Podwójne stopnie Programy

An MBA lub EMBA podwójny stopień pozwala studentom połączyć stopnia biznesu z innym programie studiów absolwent.

Niektóre przykłady innych dyscyplin studenci programów podwójny stopień udziału w to inżynieria, prawo, zdrowie publiczne, zarządzanie zdrowie, medycyna biologiczna, opieka społeczna, ekonomia, i pielęgniarskiej. Programy MBA podwójny stopień często mają jeden mniej niż rok, aby zakończyć, jeśli uczeń realizowała zarówno stopni osobno, ale tym razem ramka zmienia się w zależności od programu i uczelni. Realizujących MBA podwójny stopień może być rygorystyczne i wymagające, ale wyniki mogą być bardzo satysfakcjonujące zarówno zawodowo i osobiście.

Wiele różnych programów podwójnego stopnia mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych firm podwójnych stopni wymienionych poniżej.

Nowo dodane podwójne programy MBA

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Jakie firmy Podwójne stopnie?

Podwójne programów studiów daje studentom możliwość dostosowania edukacji poprzez połączenie dwóch różnych programów studiów podyplomowych w jednym. Master of Business Administration and Executive Master of Business Administration działa dobrze w programach podwójnego dyplomu. Strategiczne przywództwo i umiejętności rozwiązywania problemów opracowanych programów MBA i EMBA zastosowanie do każdego sektora rynku. Niektóre z dostępnych kombinacji podwójny stopień: • EMBA / MBA • MBA / Księgowość • MBA / Master of Science in Finance • MBA / Marketing • MBA / Technologia Zarządzanie • MBA / Master of Science w Inżynierii i Nauk Stosowanych • MBA / Masters w Międzynarodowe i Public Affairs • MBA / Juris Doctor (ustawa) • MBA / Master of Science in Nursing • MBA / Masters w Zdrowie publiczne • MBA / Master of Science w pracy socjalnej • EMBA / Masters Zarząd Organizacji Ochrony Zdrowia w

Jakie są korzyści z robienia podwójny stopień?
Zajmując się podwójny stopień pozwala studentom specjalizować się w dwóch dyscyplinach naukowych na raz i stają się specjalistami w skrzyżowaniu biznesu z innej dyscypliny. Pracodawcy zobaczyć kandydata w podwójny dyplom MBA i EMBA i inny obszar badań, jak wysoko wykwalifikowanych na pozycję lidera tej dziedzinie.

Czego uczymy się w podwójny stopień?
Podwójne Degrees łączą podstawowych przedmiotów administracji, takie jak finanse, marketing, rachunkowość, zachowań organizacyjnych i przywództwo, z badań w innej dziedzinie. Aby zostać przyjętym do programu podwójnego stopnia, kandydaci mają zwykle zastosowanie zarówno do szkoły biznesu i wydziału do innego podmiotu w ich programie podwójny stopień (np.: Law School, szkoła medyczna lub Szkołę Nauk Stosowanych).

Ile to będzie kosztować, aby zrobić podwójny stopień?
Podczas rygorystyczny i konkurencyjny, Program Podwójny Stopień może być doskonała jakość, jak to skutecznie oferuje dwie kwalifikacje do jednego. Koszty związane z podjęciem podwójny stopień różnić od jednej uczelni do drugiej. Stypendia mogą być dostępne lub pomoc finansowa od organizacji prywatnych lub uczelnia sama w celu wsparcia uczniów podwójny stopień w okresie ich studiów. To jest dobry pomysł, aby skontaktować się bezpośrednio szkoły o kosztach i możliwości finansowania.

Jaki rodzaj doskonalenia zawodowego można spodziewać się podwójnego stopnia?
Podwójny stopień oferuje znaczące korzyści dla zawodowych absolwentów, jak i tych, którzy pracują przez długi czas w swojej dziedzinie. Obecne kwalifikacje i doświadczenie może być zbudowany na z Clout akademickim Dual Degree. Aby być uznane za promocję na stanowisku kierowniczym w ramach swojej dziedzinie, wielu specjalistów znaleźć uzyskania podwójnego stopnia z EMBA lub MBA klucz.

Jakie są wymagania dla podwójnego stopnia?
Przed ubieganiem się o podwójny stopień z MBA i EMBA, studenci muszą przedstawić zadowalające wyniki licencjackich do szkoły biznesu i innych przyjęć wykładowców wydziałów. Dodatkowo, niektórzy wnioskodawcy podwójny stopień może być zobowiązany do przedstawienia wyników testów z testu znajomości języka, wykazywać minimalną liczbę lat doświadczenia zawodowego i / lub przedstawić ocenę z egzaminu przyjęć absolwentów (jak GMAT lub GRE). Raz przyjęte do programu podwójnego stopnia, studenci będą oczekiwać, aby zaspokoić wymagania zarówno akademickich MBA lub stronie EMBA ich stopnia, a także wymagania dla drugiej dyscypliny. Czytaj więcej na temat wymagań bezpośrednio na stronie programu.

Dlaczego warto wziąć podwójny stopień Online?
Podwójny Stopień badania online może otworzyć możliwości absolwentów studiów do większej liczby osób, niż kiedykolwiek wcześniej, przy użyciu technologii up-to-date e-learning w celu doprowadzenia do Ciebie klasie. Sprawdź z uniwersytetów w interesie, aby zobaczyć, czy oferuje on-line programów podwójnego dyplomu.

Gdzie wziąć podwójny stopień?
Podwójne studia łączące MBA lub EMBA z medycyny, spraw międzynarodowych, inżynierii, prawa, lub pracy społecznej oferowane są w najlepszych uniwersytetach na całym świecie. Szkół biznesu w Europie, obu Amerykach, Azji, Oceanii i innych miejscach na całym świecie połączyli z wydziałów akademickich w ich własnej uczelni lub innej instytucji naukowej zaoferować bardzo konkurencyjne, rygorystyczne i cenionych programów podwójnego dyplomu.