Mba dla kadry kierowniczej

University of Virginia Darden School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Mba dla kadry kierowniczej

University of Virginia Darden School of Business

Executive MBA w programie Darden MBA jest przeznaczony dla profesjonalistów z wymagających harmonogramów . Z Darden EMBA znajdziesz znacznie mniej wyjazdów z dala od domu i biura niż można by oczekiwać - średnio raz w miesiącu. Masz elastyczność do studiowania na własną odpowiedzialność podczas sesji na terenie, ale wystarczająco dużo czasu w Darden, aby stworzyć silną wspólnotę edukacyjną i sieć.

Program wykorzystuje mieszany model dostarczania programu:

Miesięczne rezydencje weekendowe

Typowo przyjedziesz do Darden raz w miesiącu na sesje, które odbędą się w czwartek od soboty. Zajęcia zorientowane na działanie obejmują dyskusje na temat przypadków, symulacje oraz prezentacje indywidualne i grupowe. Weekendowe rezydencje wzmacniają Twoją wspólnotę edukacyjną i utwierdzają relacje studentów, kadry i personelu, które są tak ważne dla doświadczenia Darden.

Cztery tygodniowe rezydencje przywódcze

Przez 21 miesięcy będziesz uczestniczyć w czterech tygodniowych rezydencjach lidera - z których trzy odbędą się w Darden i jedno w międzynarodowej lokalizacji . Te intensywne, doświadczalne rezydencje dostarczają nowych perspektyw na wyzwania związane z zarządzaniem, przed którymi stajesz codziennie. Poprawisz swoje umiejętności przywódcze poprzez warsztaty, coaching i refleksję.

Nauka na odległość

Aby utrzymać intensywne tempo interakcji i pozostawać w kontakcie ze społecznością Darden między pobytami, będziesz korzystać z technologii uczenia się na odległość do współpracy z profesorami, organizować wirtualne spotkania zespołu uczącego , pracować nad wynikami zespołu i składać egzaminy. Studia online można studiować w dowolnym miejscu i czasie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
21 miesięcy
Locations
Stany Zjednoczone - Charlottesville, Virginia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Charlottesville, Virginia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą