Oxford Brookes globalny MBA

Oxford Brookes Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oxford Brookes globalny MBA

Oxford Brookes Business School

Miejsce w pierwszej dziesiątce na świecie w rankingu MBA QS Distance Online 2017 akredytowane przez AMBA i akredytowane przez EPAS

Oxford Brookes Globalny MBA jest elastyczny i niepełnym wymiarze czasu MBA w Internecie. To jest dla doświadczonych, globalnie połączone pracy specjalistów, co daje pewność, aby trwały wpływ w biznesie.

Nasz etos

Od samego początku, to zachęcamy do łączenia się z rówieśnikami i twórczego myślenia, rozwiązywania problemów i plamienia możliwości własnego rozwoju. Musisz nauczyć się ufać własnego osądu, co świat rzuca się na ciebie. Nasz wspólny i twórcze doświadczenie edukacyjne wnosi do naszej społeczności Globalny MBA Oxford Brookes do ciebie gdziekolwiek jesteś na świecie. Będziesz rozwijać wiedzę techniczną i analityczną, której oczekujesz wraz z kluczowych umiejętności społecznych potrzebnych do postępu w organizacji globalnych. Ze swoimi ambicjami na uwadze, proponujemy połączenie zadań projektowych, wsparcie opiekuna jeden-na-jeden oraz możliwości i wyzwań musisz ujawnić swój potencjał przywództwa i zmysł przedsiębiorczości.

Elastyczny

Oxford Brookes Globalny MBA oferuje wyjątkową elastyczność, umożliwiając korzystanie z edukacji światowej klasy w formacie, który pasuje do Twojego życia zawodowego i prywatnego. Czy decydując się na studia MBA w Internecie lub w trakcie nauczania tygodni na terenie kampusu, lub ich mieszaniny, zostanie zanurzony w środowisku, w którym prosi o wiele z was i podkreśla współpracę i otwartość. I ze swobodą wyboru fakultatywnych modułów do własnych zainteresowań i badań w terminie, który pasuje do Twojego stylu życia, MBA będzie tak indywidualne, jak jesteś.

Nauka Doświadczenie: Połącz, współpracować i tworzenie

Połącz Pod każdym względem podłączony jest globalny program MBA Oxford Brookes. W pierwszej kolejności wykonujemy za priorytet, aby połączyć ze sobą na poziomie osobistym. Znajdziesz nasz zespół MBA bardzo przystępny i zobowiązała się do wspierania cię całej podróży MBA. Z praktycznego punktu widzenia, nasza wirtualna platforma learning łączy Cię ze społecznością MBA, zapewniając dostęp do zadań, badań i najnowszych trendów biznesowych. Niezależnie od tego, w trybie online lub na terenie kampusu doświadczenie uczenia się jest bez zarzutu. Dziś przywództwo wymaga nie tylko wizji i zdecydowania, ale także empatię i integralność. Nasze moduły rozwoju osobistego będzie rozwijać swoje umiejętności "miękkich" i pozwalają łączyć się z ludźmi bardziej efektywnie i prowadzić z autorytetem i autentyczności. Każdy wie, że jedną z głównych atrakcji MBA jest możliwość ustalenia własnych połączeń. Oxford Brookes Globalny MBA pomoże ukształtować profesjonalną sieć kontaktów w różnych gałęziach przemysłu, instytucji i geograficznych.

Collaborate Collaboration jest kamieniem węgielnym Oxford Global MBA. Dzięki połączeniu zadań projektowych, jeden-na-jeden coaching i indywidualne wsparcie osobiste pomożemy Ci opracować strategie, aby pracować i prowadzić różne grupy ludzi z różnych funkcji biznesowych, obszarów geograficznych i środowisk społecznych i kulturowych. Ale to znacznie więcej niż to, co cię nauczyć. To, w jaki sposób uczyć się razem jako społeczność MBA. Współpraca jest kluczem do doświadczenia MBA. Niezależnie od tego, czy pracuje praktycznie podczas wizyt studyjnych na terenie kampusu, zostanie zanurzony w środowisku, które jest otwarte i spółdzielni. Wiele odkryć można zrobić stanie się spontanicznie w wyniku interakcji z twojej grupie. Dla wielu z naszych uczniów pracuje wspólnie powoduje zmianę sposobu myślenia, który jest niezwykle satysfakcjonujące i dostarcza trwały wpływ.

Twórz Innowacje i przedsiębiorczość należą do najbardziej cenionych cech, jakie każdy może wnieść do swojej organizacji. Kreatywność jest postrzegana jako niezbędna do rozwiązywania problemów i plamienia nowe możliwości. Oxford Brookes Globalny MBA wydobyć swoje twórcze i ducha przedsiębiorczości, wykorzystując swoje pomysły, dynamiki i ambicji i daje pewność, aby wyrazić swoją kreatywność w realnym świecie biznesu. Zachęcamy do twórczego myślenia od pierwszego dnia. Prosimy wziąć pod uwagę to, co naprawdę chcesz, aby dostarczyć MBA oraz ściśle współpracować ze sobą, aby opierać się na swoich mocnych i rozwijać te obszary, które wymagają poprawy. Dowiesz się, jak myśleć krytycznie i zaufać wyrok, co świat rzuca się na ciebie. Twoja podróż MBA jest osobisty. Jak rozwijać, MBA może być dostosowana do wzrostu z wami. Ponieważ każdy człowiek jest wyjątkowy i ich podejście do pracy i nauki jest inny, masz wolność, aby stworzyć program MBA prawdziwego zainteresowania i korzyści, który pasuje do Twojego stylu życia. Nasz jest wyjątkowy MBA, który zainspiruje Cię do grona nowej generacji profesjonalistów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 25, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Oxford, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Oxford, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Mar. 2019
Wielka Brytania - Oxford, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą