O Profesjonalne MBA Nanyang

Natychmiastowe rezultaty. Trwały wpływ. Brak przestojów.

Nanyang Profesjonalne MBA (PMBA) to pierwszy w swoim rodzaju program, w Azji stworzone specjalnie z myślą o wymagających harmonogram w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. Jego wyjątkowy format niepełnym wymiarze czasu pracy pozwala na uzyskanie światowej klasy MBA z Nanyang Technological University, bez konieczności kompromisu swoich zobowiązań zawodowych i rodzinnych.

Nanyang MBA zawodowe

Nanyang PMBA zawiera 18-miesięczny harmonogram kariery obsłudze dogodnie dostarczane w łatwo dostępnym miejscu w Singapurze. Jednoczesne ułatwione przez menedżerów poziomu C, program nie będzie się rozwijać swój biznes i zarządzanie wiedzą - to stanowi wzbogacające doświadczenie, które będzie przekształcić swoje życie osobiste i zawodowe.

Zysk głębokie, praktyczne, w świecie rzeczywistym wgląd

Teoria jest ważna, ale tak jest aplikacja. Poprzez podkreślenie zarówno zrozumienie i wykorzystanie najnowszych narzędzi biznesowych, Nanyang PMBA upoważnia do zwiększenia wydajności zawodowej. Wykłady połączone z case studies, stosowanych projektów i symulacji, aby Ci pomóc w opracowaniu i realizacji pomysłów, które rzucają wyzwanie konwencji gospodarczej oraz tworzenia większej wartości w organizacji.

Zgodnie z naszym zaangażowaniu w świecie rzeczywistym znaczeniu, zapraszamy kierowniczej C-szczebla do współpracy ułatwić wybranych modułów, nadając swe wieloletnie doświadczenie biznesowe w wielu różnych branżach.

Struktura programu

Nasz program PMBA przyjmuje całościowe podejście, które można zastosować do specyficznych kontekstach biznesowych. Składa się on zintegrowany proces uczenia się i poszukiwania, zorganizowane w trzech kluczowych obszarach - podstawy biznesu, strategiczne spostrzeżenia i empirycznej nauki. W ten sposób można zaangażować się systematycznie z szeregiem złożonych problemów.

 • Podstawy biznesu - ognisku pogłębione na kluczowych pojęć biznesowych, aby wzmocnić zrozumienie krytycznych funkcji biznesowych, najlepszych praktyk i dogmatów zarządzania.
 • Analizy strategiczne - W tym segmencie, nauczyć się rozwijać i dostosowywać strategie biznesowe, aby sprostać stale zmieniających się warunków rynkowych.
 • Empirycznej nauki - nabywać praktyczną wiedzę i doświadczenie w świecie rzeczywistym poprzez szereg rąk modułów mających na celu wyposażyć się nie tylko z podstawowych kompetencji, ale także umiejętności miękkich, które są krytyczne skutecznie prowadzić w dynamicznym, wielokulturowym kontekście.

Znakomita Wydział

Uczestnicy Nanyang Business School wgląd z ponad 160 doświadczonych pracowników naukowych w całej 30 narodowości. Te członkowie wydziału są najlepszymi naukowców, doradców biznesowych i naukowców w swoich dziedzinach z doktorów z czołowych uniwersytetów. Należą do nich prof Vijay Sethi, przyznany najlepszych na świecie w 2013 roku profesora działalności przez Economist Intelligence Unit.

Wspierania rozwoju kariery

Doświadczony zespół w naszym Graduate Studies Kariera Biura Rozwoju (GSCDO) pracuje jeden-na-jeden z każdym z uczestników MBA przewidywał konkretne cele zawodowe. Następnie, aby zapewnić Twoje cele są realizowane w realnym czasie, że poprowadzi Cię przez proces tworzenia dostosowanej strategii rozwoju kariery. Z indywidualne szkolenia z naszego zespołu GSCDO można:

 • Opracowania jasnych celów zawodowych.
 • Rozumieć i nawigacja krajobraz rynku pracy.
 • Sieć strategicznie z różnymi specjalistami branżowymi.
 • Dźwignia na personal Value Proposition.
 • Wykorzystaj odpowiednich możliwości zatrudnienia.

Warunki przyjęcia

 • Studia licencjackie
 • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
 • Konkurencyjne GMAT i wynik GRE
 • Wynik egzaminu TOEFL> 100IBT> 600 PBT lub IELTS wynik> 6,5, jeśli angielski nie był medium nauczania stosowane na poziomie licencjackim
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Nanyang Business School, NTU Singapore »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
65,000 SGD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń