Przeczytaj oficjalny opis

MIT-Tsinghua International MBA

&nbsp

Tsinghua MBA jest podawany przez Międzynarodowy Instytut MIT Sloan School of Management i współpracy dla światowej elity "Wywodzący się z Chin, dla świata" stanowi program MBA międzynarodowych. Studenci skupiają się na międzynarodowym liderem. Dla tych z rynków międzynarodowych i międzynarodowego rozwoju biznesu jako cel krajowych, regionalnych zarejestrowanych kandydatów.

&nbsp

&nbsp

Opis projektu

&nbsp

International MBA Program do nauki Zapewnia najwyższej klasy międzynarodowym środowisku nauki, studentów chińskich i zagranicznych studentów rachunkowości dla 50%. Projekt jest finansowany przez Tsinghua i MIT wydziału za wybitne nauczania w języku angielskim, do podjęcia w pełnym wymiarze godzin nauczania. Oczywiście korzysta z MIT Sloan School of Management MBA jednocześnie w języku angielskim podręczników i przypadki, w nauczaniu języka angielskiego, część kursu przez MIT profesor profesor Uniwersytetu Tsinghua Outstanding.
Młoda i dynamicznie rozwijająca się grupa studentów, promowanie różnorodności środowisk wśród studentów międzykulturowej integracji i zrozumienia. Projekt posiada bogate możliwości udziału w walutach obcych, zagranicznych krótkoterminowych możliwości wymiany.
Studenci mogą dobrowolnie plik z kont przeniesione na Uniwersytecie Tsinghua, akademiki szkoły. Mistrza absolwentów po ukończeniu studiów, aby cieszyć się leczeniu, istnieje porozumienie trójstronne.

&nbsp


Dyplom

&nbsp

Studenci Xiuman wymaganych zaliczeń, pozwany przez studiach dostać MBA, Uniwersytet Tsinghua i Tsinghua University dyplom absolwenta i uzyskać przyznawane MIT Sloan School of kursy Certyfikat Zarządzania.

&nbsp


Nauka

Wszystkie kursy języka angielskiego. 2 lat, aby zakończyć pełnym wymiarze czasu.

&nbsp

&nbsp

Metoda Wstęp

&nbsp

Chcesz ubiegać się o program MBA międzynarodowych studentów Tsinghua, kandydaci muszą najpierw złożyć wniosek online i materiałów angielski zapis. Dostępnych wyników angielski GMAT, GRE, IELTS, TOEFL ocenę przedłożonych priorytet GMAT. Tsinghua MBA Admissions Komitet wywiad kandydatów zgłoszonych materiałów w celu ustalenia listy kandydatów kwalifikujących się do rozmowy kwalifikacyjnej we wrześniu każdego roku do udziału w organizowanych przez Uniwersytet Tsinghua Test. Wywiad wykwalifikowanych studentów w celu uzyskania statusu warunkowego dopuszczenia, kiedy wyniki egzaminów przeprowadzona bezpośrednio wschodniej części kraju po wynik przyjęcia.

&nbsp

Doskonała wydajność w wywiadzie dla kandydatów o przyjęcie natomiast ostateczne awansuje do najlepszych międzynarodowych szkół biznesu, aby uzyskać zagranicznych studentów wymiany kwalifikuje.

&nbsp

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
168,000 CNY
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa