Przeczytaj oficjalny opis

Język: 80% niemiecki, 20% angielski

Międzynarodowe Executive MBA - Zarządzanie projektami i procesami

Unikatowy program szkoleniowy dla menedżerów projektów i procesów

"Executive MBA Project and Process Management" jest obecnie najwyższej jakości programem szkoleniowym w zakresie zarządzania projektami i procesami. Ten program studiów, unikatowy w Europie, łączy w sobie profesjonalne podejście do zarządzania z ogólnym know-how w zakresie zarządzania, koncentrując się na obszarze zarządzania projektami i procesami.

Naszym celem jest przekazanie treści zarządzania silnym podstawem naukowym ze szczególnym uwzględnieniem orientacji w praktyce. MBA zajmuje centralne wyzwanie przywództwa, finansów, kontroli i prawa z podejściem strategiczno-przedsiębiorczym. Te umiejętności pozwalają na skuteczne i skuteczne sprostanie obecnym międzynarodowym wyzwaniom gospodarczym w środowisku coraz bardziej złożonym. Moduły zorientowane na praktykę odpowiadają najsurowszym wymaganiom gospodarki i środowiska akademickiego. Prowadzi to do odpowiedniego szkolenia w zakresie zarządzania projektami i procesami, które stało się centralnym zadaniem.

Miejsca

Program MBA ma trzy międzynarodowe miejsca: Salzburg, Marburg / Frankfurt, St. Gallen, Waszyngton i Toronto. Te indywidualne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę dzięki nowoczesnym klasom. Są one częścią koncepcji międzynarodowej.

Grupy docelowe

  • Przedsiębiorcy, kierownictwo i młodzi kierownictwo
  • Ludzie, którzy widzą swoją przyszłość zawodową w obszarze zarządzania projektami i / lub procesami i którzy chcą przygotować się na wyzwania międzynarodowe dzięki transferowi wiedzy oferowanemu w programie MBA-PPM
  • Absolwenci odpowiednich dziedzin i gałęzi studiów, którzy chcieliby otrzymać dalsze szkolenie wysokiej jakości w zakresie zarządzania projektami i procesami.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w SMBS - University of Salzburg Business School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
17,650 EUR
€ 17.650, - (exkl PG + VG € 1.950, -)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa