Mba - specjalizacja w zarządzaniu projektami i operacjami

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Business Administration - Major w Project & Operations Management Program ma na celu zapewnienie praktycznych umiejętności i teoretyczne koncepcje potrzebne do prowadzenia złożonych projektów. Prezentując studia przypadków z całego świata, ten stopień zarządzania projektami prezentuje techniki i narzędzia do zarządzania długo- i krótkoterminowymi projektami, z powodzeniem i efektywnie.

Rozszerzanie podstawowych kursów zarządzania projektami to koncentracje, które zapewniają specjalistyczną wiedzę związaną z zawartością, umożliwiając pogłębienie wiedzy w zakresie zainteresowań. Ponadto dostarczy Ci gruntowne podstawy w teorii i stosowaniu różnych koncepcji, które stanowią podstawę Operations Management (OM). Master of Business Administration - Major w Project & Operations Management Program to unikalny program opracowany w oparciu o wiedzę związane z zarządzaniem jakością obejmujące obszary projektu, operacji i metod poprawy jakości narzędzi i metod.

Wykorzystanie w zakresie zarządzania projektami i operacjami wzmacnia słabości istniejące w systemie zarządzania i systemie operacyjnym organizacji. Umiejętności i wiedza w zakresie zarządzania projektami i operacjami pomagają sformułować środki zaradcze odpowiednie do wyeliminowania słabości w każdej organizacji.

Program ten jest opracowany w celu przygotowania kompetentnych konsultantów jakości, analityków, menedżerów produktów lub usług, liderów projektów, deweloperów biznesowych lub operacji, technologii informatycznych i menedżerów łańcucha dostaw na rynku pracy. W GBS program ten jest dodatkowo wzmacniany przez współpracę z Lincoln University of Business & Management, gdzie mieszanka naukowców i ekspertów przemysłowych zostanie włączona w proces nauczania i uczenia się. Zaangażowanie Ekspertów ds. Eksploatacji Jakości z odpowiedniego przemysłu w rozwój materiałów dydaktycznych i procesu dydaktycznego jeszcze bardziej zwiększy ten obszar studiów, szczególnie na obecnej wyższej uczelni, która przygotowuje absolwentów odpowiadających kompetencjom oczekiwanym przez pracodawców.

Ostatnia aktualizacja Lis 2017

Informacje o uczelni

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of h ... Czytaj więcej

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of higher education. If number is the criteria for our successful operation then we have enrolled over 4000 students in the last 5 years. Last year in 2016, we enrolled about 1400 students. Pokaż mniej