Nanyang Fellows MBA

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

FMBA Nanyang Technological University

Nanyang Fellows MBA to ekskluzywny program w pełnym wymiarze godzin dla wyższej kadry kierowniczej z sektora publicznego, którzy chcą zdobyć głęboką globalną wiedzę biznesową i azjatyckie spostrzeżenia.

Program rozpoczął w 1998 r. Dr Tony Tan, ówczesny wicepremier Singapuru. Każdego roku niewielka i wybrana grupa około 25 uczestników z sektora publicznego na całym kontynencie dołącza do programu w podróż dogłębnej i intensywnej nauki.

Omówienie programu

Nanyang Fellows MBA to roczny program w pełnym wymiarze godzin dla wyższej kadry kierowniczej z sektora publicznego i prywatnego, oferujący akademicki rygorystyczny program nauczania, który odnosi się do najistotniejszych globalnych trendów gospodarczych i zarządzania oraz zasad przywództwa obejmujących to, co najlepsze ze Wschodu i Zachodu .

Program łączy różnorodne metody akademickie, aby zapewnić interaktywne i dogłębne uczenie się. Nanyang Fellows uczą się poprzez dynamiczne wykłady, sesje keynote z liderami branży i rządów, projekty indywidualne i zespołowe, uczenie się od partnerów, zagraniczne wyjazdy studyjne i metodę studium przypadku.

Metodologia studium przypadku opracowana przez Harvard Business School jest szeroko stosowana w edukacji dla kadry kierowniczej. Korzystając z tej metodologii, Nanyang Fellows doskonali swoje umiejętności decyzyjne i analityczne, analizując autentyczne scenariusze biznesowe i broniąc swoich rekomendacji dla grupy.

Format międzynarodowy

Rok podróży lidera zostanie dodatkowo przedłużony przez międzynarodowy segment programu. Dogłębne nauczanie w dwóch renomowanych na całym świecie instytucjach w USA - University of California, Berkeley i The Wharton School of University of Pennsylvania pozwala członkom Nanyang na połączenie najlepszych praktyk Wschodu i Zachodu. To wyróżnia członków Nanyang i daje im przewagę nad konkurencją, dzięki czemu mogą wyostrzyć strategiczne perspektywy zarządzania i perspektywy przywództwa, dzięki czemu pewnie awansują na wyższe szczeble kariery.

Dlaczego Nanyang Fellows MBA

Program mieszkaniowy w USA

Nauka rozpoczyna się w Singapurze na Uniwersytecie Technologicznym w Nanyang, a następnie kontynuowana jest na dwóch uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych: UC Berkeley i The Wharton School of University of Pennsylvania.

Zagraniczna misja biznesowa

Kluczowa część nauki odbywa się za granicą w zagranicznej misji biznesowej (BSM). BSM zapewnia stypendystom Nanyang możliwość połączenia teorii z praktyką poprzez badanie określonego tematu lub problemu i przeprowadzenie studium przypadku w wybranym kraju.

Seminaria z zakresu przywództwa w biznesie

Program MBA Nanyang Fellows obejmuje serię seminariów z zakresu przywództwa biznesowego, podczas których uczestnicy zdobywają uprzywilejowany wgląd dzięki doświadczeniom najlepszych azjatyckich i międzynarodowych dyrektorów generalnych oraz liderów biznesu i rządów poprzez zamknięte dialogi.

Projekt konsultacyjny na żywo (LINC)

Jako zwieńczenie Nanyang Fellows MBA, uczestnicy rozpoczynają LiNC; projekt konsultacyjny mający na celu zastosowanie zdobytej wiedzy na temat rzeczywistego problemu biznesowego. Korzystając z wskazówek doświadczonych profesorów i stosując wszystko, czego nauczyli się w trakcie programu, uczestnicy działali jako konsultanci lub eksperci dziedzinowi, aby rozwiązać problemy zidentyfikowane w projekcie branżowym, kumulując się w dostarczeniu raportu końcowego i prezentacji firmie sponsorującej. Dzięki takiej możliwości nauki opartej na doświadczeniu uczestnicy będą mogli wzmocnić swoją naukę poprzez praktyczne praktyczne możliwości.

Obligacje na całe życie

Pod koniec trudnej podróży Nanyang Fellow zostaje nagrodzony solidnym fundamentem koncepcyjnym i praktyczną znajomością modeli biznesowych obejmujących najlepsze praktyki biznesowe na wschodzie i zachodzie, wrażliwych na różnorodność kulturową transakcji biznesowych w globalnym środowisku. Nawiążesz również trwałe przyjaźnie z innymi jasnymi i dynamicznymi liderami, zarówno z rozwiniętych, jak i wschodzących gospodarek.

Rekrutacja

Program MBA Nanyang Fellows przyciąga tylko najlepszych talentów. W związku z tym jesteśmy bardzo selektywni w doborze osób do udziału w tym programie. Podczas gdy szukamy potencjału przywódczego, silnych zdolności akademickich i dobrych cech osobistych (etyka, uczciwość i odpowiedzialność społeczna), staramy się również zapewnić dobrą różnorodność środowisk, aby wzbogacić bogactwo tego programu.

Warunki przyjęć

  • Dobry tytuł licencjata
  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w zarządzaniu lub wyższym doświadczeniu zawodowym
  • Wykazano się biegłą znajomością języka angielskiego i dobrym wynikiem w TOEFL lub IELTS (dla kandydatów międzynarodowych, których medium nauczania nie było w języku angielskim na poziomie wyższym)
  • Rekomendacja CEO organizacji lub równoważna, jeśli dotyczy

Wywiady

Zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Wywiad może być przeprowadzony online lub na terenie kampusu. Ten wywiad pomoże nam lepiej zrozumieć twoją aplikację i ocenić, czy nadajesz się do programu.

Potencjał przywództwa

Program MBA Nanyang Fellows przeznaczony jest dla przyszłych liderów i chcemy zapewnić, że wszyscy uczestnicy udowodnią potencjał przywódczy. Dokładnie ocenimy Twój potencjał przywódczy na podstawie esejów aplikacyjnych, referencji sędziów i wyników wywiadu.

Silne zdolności akademickie

Szukamy kandydatów, którzy mają sprawdzone wyniki w nauce, ponieważ wymagania intelektualne tego programu są rygorystyczne i wymagają doskonałych zdolności analitycznych oraz dobrych umiejętności komunikacyjnych. Oprócz dobrych wyników w nauce, weźmiemy również pod uwagę twoje oceny GMAT (jeśli istnieją) i TOEFL, aby ocenić twoje umiejętności akademickie.

Charakter i cechy osobiste

Jako przyszły lider oczekujemy od ciebie najwyższego poziomu osobistej uczciwości i charakteru. Gdy będziecie się uczyć i ściśle współpracować z innymi Stypendystami, oczekujemy cech wzajemnego szacunku i dóbr obywatelskich oraz prawdziwej chęci dzielenia się społecznością i współpracy, przyczyniania się do wspólnoty i współpracy, promowania koleżeństwa i promowania przyjaźni i dobrej woli.

Doświadczenie uczestników

Pełnoetatowy program MBA Nanyang Fellows służy jako mile widziany urlop dla zapracowanych menedżerów, którzy biorą roczny urlop, aby zastanowić się, odmłodzić i wyruszyć w intensywną, ale wzbogacającą podróż edukacyjną.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Czytaj więcej

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Pokaż mniej
Singapur , Singapur + 1 Więcej Mniej