Modułowa Executive MBA

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Modułowa Executive MBA

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Modular Executive MBA

&nbsp

Modułowy program Executive MBA Szkoły Biznesu w Lagos jest intensywny program zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów szukających edukacji zarządzania jakością, który łączy elastyczność z wiedzy akademickiej.


Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsi pracodawcy potrzebują menedżerów z szerokiego zakresu umiejętności, które MBA udostępnia, a więc nasze ogólne perspektywy zarządzania zapewnia odpowiednie przygotowanie do udanego przejścia na wyższych poziomach odpowiedzialności.


Zrobiliśmy nasze szkolenia bardziej dostępne dla profesjonalistów, jak i poza Nigerią, więc można zatrzymać się na swojej pracy, podczas gdy zarabiać MBA. Struktura modułowa programu Executive MBA pozwala również uczestnicy natychmiast zastosować nową naukę do ich pracy, zwiększając tym samym niezmierną wartość dla organizacji.


Program ten oferuje również dodatkowe korzyści z poprawy zrozumienia, przez unikalną mieszankę projektów doradczych wykonywanych lokalnie, oraz moduł międzynarodowej oferowanej przez naszych partnerów instytucjonalnych w Azji, Europie i obu Amerykach. Nowoczesne umiejętności w miejscu pracy są opracowywane i zdobywaniem wiedzy do bieżących i przyszłych potrzeb organizacyjnych.


Program organizowany jest w dwóch sesjach naukowych. Każda sesja rozpoczyna się we wrześniu i trwa do lipca. Academic prace zostaną przeprowadzone w sześciu modułów w kraju i jeden moduł zagraniczna w okresie dwóch lat.

Sesje informacyjne


Wizyta w Lagos Business School, Pan-African University jest mile widziany w godzinach pracy. Informacje okresowe sesje odbywają się również w soboty w Szkole.Na sesjach informacyjnych, otrzymasz szczegółowe informacje na temat modułowego programu Executive MBA i środowiska LBS .. 

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Nigeria - Lagos, Lagos
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Nigeria - Lagos, Lagos
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą