International Business Administration (IMBA)


Edukacja globalna dla gospodarki globalnej


Program International IMBA (International Master of Business Administration) ma na celu zapewnienie silnej podstawy naukowej w międzynarodowym biznesie poprzez porównawcze podejście do globalnego biznesu. IMBA jest uznawany za stopień magistra zawodowego mający na celu zwiększenie skuteczności i dostarczenie wszechstronnej wiedzy i umiejętności zaangażowanych w zarządzanie międzynarodowymi organizacjami zysku i organizacji non-profit.


Program 36-godzinny obejmuje 15 godzin studiów magisterskich na poziomie międzynarodowym, 12 godzin obowiązujących podstawowych kursów MBA, 9 godzin zajęć z Graduate School of Business. Dwuliniowy zarys kursów ma logiczną sekwencję od wymaganych kursów komunikacji korporacyjnej i międzykulturowej, rachunkowości międzynarodowej, międzynarodowego biznesu, międzynarodowego finansowania, marketingu międzynarodowego, międzynarodowego prawa handlowego oraz seminarium w handlu międzynarodowym na kursy w głównych obszarach nacisku.


Dlaczego potrzebujesz stopnia IMBA?

 • Aby przygotować się do kariery w międzynarodowym biznesie dzięki zaawansowanym szkoleniom w określonych obszarach opartych na szerokim zrozumieniu międzynarodowego otoczenia biznesu.
 • Aby uzyskać zrozumienie kulturowe z bezpośrednim doświadczeniem w obcym kraju lub regionie.
 • Zapewniać umiejętności rozwiązywania problemów analitycznych, ustnych, pisemnych i interpersonalnych.
 • Aby zwiększyć wynagrodzenie otrzymane w bieżącej pracy i zwiększyć przyszły potencjał zarobkowy. Absolwent edukacji prowadzi do wyższych zarobków, a posiadacze tytułów magisterskich zazwyczaj otrzymują premię od 10 do 20 procent od osób fizycznych posiadających stopień licencjata.
 • Aby utworzyć drogi awansu do obecnej struktury organizacyjnej.
 • Aby uczynić Cię bardziej rynkowym do przyszłych pracodawców według własnego wyboru.


Cel


Globalny konkurencyjny rynek ciągle zmienia się, a wielkość i szybkość zmian oraz ich strategiczne implikacje dla firm, niezależnie od lokalizacji i produktywności / usługi, są bezprecedensowe. Ogółem wpływ tych zmian i konkurencyjne reakcje poszczególnych firm na poszczególne kraje i gospodarki regionalne są równie potężne. Aby być skutecznym menedżerem globalnym, trzeba wyposażyć niezbędne narzędzia w przyszłe wyzwania. Program IMBA w Graduate School of Business oferuje najnowocześniejsze kształcenie absolwentów międzynarodowych, które przygotowuje uczniów do tych wyzwań. Intensywna, stosowana natura tego programu IMBA zapewnia szkolenia w międzynarodowym biznesie dzięki zastosowaniu praktycznych technik, doświadczeń z kraju obcego oraz innych ważnych narzędzi, które mogą być łatwo wykorzystane przez uczniów na ich obecnych stanowiskach.


Cele

 • Przygotowywanie osób do kariery w międzynarodowej administracji biznesowej z zaawansowanymi szkoleniami w określonych obszarach, koncentrując się na relacjach biznesowych w globalnym i krajowym środowisku.
 • Zapewnienie praktycznych umiejętności i kompetencji technologicznych w celu analizy i przekazywania alternatywnych rozwiązań problemów biznesowych obejmujących czynniki gospodarcze, finansowe, społeczne, prawne, polityczne, globalne i etyczne.
 • Zachęcaj uczniów do wyznawania wiary chrześcijańskiej, obsługi i przywództwa w podejmowaniu decyzji biznesowych i rozwiązywaniu problemów.


CELE


International Master of Business Administration Program został opracowany w celu osiągnięcia następujących celów:

 • Przygotuj osoby z rozumieniem międzynarodowego biznesu i różnic kulturowych poprzez zaawansowane szkolenia i bezpośrednie doświadczenie w określonym kraju lub regionie na świecie.
 • Zapewnienie jednostkom możliwości uzyskania zrozumienia kulturowego z bezpośrednim doświadczeniem w konkretnym kraju lub regionie na świecie.
 • Opracowanie praktycznych umiejętności sprostania wyzwaniom związanym ze zmianą technologii i innowacji menedżerskich.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Godbold Graduate School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019