$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Peru kawalerów oferty.

Studenci, którzy chcą zarobić ich certyfikacji w dwóch różnych dziedzinach powinni rozważyć zarabiać podwójnego stopnia. Dwa stopnie pozwalają studentom do ukończenia dwóch różnych programów edukacyjnych, w tym samym czasie i zazwyczaj w czasie krótszym niż każdy pojedynczy stopień wymagałby.Peru jest dobre i tanie miejsce do rozpoczęcia kursów języka hiszpańskiego (gdy j… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą zarobić ich certyfikacji w dwóch różnych dziedzinach powinni rozważyć zarabiać podwójnego stopnia. Dwa stopnie pozwalają studentom do ukończenia dwóch różnych programów edukacyjnych, w tym samym czasie i zazwyczaj w czasie krótszym niż każdy pojedynczy stopień wymagałby.

Peru jest dobre i tanie miejsce do rozpoczęcia kursów języka hiszpańskiego (gdy jesteś tam), zwłaszcza w stolicy, Limie. Peru jest trzecim co do wielkości krajem w Ameryce Południowej o zróżnicowanym klimacie o różnych środowiskach, jak wybrzeża, dżungli i wyżyny. Najwyżej w rankingu uczelni jest Pontificia Universidad Catolica del Perú w Limie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Peru. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Peru tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Peru
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Universidad de San Martín de Porres
Santa Anita, Peru

Master Program w International Business Double Degree International MBA, ma na celu opracowanie w uczestnikach teoretycznych i praktycznych elementów, które pozwalają im:

Master Program w International Business Double Degree International MBA, ma na celu opracowanie w uczestnikach teoretycznych i praktycznych elementów, które pozwalają im: -
Magisterskie MBA
Studia dzienne
20 miesiące
Język hiszpański
Mar 2022
Ośrodek kształcenia