EXECUTIVE z ambicjami MIĘDZYNARODOWYCH

Dla kadry kierowniczej i specjalistów / indoor / s, którzy chcą zbierać dodatkowe do ich specjalistycznych MBA Zarządzanie międzynarodowe doświadczenie i poznać nowych perspektyw. Zwracam się do was? Następnie zapewnia International Management MBA z badania tygodniowy trip doskonałe uzupełnienie.

Na poziomie międzynarodowym SAFE ACT

Zdobyć międzynarodowe doświadczenie, nowe kontakty, kompetencje międzykulturowe pogłębić profesjonalny, ale również poszerzyć horyzonty - osobiste, które obejmują umiejętności można nabyć dodatkowo w ramach wizyt studyjnych.

Budulcem dla Twojego sukcesu

  • COMPACT ZARZĄDZANIE - PRZYWÓDZTWO - SPECJALIZACJA - wyjazd studyjny - praca magisterska

Coaching indywidualny

Otrzymasz jakości sparingi, który służy indywidualnie dobranego temat, wraz z trenerem, intensywnej obróbki. Będziesz miał okazję w prywatnej rozmowie z doświadczonym tematów trener biznesu, że wyraźnie zainteresowany lub Zatrudniamy do refleksji.

ADRESACI

Dla kadry kierowniczej i specjalistów / indoor / s, którzy chcą zbierać dodatkowe do ich specjalistycznych MBA Zarządzanie międzynarodowe doświadczenie i poznać nowych perspektyw.

Warunki przyjęcia

Ukończenie studiów i co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego lub kwalifikacji, poprzez doświadczenia, co jest porównywalne z badaniem i pozytywne zrealizowanych wywiadów wstępu. Dowód wystarczającej znajomości języka angielskiego można znaleźć również w czasie wywiadu wstępu.

Program prowadzony przez:
  • Niemiecki
Limak - Austrian Business School
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
20,900 EUR
zaw. tygodniowy wyjazd studyjny do Kanada / USA czy Chinach (płatności w ratach możliwe) EUR 790, - bez aplikacji i opłatę za sprawdzenie, literatura. Koszty podróży i pobytu oraz lunche.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa