Part-time MBA

Florida State University, The College of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Part-time MBA

Florida State University, The College of Business

Zapewniamy edukację biznesową, która jest warta inwestycji.

FSU College of Business bierze swoją inwestycję czasu i pieniędzy poważnie podczas wykonywania studiów MBA w niepełnym wymiarze godzin. Niezależnie od tego, czy jesteś w Tallahassee czy w Panamie, program studiów w niepełnym wymiarze godzin w kampusie jest dobrym pomysłem dla tych, którzy chcą zmienić karierę, awansować lub po prostu rozwijać się osobiście, bez konieczności wychodzenia z pracy lub przeniesienia.

Wszystkie programy MBA w FSU mają takie same podstawowe kursy jakościowe prowadzone przez tych samych wykładowców, którzy są ekspertami w poszczególnych dziedzinach. Ten program MBA może zostać zakończony w niewiele więcej niż dwa lata w tempie dwóch kursów w semestrze. W tym czasie studenci mają możliwość uczenia się od profesorów i innych kolegów studentów MBA, którzy zazwyczaj pracują profesjonalistów. W wielu przypadkach miejsce pracy staje się rozszerzeniem klasy, ponieważ lekcje są stosowane w rzeczywistych scenariuszach. Zarabianie w programie MBA w niepełnym wymiarze czasu, program na terenie kampusu to dobry zwrot z inwestycji - osobiście i profesjonalnie.

Struktura programu i lokalizacje


Program MBA jest oferowany w strukturze blokady, co oznacza, że ​​kursy są oferowane tylko w określonych terminach.

W niepełnym wymiarze czasu MBA odbywa się w Tallahassee i Panama City.

Ogólna filozofia nauczania?


Wszystkie kursy magisterskie, online i na terenie kampusu, są opracowywane i wykładane przez wydział z College of Business w FSU. Profesorowie FSU College of Business są uznawani na całym świecie i międzynarodowo uznani przez swoich rówieśników i liderów na całym świecie, wierząc w dynamiczną nauczanie, wzbogaconą o duże doświadczenie biznesowe i badania naukowe. Co ważniejsze, pracują indywidualnie z uczniami, oferując poziom indywidualnej interakcji, która wyznacza FSU poza rówieśnikami. Nasz wydział gwarantuje, że uczniowie są narażeni na przywódców na najwyższym szczeblu i liderów biznesu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
28 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
36,708 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Tallahassee, Florida
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - Tallahassee, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą