Executive MBA w programie Darden MBA jest przeznaczony dla profesjonalistów z wymagających harmonogramów . Z Darden EMBA znajdziesz znacznie mniej wyjazdów z dala od domu i biura niż można by oczekiwać - średnio raz w miesiącu. Masz elastyczność do studiowania na własną odpowiedzialność podczas sesji na terenie, ale wystarczająco dużo czasu w Darden, aby stworzyć silną wspólnotę edukacyjną i sieć.

Program wykorzystuje mieszany model dostarczania programu:

Miesięczne rezydencje weekendowe

Typowo przyjedziesz do Darden raz w miesiącu na sesje, które odbędą się w czwartek od soboty. Zajęcia zorientowane na działanie obejmują dyskusje na temat przypadków, symulacje oraz prezentacje indywidualne i grupowe. Weekendowe rezydencje wzmacniają Twoją wspólnotę edukacyjną i utwierdzają relacje studentów, kadry i personelu, które są tak ważne dla doświadczenia Darden.

Cztery tygodniowe rezydencje przywódcze

Przez 21 miesięcy będziesz uczestniczyć w czterech tygodniowych rezydencjach lidera - z których trzy odbędą się w Darden i jedno w międzynarodowej lokalizacji . Te intensywne, doświadczalne rezydencje dostarczają nowych perspektyw na wyzwania związane z zarządzaniem, przed którymi stajesz codziennie. Poprawisz swoje umiejętności przywódcze poprzez warsztaty, coaching i refleksję.

Nauka na odległość

Aby utrzymać intensywne tempo interakcji i pozostawać w kontakcie ze społecznością Darden między pobytami, będziesz korzystać z technologii uczenia się na odległość do współpracy z profesorami, organizować wirtualne spotkania zespołu uczącego , pracować nad wynikami zespołu i składać egzaminy. Studia online można studiować w dowolnym miejscu i czasie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w University of Virginia Darden School of Business »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
21 miesięcy
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019