Read the Official Description

MBA @ BGS od 2500 funtów

MBA dla Przedsiębiorców

Czy jesteś przedsiębiorczy? Myślisz o założeniu firmy?

Czy rozważałeś rozwijanie się na poziomie akademickim z Masters of Business Administration w zakresie zarządzania, aby dać podstawę wiedzy, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą?

Obecnie oferujemy MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego z dodatkową szansą na opracowanie pomysłu biznesowego i sprawi, że Twoja firma stanie się nieczynna podczas studiowania. Nasze Centrum Inkubacji Przedsiębiorczości oferuje studentom możliwość spędzenia wolnego miejsca na okres sześciu miesięcy, wprowadzania w życie koncepcji i uczenia się w klasie oraz prowadzenia działalności gospodarczej przy pełnym poparciu osobistego mentora. Oferujemy pięć w pełni finansowanych miejsc na ujęcie dla tych studentów, którzy osiągnęli doskonałość akademicką i osiągnęli prestiżowe miejsce na liście Dziekana.

W bardzo ograniczonej ofercie czasowej oferujemy piętnaście w pełni finansowanych przestrzeni w naszym Centrum Inkubacyjnym w naszej partii stycznia. Miejsca te będą przeznaczone dla tych studentów, którzy są uznawani przez nasz zespół naukowców i ekspertów biznesowych za najbardziej innowacyjny biznesplan.

Rozpocznij studia MBA

-->

Po upływie 3 miesięcy przedłożyć plan biznesowy na możliwość w pełni finansowanego obszaru w centrum inkubacji

-->

Po sześciu miesiącach rozpocznij działalność z naszego centrum inkubacyjnego

-->

Po 12 miesiącach, osiągnij swój tytuł magistra i masz własny rozwój biznesu.

Nasze Centrum Inkubacji oferuje studentom powierzchnię biurową z wykorzystaniem telefonów, internetu, urządzeń konferencyjnych i sal konferencyjnych. Mając dodatkową zaletę polegającą na tym, że mają dedykowanego mentora, wsparcie kont, projektowanie stron internetowych, bieżące doradztwo w zakresie IT i doradztwo w zakresie zarządzania.

Perspektywy rozwoju kariery

Może to być katalizatorem potrzebującym przedsięwzięcia przedsiębiorca. Centrum Inkubacji Przedsiębiorczości zapewnia "gorące" środowisko dla kreatywnych przedsiębiorców.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,500 GBP
z zastrzeżeniem stypendium
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019