Master of Business (MBA) Administracja programu na Wyższej Szkole Biznesu i (SBE) Ekonomia jest rygorystyczne, zorientowane na wynik, na całym świecie i skupia się na rzeczywistości. Prowadzone przez jednego z najlepszych wydziałów działalności w kraju, program jest dostarczany w warunkach wzajemnego uczenia się, pracy zespołowej, nowatorskie badania i dynamizmu.

&nbsp

MBA w SBE jest interaktywnym programem, gdzie uczniowie nie boją się wyzwań profesor i zaangażowania się w konstruktywny dialog. W wsparcie środowiska SBE, nie tylko zdobywanie wiedzy uczniów, ale także umiejętności, doświadczenie i niezbędne sieci potrzebne, aby odnieść sukces w dzisiejszym konkurencyjnym świecie.

&nbsp

Programu MBA został zaprojektowany, aby obecne potężne konstrukty teoretyczne, metody analityczne i procesów decyzyjnych. Studenci są wielokrotnie zachęcała do zastosowania i sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności na prawdziwych studiów przypadku świecie i nieprzewidzianych wydatków. Program ten sposób wydobywa i poprawia jakość przywództwa w biznesie studentów.

&nbsp

MBA w SBE przygotowuje studentów do podjęcia kariery w marketingu, finansów, systemów informacyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania wiedzą i zarządzania łańcuchem dostaw.

&nbsp

&nbsp

Struktura programu MBA

&nbsp

Istnieją trzy drogi, aby uzyskać tytuł MBA w Szkole Biznesu i Ekonomii (SBE).

&nbsp

1 16 lat BBA droga do MBA

&nbsp

Program ten został zaprojektowany dla kandydatów, którzy uzyskali już cztery lata licencjatów Stopień Business Administration. Ten letni program składa się w sumie 36 godzin kredytowych.


Program nauczania oparty jest na trzech poziomach zajęć na podstawie następujących kryteriów:

  • Kursy podstawowe Zarządzanie
  • Przedmioty do wyboru dla specjalizacji
  • Praca

Ścieżka # 2 Program MBA (72 h Cr) przez 4 lata nie posiadających wykształcenie biznesowe.

&nbsp

Ten program MBA jest dla kandydatów, którzy uzyskali już 16 lat edukacji formalnej i jedną z następujących stopni lub równoważne:

&nbsp

MA, MSc, MS, BE, BS, MBBS, B-Pharm, MCom, CA, ACMA, itp.

&nbsp

Program ten składa się z 72 punktów zaawansowanych kursach absolwentem zarządzania. Jest on przeznaczony do realizacji w ciągu dwóch lat akademickich (cztery semestry).

&nbsp

Program nauczania oparty jest na trzech poziomach zajęć na podstawie następujących kryteriów:

  • Kursy podstawowe Zarządzanie
  • Przedmioty do wyboru dla specjalizacji
  • Praktyki i Praca

Ścieżka # 3 Dwa stopnia - BSBA prowadzi do MBA

&nbsp

To BSBA Program MBA został zaprojektowany dla osób, które otrzymały już 14 lat dla mal edukacji i jeden z następujących stopni lub równoważne.


BA, BSc, BCom itp.

&nbsp

Program ten ma na celu zapewnienie, że studenci wspólnej wiedzy potrzebnej do dalszego uczenia się przed realizujących program MBA. Program ten, w związku z tym, składa się z dwóch faz.

&nbsp

W pierwszej fazie, uczniowie spędzają dwa lata, analizując podstawy i kursy podstawowej działalności i kwalifikują się do uzyskania BS Degree in Business Administration, jeśli zdecydują się nie przenieść się do programu MBA.

&nbsp

W drugiej fazie, wnioskodawcy badań zaawansowane kursy biznesu, electives i pełne pracy w celu uzyskania MBA Professional. MBA będą przyznawane po ukończeniu studiów pełne trzy lata, tj. 102 godzin kredytowych.

&nbsp

Jednakże, jeśli student pragnie pozostawić po zakończeniu I fazy programu (BSBA stopnia), on / ona będzie zobowiązany do podjęcia stażu (6 tygodni) po zakończeniu wszystkich wymagań pracy kurs na stopień BSBA.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w University of Management and Technology - Pakistan »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Kwi 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Kwi 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Kwi 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa