Business Administration (MBA)

Siła napędowa programu MBA UM-Flint to prace projektowe oparte na pracy zespołowej, podejście do nauki, które odnosi się bezpośrednio od dzisiejszych najbardziej udanych podejść do innowacji, wdrażania, zarządzania ryzykiem, podejmowania decyzji i nie tylko.

• Program MBA UM-Flint umożliwia rozwinięcie bardziej szczegółowych kompetencji w wyspecjalizowanych obszarach poprzez księgowość, systemy informatyczne, finanse, zarządzanie opieką zdrowotną, międzynarodową działalność gospodarczą, produkcję niskoemisyjną i marketing.

• Podobnie jak wszyscy wykładowcy Uniwersytetu Michigan, instruktorzy UM-Flint są prawdziwymi "liderami i najlepszymi" - doświadczonymi, sprawdzonymi i szanowanymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Elastyczność

• UM-Flint MBA jest oferowany w dwóch trybach dostarczania, dopasowanych do Twojego stylu życia:

1. Tradycyjne MBA: na kampusie, od 20 do 32-miesięcznego programu z zajęciami wieczornymi


2. NetPlus! MBA: mieszany tryb, od 15 do 24-miesięczny program, który łączy online ćwiczenia z sesjami na terenie kampusu co sześć tygodni

• Dostępne programy podwójnego stopnia:


- MBA / MS w dziedzinie informatyki i systemów informacyjnych

- MBA / Magister nauk społecznych

- MBA / MS w Działach Produkcji (z Kettering University)

• Dostosowane plany programów pozwalają na ukończenie programu w żądanym tempie.

Tradycyjne MBA (20-32 miesięcy)

Tradycyjny program MBA skierowany jest do profesjonalistów, oferując zajęcia wieczorem w kampusie UM-Flint. Mniejsze rozmiary klas znacznie zwiększają wzajemne interakcje i konsultacje kadrowe. Doświadczenie grupy zachęca do rozwijania przez całe życie sieci profesjonalnej.

Studenci zazwyczaj zapisują się na dwa kursy w okresie jesienno-zimowym, a jeden kurs w okresie wiosennym lub letnim. Możesz kontynuować tradycyjny program MBA na zasadach pełnoetatowych, biorąc pod uwagę trzyletnie kursy (dziewięć godzin kredytowych) w okresie jesiennym i zimowym.

NetPlus! MBA (15-24 Miesiecy)

NetPlus! Program MBA to innowacyjny program mieszany, łączący osobiste interakcje z tradycyjnymi zajęciami w klasie z każdą i wszędzie wygodą nowoczesnego uczenia się online. Ma ona na celu ułatwienie dostępności programu UM-Flint MBA zajętym profesjonalistom z szerokiego obszaru geograficznego. Ten program dostarczy nie tylko wiedzy na temat zarządzania, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu, ale również daje przewagę technologiczną na konkurencyjnym rynku. Na coraz bardziej globalnym rynku komunikacja i umiejętności techniczne opracowane w programie kształcenia na odległość są nieocenione.

Seminaria weekendowe (Fri-Sat), odbywające się co sześć tygodni w kampusie, zwiększają jakość nauczania i umożliwiają nawiązanie globalnych kontaktów biznesowych. Studenci zazwyczaj zapisują się na dwa kursy w okresie jesiennym, zimowym, wiosennym i letnim (warunki 12-tygodniowe).

Akredytacja

Szkoła Zarządzania jest akredytowana przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. AACSB akredytacji stanowi najwyższy standard realizacji dla szkół biznesu na całym świecie. Instytucje członkowskie, które otrzymują akredytację, potwierdzają swoje zaangażowanie w jakość i ciągłą poprawę dzięki rygorystycznemu i kompleksowemu systemowi wzajemnej oceny. Akredytacja AACSB uznawana jest za znak rozpoznawczy doskonałości w edukacji menedżerskiej.

Warunki przyjęcia

Przyjęcie do programu MBA jest otwarte dla wykwalifikowanych absolwentów z licencją z dziedziny sztuki, nauki, inżynierii lub administracji biznesu z akredytowanej uczelni.

Wstęp jest oparty na kryteriach, które okazały się przewidywać sukcesu w programach dla absolwentów, w tym wcześniejszych wyników w nauce, Graduate Management Admission Test (GMAT) lub Graduate Record Examination (GRE), a także doświadczenie zawodowe.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
15 - 32 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa