Przeczytaj oficjalny opis

Wspólny program studiów magisterskich i medycznych w dziedzinie medycyny i zarządzania na Uniwersytecie Yale rozwija menedżerów lekarzy zdolnych do wykonywania kariery, które równoważy opiekę kliniczną wraz z zarządzaniem zmianami w burzliwym środowisku opieki zdrowotnej. Yale School of Medicine wprowadza innowacyjny program nauczania, podkreślając indywidualną odpowiedzialność w atmosferze zespołu; Yale School of Management przynosi mocne strony w zarządzaniu w sektorze prywatnym, publicznym i non-profit.

Ten wspólny stopień łączy w sobie czteroletni stopień doktora medycyny z Master of Business Administration. Wspólny program studiów wymaga pięć lat nauki, przy jednoczesnym przyznaniu doktoratu medycyny i magistra zarządzania przedsiębiorstwem po zakończeniu pięcioletniego okresu. Wspólny student studiów za trzy i pół roku płaci czesne do Szkoły Medycznej oraz do Szkoły Zarządzania za jeden pełny rok akademicki plus dodatkowy semestr. Uczestnicząc w kursach i płacąc czesne w jednej szkole w danym semestrze, studenci muszą przekazać rejestrator innej szkoły fotokopię swojego formularza rejestracyjnego kursu i doradzać obu rejestratorom o wszelkich zmianach kursu.


O Yale School of Medicine

Uniwersytet Yale University znany jest na całym świecie jako jeden z wiodących ośrodków badań biomedycznych, edukacji i zaawansowanej opieki zdrowotnej. Założona w 1810 roku Szkoła Medyczna poszerzyła się o każdą nowoczesną dyscyplinę medyczną. Wydział ten obejmuje jednych z najwybitniejszych na świecie badaczy medycyny, zdrowia publicznego i nauk biomedycznych.

Lider w dziedzinie badań naukowych, Yale konsekwentnie zalicza się do grona wiodących beneficjentów finansowania badań z National Institutes of Health i innych organizacji wspierających naukę biomedyczną. Unikalny program nauczania, znany jako system Yale, promuje nauczanie w małych warsztatach, konferencjach i samouczkach, a także wymaga samodzielnej ewaluacji uczniów, niezależnego myślenia i dochodzenia.


O Yale School of Management

Misją Yale School of Management jest edukowanie liderów biznesu i społeczeństwa. Szczycimy się przygotowaniem mężczyzn i kobiet do łączenia rygorystycznych umiejętności biznesowych z szerszym uznaniem dla czynników ekonomicznych, społecznych i politycznych kształtujących globalne środowisko. Chcemy wytworzyć liderów, którzy odróżniają się od swoich organizacji i społeczności. Znakiem naszej szkoły jest doświadczenie w nauce, które zapewniamy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Yale School of Management »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa