Niestandardowe programy dla organizacji

London Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Niestandardowe programy dla organizacji

London Business School

Centrum Rozwoju Zarządzania w London Business School projektuje i zapewnia niestandardową edukację kierowniczą we współpracy z ponad 60 klientami korporacyjnymi na całym świecie.

Wybierając program niestandardowy dla Wyższych Szkół Zawodowych w London Business School stwarza okazję do rozwijania Twoich umiejętności i wiedzy podczas wizyty w jednym z najbardziej rozwijających się miast kosmopolitycznych na świecie.

Będziesz miał dostęp do przywództwa myślenia z wpływem międzynarodowego wydziału i spotkać się z rówieśnikami z całego świata. London Business School to prawdziwie globalna społeczność, idealne środowisko, w którym można się uczyć i skupić się na swoich przyszłych celach.

Projektujemy i dostarczamy niestandardowe programy, które są kierowane przez kluczowe kwestie strategiczne i operacyjne organizacji. Szczególnie koncentrujemy się na rozwijaniu procesów uczenia się, które pomagają naszym klientom zrozumieć, praktykować i wreszcie zastosować nowe koncepcje i modele w swoim zespole i organizacji. Napędem wszystkich naszych niestandardowych programów jest zastosowanie i wyniki. Dedykowane zespoły, które rozumieją globalne organizacje.

Relacje z naszymi klientami zaczynają się od poszukiwań. Dokonujemy głębokiej analizy potrzeb i analiz interesariuszy oraz rozwijamy gruntowne zrozumienie celów, kontekstu i kultury. W razie potrzeby możemy pomóc w budowaniu zaangażowania zainteresowanych stron i przekazaniu projektu.


Współpraca

Niepowtarzalną rzeczą dotyczącą naszych partnerstw jest nasza umiejętność dopasowywania naszej wiedzy do potrzeb organizacji do rozwoju nauki. Nasz dedykowany zespół Associate Directors zajmują wysokie stanowiska w międzynarodowych organizacjach handlowych i mają bogate doświadczenie w zakresie doradztwa i edukacji biznesowej. Ich wiedza oznacza, że ​​od razu rozumiemy Twoje problemy i wybieramy odpowiedni zespół do swoich potrzeb.

Pomagaj ponownie ocenić sposób prowadzenia działalności gospodarczej

Twój Associate Director ściśle współpracuje z Tobą i specjalnie wybranym zespołem wydziałów, aby zaprojektować i zrealizować swój program. Nasze programy łączą naukowe rygorystyczne i inspirujące nauczanie z praktycznym doświadczeniem biznesowym. Nasz wykładowca aktywnie angażuje się w doradztwo i wiele osób siedzi na zarządach firmowych, trzymając je w czołówce kwestii, które dotyczą naszych klientów. Korzystając z najnowszych doświadczeń w dziedzinie badań i biznesu, kwestionują koncepcje wstępne i zachęcają klientów do ponownej oceny sposobu prowadzenia działalności gospodarczej.


Proces uczenia się: koncentracja na innowacjach

Programy niestandardowe wykorzystują sprawdzone metody nauczania (takie jak warsztaty twarzą w twarz, seminaria, szkolenia i korepetycje), a także różnorodne innowacyjne podejścia.Niestandardowa możliwość pisania zdań

Tworzymy studia przypadków specyficzne dla wymagań procesu uczenia się, które przyspieszają naukę dzięki szybkiemu zaangażowaniu w zajęcie kadry kierowniczej z ważnymi sprawami.


Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą