Model produkcji jest planowane na przyszłość musi być oparte na działaniach i strategii specjalizacji w tych przedsiębiorstwach i branżach, które oferują większe możliwości wzrostu gospodarczego. Nasz obecny poziom zaawansowania i pozycjonowania przemian gospodarczych wymaga przywództwa w niektórych sektorach i na pewno lidera w określonych dziedzinach istotnych być konkurencyjne.

Jednym z głównych osobliwości oferujących ten pan jest w oparciu o jak wiedza i umiejętności zdobyte w zarządzaniu różnymi obszarami biznesu naciskiem do specyfiki strukturę (jak w przemyśle przyszłości) i zakresy sektorowe szukać nowego modelu produkcyjnego, jak i gdzie dziś duży udział wartości dodanej w gospodarce, ale potrzebują wydajnego reorientacji.

MBA z finansów na Uniwersytecie w Alcalá (Hiszpania) uczył przez Międzynarodowe Centrum Szkoleń Finansowej (CIFF), oferuje studentom możliwość: - Konsolidacja wiedzy z podstaw, zasad i praktyk w ogólnym kierunku z Twojego własna wiedza i doświadczenie jako punkt wyjścia do rozwoju nowych umiejętności i kompetencji na rynkach finansowych.

  • Pociąg i profesjonalnie przygotowanych do zarządzania finansami oraz w różnych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem do podjęcia działalności gospodarczej w dużych i małych firm w różnych dziedzinach.
  • Opanowanie obsługi narzędzi zarządzania, jak i istniejących metod do osiągnięcia celów okresie czasu i kosztów w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym i korporacyjnym.
Program prowadzony przez:
  • Język hiszpański

Zobacz 1 więcej kursów w CIFF Centro Internacional de Formación Financiera »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Wg lokalizacji
Wg daty