Międzynarodowy MBA

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 6

Opis programu

Co trzeba

Nasze międzynarodowe MBA daje ci globalną przewagę, której potrzebujesz, aby przenieść swoją karierę lidera na szczyt. Zbudowany dla kierowników roboczych, program oferuje wszystkie akademickie rygor tradycyjnego MBA, ale z ostrzejszym naciskiem na różnorodne kultury i praktyki, które napędzają nowoczesny biznes.

132626_IMBA-2.jpg

Program jest samowystarczalny i bardzo elastyczny - dzięki czemu można go ukończyć bez zatrzymywania kariery. Ucz się w niepełnym wymiarze godzin dzięki połączeniu kursów osobistych w Paryżu i e-learningu z dowolnego miejsca na świecie.

Bez względu na to, którą trasę wybierzesz, nasza IMBA pozwoli Ci zdobyć kredyty w co najmniej jednej z naszych instytucji partnerskich na całym świecie. Nasze programy w Kapsztadzie, New Delhi, Szanghaju i Sao Paulo koncentrują się na regionie, dając cenny wgląd w kultury biznesowe i praktyki na kluczowych rynkach wschodzących . Nasza lokalizacja w Nowym Jorku organizuje opcjonalny dwutygodniowy letni program dla wszystkich studentów IMBA, oferujący kursy z szerszym spojrzeniem na międzynarodowy biznes.

132627_AKwstudents.jpg

Poza uznaniem akademików, nasi profesorowie odnoszą sukcesy jako liderzy biznesu . Uosabiają połączenie aktualnej teorii i odpowiedniej praktyki, która sprawia, że nasza IMBA jest tak cenną kwalifikacją. A ponieważ nasze zajęcia są małe i intymne, możesz skorzystać z bliskiego dostępu do swojej wiedzy i szansy na kształtowanie debaty w klasie.

Globalna ekspozycja jest podstawą naszej IMBA i nic nie odzwierciedla tego lepiej niż nasze ciało studenckie. Studenci i absolwenci ISM reprezentują ponad 130 narodowości i wprowadzają świat perspektyw do programu. Nie tylko wzbogacają Twoją naukę dzięki różnorodności pomysłów i doświadczeń, ale także stają się Twoją światową siecią profesjonalnego wsparcia i możliwości kariery.

Rozpocznij aplikację już dziś na apply.ism.edu

132628_ProfIvonne.jpg

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Headquartered in Paris, and with partner institutions in New York, Shanghai, New Delhi, São Paulo and Cape Town, ISM gives students the global perspective they need to thrive as business leaders. Read ... Czytaj więcej

Headquartered in Paris, and with partner institutions in New York, Shanghai, New Delhi, São Paulo and Cape Town, ISM gives students the global perspective they need to thrive as business leaders. Read more about our flexible, accredited IMBA, DBA and PhD degrees at www.ism.edu Pokaż mniej
Paryż , Szanghaj , San Paulo , Nowy Jork , Kapsztad , New Delhi + 5 Więcej Mniej