Międzynarodowy MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Informacje ogólne o MBA

Master's Business Administration International HispanoLuso (MBA IHL) został stworzony, aby odpowiedzieć na rosnącą potrzebę firm, aby włączyć młodych profesjonalistów z nowoczesną, przydatną i dostosowaną do rzeczywistości biznesowej w jej najbardziej międzynarodowym profilu.

Potrafi prowadzić zespoły ludzi i podejmować decyzje w środowiskach globalnych i wielokulturowych w ciągłych zmianach i transformacjach.

Międzynarodowy charakter Mistrza oznacza jego pobyt trwający 4 miesiące w stolicy Portugalii (Lizbona), w taki sposób, że program szkoleniowy jest podzielony pomiędzy Hiszpanię i Portugalię. Ponadto student będzie odbywał staże w wybranej przez siebie firmie, która może przebywać w Hiszpanii lub Portugalii przez 3 miesiące.

 • Modalność: MBA MBA jest programem face-to-face. Z zajęciami od poniedziałku do piątku.
 • Czas trwania: Trwa 12 miesięcy, a 3 miesiące są przeznaczone na praktyki zawodowe.
 • Lokalizacja: w Badajoz (Hiszpania) i Lizbonie (Portugalia).
 • Początek programu: Program ma dwie daty rozpoczęcia: wrzesień i luty.

ITAE Business School została ustanowiona od samego początku jako podstawowy cel dla pozycji różnicującej.

Dlaczego warto wybrać Hispano-Luso International MBA

 • Jedyny hiszpański mówca na świecie: Międzynarodowa projekcja zabierze Cię dalej. W świecie, który jest bardziej zglobalizowany niż kiedykolwiek, dążenie do międzynarodowego mistrza jest największą gwarancją sukcesu zawodowego.
 • Wzbogacanie doświadczeń: nauka za granicą jest jednym z najbogatszych doświadczeń, jakie może mieć student. Będziesz uczyć się w 2 krajach, ale poznasz wiele kultur, które pozwolą ci rozwijać się osobiście i zawodowo.
 • Portugalski jako link: Nauczycie się języka portugalskiego w ciągu zaledwie jednego roku, jednego z najczęściej używanych języków na świecie. Wszyscy nasi uczniowie rozpoznają, że dzięki naszej metodzie mogą doskonale uczęszczać na zajęcia w języku portugalskim bez znajomości języka i zakończyć je płynnie na końcu kursu.
 • Orientacja międzynarodowa: Firmy coraz częściej szukają profili o międzynarodowym zasięgu, dzięki czemu Twój program stanie się bardziej atrakcyjny i pomnoży Twoje szanse na przyszłość.
 • Podnoszenie talentów: Aby pracować w firmie, najlepszym szkoleniem jest uczyć się od firmy. Prelegenci to profesjonaliści, którzy doskonale uzupełniają obszary dydaktyczne, techniczne i teoretyczne z rzeczywistą i praktyczną wizją każdego obszaru świata biznesu. Profesjonaliści, którzy codziennie przeżywają rzeczywistość, która porusza uczestników programów.
 • Udana metodologia: metodologia nauczania jest niewątpliwie jednym z kluczowych elementów wspierających sukces ITAE Business School , zbliżając się do praktycznej i praktycznej rzeczywistości wszystkich obszarów firmy. Zdobędziesz najbardziej akademicką wiedzę dzięki metodzie "Uczenie się przez działanie", dzięki czemu znajdziesz użyteczność tego, czego się nauczyłeś.
 • Działania, które przybliżą Cię do realiów sektora: zajęcia seminariów, fora, spotkania biznesowe ... Nauka poza salą lekcyjną zwiększa kontakt ze światem biznesu i przedsiębiorcami, dzięki czemu Twoja sieć kontaktów wzbogaci się.
 • Program stażowy w celu zdobycia doświadczenia: Będziesz wykonywać praktyki, które pozwolą ci zastosować w praktyce wszystko, czego się nauczyłeś i ukończyć szkolenie w dziale i firmie, które najlepiej pasuje do potrzeb i oczekiwań każdego ucznia.

Dlaczego MBA:

 • 01 Program wśród najlepszych
 • 02 Zmiana o 180º
 • 03 Pomyślny rozwój zawodowy
 • 04 Czynnik różnicujący
 • 05 Przeżyj wyjątkowe wrażenia
Ostatnia aktualizacja Gru 2018

Informacje o uczelni

ITAE Business School es una Escuela de Negocios con un origen único y particular. Heredera de la antigua ITAE, es una Institución independiente ideológica y financieramente, que adquiere su marca y su ... Czytaj więcej

ITAE Business School es una Escuela de Negocios con un origen único y particular. Heredera de la antigua ITAE, es una Institución independiente ideológica y financieramente, que adquiere su marca y su know how. Su razón de ser y su existencia corresponden a la voluntad de unos profesionales de dar formación de excelencia a la sociedad. Pokaż mniej