i zazwyczaj w czasie krótszym niż każdy pojedynczy stopień wymagałby.Peru, oficjalnie Republika Peru, to kraj w zachodniej Ameryce Południowej. Peru ma o… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą zarobić ich certyfikacji w dwóch różnych dziedzinach powinni rozważyć zarabiać podwójnego stopnia. Dwa stopnie pozwalają studentom do ukończenia dwóch różnych programów edukacyjnych, w tym samym czasie i zazwyczaj w czasie krótszym niż każdy pojedynczy stopień wymagałby.

Peru, oficjalnie Republika Peru, to kraj w zachodniej Ameryce Południowej. Peru ma około 80 uczelni z wielu uczelni, niż społeczeństwa bardziej prywatne. Głównym językiem jest hiszpański, ale nadal istnieją pewne kursy stworzone specjalnie dla studentów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Peru. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Peru tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Peru
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Universidad de San Martín de Porres
Santa Anita, Peru

Master Program w International Business Double Degree International MBA, ma na celu opracowanie w uczestnikach teoretycznych i praktycznych elementów, które pozwalają im:

Master Program w International Business Double Degree International MBA, ma na celu opracowanie w uczestnikach teoretycznych i praktycznych elementów, które pozwalają im: -
Magisterskie MBA
Studia dzienne
20 miesiące
Język hiszpański
Mar 2022
Ośrodek kształcenia