Mba / jd (mistrz administracji biznesowej / prawnik lekarski)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

We współpracy z innymi szkołami i wydziałami Uniwersytetu Yale, Szkoła Podstawowa oferuje programy prowadzące do uzyskania tytułu magistra i doktora nauk prawnych (JD) lub doktora i JD. Programy przeznaczone są dla tych, którzy chcą zdobyć specjalistyczne umiejętności organ wiedzy związanej z prawem. Wszystkie propozycje muszą zostać przedstawione i zatwierdzone przez Wydziałowy Komitet Specjalnych Studiów.

Wspólny program MBA / JD łączy bogate zasoby Yale School of Management i Yale Law School. Szkoła Prawa - nadzwyczajna wspólnota, w której studiuje prawo - jest znana z interakcji pomiędzy uczniami a uczelniami, elastycznością programu i liderami w zakresie studiów i praktyki prawa.

Master of Business Administration (MBA) jest oferowany przez Szkołę Zarządzania. W tym programie studenci otrzymują wyjątkowo rygorystyczne wykształcenie biznesowe. Poza tym uczniowie otrzymują szerokie ramy intelektualne i umiejętności praktyczne, które są dziś niezbędne do przywództwa. Zwykle dwuletni program, MBA można zarobić tylko jeden dodatkowy rok pracy oczywiście przez kandydatów na studia, którzy są studentami w Szkole Prawa. Studenci mogą ubiegać się zarówno w szkołach prawa, jak iw zarządzaniu w jednej szkole w ciągu pierwszego roku drugiego roku.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

Yale misji SOM kształcenie liderów biznesu i społeczeństwa, jest w praktyce na co dzień przez naszych absolwentów, którzy uosabiają naszą wizję ich jako inspiracji, szeroko zaangażowany, opartego na w ... Czytaj więcej

Yale misji SOM kształcenie liderów biznesu i społeczeństwa, jest w praktyce na co dzień przez naszych absolwentów, którzy uosabiają naszą wizję ich jako inspiracji, szeroko zaangażowany, opartego na wartościach przywódców, którzy posiadają i rozwiązać trudne problemy, sprawy. Yale Management zintegrowany program ma na celu wspieranie i rozwijanie wyróżniających go cech, które w Yale SOM absolwentów liderów w wielu dziedzinach tak. &nbsp Prowadzenie i zarządzanie ponad granicami. &nbsp Z fundacji w wielosektorowych dziedzictwo szkoły, pojęcia szerokiego zaangażowania szerszej perspektywy i są obecnie ujęte w interdyscyplinarnych dostawy naszych zintegrowanych programów nauczania, jak również nowe szlaki wymagane komponenty międzynarodowej naszego programu MBA. Jest to również zawarte w karierze wielu naszych absolwentów, którzy są znani z wysokiego poziomu współpracy, a którzy pracują w, uruchamianie i tworzenie organizacji, które są dostosowane do światowych organizacji realiów współczesnego świata. &nbsp&nbsp Transformacja wartości dodatnie w osobistej, zawodowej i Zobowiązania instytucjonalne. &nbsp Na dzisiejszym SOM, poprzez nasze Leadership Development Program i innych działań programowych nauczania i współpracy, zachęcamy naszych uczniów do zastanowienia się głęboko o swoich osobistych wartości i te wartości, co oznacza dla ich przyszłości decyzje osobiste i zawodowe i działania. Ponadto w naszej podstawy programowej, bo kursy są organizowane nie w obrębie dyscyplin akademickich, ale na całym organizacyjnych okręgach wyborczych, jesteśmy w stanie skupić dyskusję na temat etycznych w sposób tradycyjny MBA nie może. Ale z tego zobowiązania do wartości nie produkt uboczny naszego nowego programu: jest podstawową cechą Yale School of Management od jego powstania. W związku z Yale absolwentów SOM są znane z ich integralności i odpowiedzialności, nie tylko w swoich działaniach, ale także w organizacji tworzą, której celem jest zarówno do tworzenia wartości i wartość dodaną dla społeczeństwa. &nbsp&nbsp Bringing Kreatywności i Dyscypliny złożone problemy zarządzania. &nbsp W de-podkreślając pamięć ram i stosowania formuł, które jest nieodłączną częścią programu nauczania dyscypliny opartej naszego zintegrowanego nauczania prezentuje studentów z problematyką zarządzania, które nie są "opakowane" dla łatwej analizy, co stymuluje kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów. W tym samym czasie, przedstawiając krytyczne zarządzania wiedzą w kontekście organizacyjnym, nasi uczniowie rozwijają umysł zdyscyplinowany nawyków, które pozwolą im zwiększyć efektywność ich zarządzania podejmowania decyzji. Podobnie, Yale absolwentów SOM, szczególnie w staraniach przedsiębiorcy lub międzysektorowe, od dawna uznane za ich unikalne połączenie "miękkie" i "twardych" umiejętności - kombinacji, która bardziej sprzyja uznając - i skutecznie działając na - szanse, jak się prezentują. Pokaż mniej
Nowe niebo , Nowy Jork + 1 Więcej Mniej