Przeczytaj oficjalny opis

Boise State MBA zapewnia głębię wiedzy wymaganej do sukcesu w naszym dynamicznym świecie biznesu. Silny ogólny program MBA, nauczany przez profesorów z obu stopnie doktora i doświadczenie w branży, daje studentom podstawy. Ponadto, studenci MBA Boise State podejmują obieralnych w celu uzyskania wiedzy w zakresie rachunkowości i finansów, marketingu high-tech, technologii informacyjnych, przedsiębiorczości, biznesu międzynarodowego. Studenci mogą również koncentrować się poza programem biznesowym na swoich zajęciach w takich dziedzinach, jak inżynieria, nauka zdrowia, nauka i wydajność, technologia czy administracja publiczna. Głębokość zrozumienia ustawia absolwentów MBA Boise State poza pakietem.


Program MBA w Boise State University jest jedynym programem MBA w Dolinie Skarbu, noszącym prestiżową międzynarodową akredytację AACSB.

Zaprojektowany dla początkujących i średnio-zawodowych profesjonalistów, którzy cenią wysokiej jakości program studiów, MBA Boise State oferuje głębię wiedzy wymaganej do sukcesu w coraz bardziej złożonym globalnym środowisku pracy.

MBA Boise State University jest znacznie wzmocnione przez naszą lokalizację.

Boise w stolicy Idaho jest siedzibą kilku firm w rankingu Fortune 500, a także oferuje łagodny klimat, jak również niezrównane możliwości rekreacji na świeżym powietrzu.

Boise State University Kandydaci MBA mają wysoki stopień motywacji, doświadczenia zawodowego, silnego potencjału zarządzania i zdolności do studiów wyższych. Nasi studenci MBA wywodzą się z szerokiego wachlarza różnorodnych środowisk, w tym inżynierii, nauk społecznych, sztuki liberalnej, biznesu, zdrowia i innych.

Typowy kandydat MBA:

  • Uzyskać stopień licencjata od instytucji akredytowanej regionalnie
  • Czy licencjat GPA liczy 3,00 lub lepiej
  • Zalecane jest co najmniej dwa lata znacznego doświadczenia zawodowego (zrzekły się z oceną GMAT 600)
  • Osiągnij minimalny wynik 500 na GMAT
  • Zdobądź wynik ilościowy GMAT co najmniej 32 lub> 60 w teście matematyki

Zobacz 1 więcej kursów w Boise State University College of Business & Economics »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa