Test Part-Time MBA w Boston College Oferty pracy specjalistów elastyczność, których potrzebują, aby zarobić na stopień przy jednoczesnym rozwijaniu ich kariery. Studenci korzystają również z możliwości zastosowania, czego uczą się w Programie bezpośrednio do ich pracy.

MBA i Wydział: studentów zaocznych BC MBA działa we współpracy z tymi samymi światowej klasy naukowców i nauczycieli, którzy uczą się w pełnym wymiarze godzin programu MBA. Studenci mogą kontynuować koncentrację, która buduje wiedzę, umiejętności oraz przygotowuje do nowych wyzwań zawodowych w danym obszarze zainteresowania.

Elastyczny Harmonogram: studentów zaocznych MBA może wybrać z połączenia elastycznych opcji kursów, w tym kursów on-campus oferowanych w 4:30 i 7:00 pm i wybranej grupy klas internetowych.

MBA Czesne Assistance: Każdy przyjęty kandydat MBA otrzymuje wynagrodzenia dla zaawansowanych zdolności kredytowej - a potencjalne oszczędności czasu i kosztów czesnego. Uprawnieni kandydaci mogą kwalifikować się do zakwalifikowania się do zwolnienia do pięciu kursów MBA (maksymalnie 15 punktów) oraz oszczędności czesnego w wysokości do $ 24.180 (w oparciu o stawki czesnego latach 2016-2017). Przejrzyj nasze zasoby akademickie stronę internetową w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zaawansowanych zdolności kredytowej.

BC sieci: Program przyciąga różnorodną mieszankę wysoce zmotywowanych profesjonalistów z życiem i różnorodnej regionalnej społeczności biznesowej, pomaga rozwijać swoją sieć jak rozwijać i uczyć się nowych umiejętności.

Kariera rezultaty: Jako student MBA BC, można korzystać z dostępu do dedykowanego zespołu rozwoju kariery, a może połączyć się z rekrutacją od czołowych firm i korporacji odwiedzających kampus.

Akademicy

Jako student Part-Time MBA, rozwijać kierowniczych, analitycznych i praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania poprzez realizację silnej zestaw kursów podstawowych, które podkreślają empirycznej nauki.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Boston College Carroll School of Management »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa