Read the Official Description

Międzynarodowe Executive MBA - International Management

Międzynarodowe Executive MBA - International Management przekazuje, na podstawach akademickich, umiejętności analityczne i kompetencje decyzyjne, niezbędne do udanej kariery w Zarządzaniu Ogólnym.

Program studiów "Executive MBA in General Management" ma na celu przygotowanie przyszłych kadry kierowniczej do roli decydentów. Ten program MBA jest też skierowany do kadry kierowniczej dążącej do podniesienia swoich umiejętności dzięki nowym metodom i pomysłom. Uczestnicy powinni się dowiedzieć, jak osiągnąć wiedzę i umiejętności, które pomogą im z powodzeniem przejąć odpowiedzialność kierowniczą w kontekście specjalizacji, globalizacji, wzrostu opartego na kosztach oraz odpowiedzialności etycznej i moralnej. Ponadto, z dynamicznym uwzględnieniem kompetencji, wiedzy i umiejętności zostaną przekazane w celu efektywnego stosowania strategii w praktyce.

Miejsca


Program studiów MBA odbywa się na trzech kontynentach w 7 różnych krajach: Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, USA, Chinach i Tajlandii. Unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę z nowoczesnymi salami szkolnymi. Są one częścią koncepcji międzynarodowej.

Grupy docelowe


Kurs jest skierowany przede wszystkim do osób, które albo są już wiodącą pozycją w Zarządzie Ogólnym, albo są wyznaczone do jednego.

- Przedsiębiorcy, kierownictwo i kadry kierownicze

- osoby, które widzą przyszłe kariery w zarządzie ogólnym, i które chcą zakwalifikować się do międzynarodowych wyzwań dzięki transferowi wiedzy oferowanemu w programie MBA-GM

- Absolwenci nie-akademickich dziedzin i gałęzi nauki, które chcą zdobyć wyższe jakościowe szkolenia w zakresie zarządzania ogólnymi

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by SMBS - University of Salzburg Business School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
25,650 EUR
€ 25.650, - (exkl PG + VG € 1.950, -)
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa