Mba międzynarodowa - zarządzanie publiczne

SMBS - University of Salzburg Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Mba międzynarodowa - zarządzanie publiczne

SMBS - University of Salzburg Business School

Międzynarodowe Executive MBA - Zarządzanie Publiczne

Program zarządzania w administracji publicznej

Program studiów MBA Public Management oferuje zaawansowane szkolenia dla kadry kierowniczej w dziedzinach publicznych, które są wyjątkowe i niepowtarzalne w krajach niemieckojęzycznych. Akademicki kurs FIBAA odbywa się na Uniwersytecie w Salzburgu we współpracy z najlepszymi uczonymi z Niemiec, Austrii, Waszyngtonu i Brukseli. Stopień "Master of Business Administration" jest przyznawany po ukończeniu kursu.

Zarządzanie publiczne podlega ciągłym procesom modernizacji, co pociąga za sobą radykalne zmiany. Zmiany te skutkują popytem na wyższe kompetencje kadry kierowniczej i kadry kierowniczej w dziedzinie zarządzania publicznego.

Celem programu MBA jest przekazywanie aktualnych kompetencji przywódczych i narzędzi zarządzania, które pomogą sprostać bieżącym wyzwaniom w obszarze zarządzania publicznego. Prowadzi to do kluczowych słów "zarządzanie publiczne", które opisują kontrolę złożonych organizacji i wynikające z nich problemy. MBA Public Management optymalnie tworzy powiązanie strategiczne pomiędzy dziedzinami zarządzania i administracji, które wydają się być konieczne do zarządzania zadaniami publicznymi, biorąc pod uwagę aspekty ekonomiczne.


Miejsca

Program MBA odbywa się w Salzburgu, a także w innych międzynarodowych miejscach: Brukseli, Toronto, Waszyngtonie i Wiedniu. Unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę dzięki nowoczesnym wyposażeniom dydaktycznym. Są one częścią koncepcji międzynarodowej.

Grupy docelowe

MBA Public Management skierowane jest do osób z różnych dziedzin zarządzania publicznego oraz z firm półpublicznych i instytucji.


Jako program doskonalenia podyplomowego, program MBA ma na celu:

  • Kierownictwo
  • Pracownicy Juniorów
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
15,650 EUR
€ 15.650, - (exkl PG + VG € 1.950, -)
Locations
Austria - Salzburg, Salzburg
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Austria - Salzburg, Salzburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą