Modular Executive MBA

&nbsp

Modułowy program Executive MBA Szkoły Biznesu w Lagos jest intensywny program zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów szukających edukacji zarządzania jakością, który łączy elastyczność z wiedzy akademickiej.


Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsi pracodawcy potrzebują menedżerów z szerokiego zakresu umiejętności, które MBA udostępnia, a więc nasze ogólne perspektywy zarządzania zapewnia odpowiednie przygotowanie do udanego przejścia na wyższych poziomach odpowiedzialności.


Zrobiliśmy nasze szkolenia bardziej dostępne dla profesjonalistów, jak i poza Nigerią, więc można zatrzymać się na swojej pracy, podczas gdy zarabiać MBA. Struktura modułowa programu Executive MBA pozwala również uczestnicy natychmiast zastosować nową naukę do ich pracy, zwiększając tym samym niezmierną wartość dla organizacji.


Program ten oferuje również dodatkowe korzyści z poprawy zrozumienia, przez unikalną mieszankę projektów doradczych wykonywanych lokalnie, oraz moduł międzynarodowej oferowanej przez naszych partnerów instytucjonalnych w Azji, Europie i obu Amerykach. Nowoczesne umiejętności w miejscu pracy są opracowywane i zdobywaniem wiedzy do bieżących i przyszłych potrzeb organizacyjnych.


Program organizowany jest w dwóch sesjach naukowych. Każda sesja rozpoczyna się we wrześniu i trwa do lipca. Academic prace zostaną przeprowadzone w sześciu modułów w kraju i jeden moduł zagraniczna w okresie dwóch lat.

Sesje informacyjne


Wizyta w Lagos Business School, Pan-African University jest mile widziany w godzinach pracy. Informacje okresowe sesje odbywają się również w soboty w Szkole.Na sesjach informacyjnych, otrzymasz szczegółowe informacje na temat modułowego programu Executive MBA i środowiska LBS .. 

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Mar 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa