Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie międzynarodowe

SMBS - University of Salzburg Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie międzynarodowe

SMBS - University of Salzburg Business School

Międzynarodowe Executive MBA - International Management

Międzynarodowe Executive MBA - International Management przekazuje, na podstawach akademickich, umiejętności analityczne i kompetencje decyzyjne, niezbędne do udanej kariery w Zarządzaniu Ogólnym.

Program studiów "Executive MBA in General Management" ma na celu przygotowanie przyszłych kadry kierowniczej do roli decydentów. Ten program MBA jest też skierowany do kadry kierowniczej dążącej do podniesienia swoich umiejętności dzięki nowym metodom i pomysłom. Uczestnicy powinni się dowiedzieć, jak osiągnąć wiedzę i umiejętności, które pomogą im z powodzeniem przejąć odpowiedzialność kierowniczą w kontekście specjalizacji, globalizacji, wzrostu opartego na kosztach oraz odpowiedzialności etycznej i moralnej. Ponadto, z dynamicznym uwzględnieniem kompetencji, wiedzy i umiejętności zostaną przekazane w celu efektywnego stosowania strategii w praktyce.

Miejsca


Program studiów MBA odbywa się na trzech kontynentach w 7 różnych krajach: Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, USA, Chinach i Tajlandii. Unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę z nowoczesnymi salami szkolnymi. Są one częścią koncepcji międzynarodowej.

Grupy docelowe


Kurs jest skierowany przede wszystkim do osób, które albo są już wiodącą pozycją w Zarządzie Ogólnym, albo są wyznaczone do jednego.

- Przedsiębiorcy, kierownictwo i kadry kierownicze

- osoby, które widzą przyszłe kariery w zarządzie ogólnym, i które chcą zakwalifikować się do międzynarodowych wyzwań dzięki transferowi wiedzy oferowanemu w programie MBA-GM

- Absolwenci nie-akademickich dziedzin i gałęzi nauki, które chcą zdobyć wyższe jakościowe szkolenia w zakresie zarządzania ogólnymi

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
25,650 EUR
€ 25.650, - (exkl PG + VG € 1.950, -)
Locations
Austria - Salzburg, Salzburg
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Austria - Salzburg, Salzburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą