Funkcje programu

US News i World Report uplasowały MBA USF nr 53 wśród publicznych uniwersytetów i 92 w kraju ogółem. Nasz program pomaga uczniom rozwijać umiejętności analityczne i zdolności twórcze oraz promuje współpracę z doświadczonymi i różnorodnymi kolegami z klasy. W MBA USF będziesz uczyć się od światowej klasy wykładowców, zaproszonych gości i liderów przemysłu.

Obsługiwane przez Analytics, oparte na kreatywności

Termin "analityka danych" może wydawać się liczbowy i zimny na jego powierzchni, ale może przybierać wiele ludzkich form w biznesie: szefa programu telewizyjnego reality show, aby dowiedzieć się, co jej pracownicy naprawdę myślą o korporacji. Zespół sportowy zastanawia się, ile jego fani są skłonni zapłacić za bilety główne. FedEx postanawia dostarczyć w Dzień Matki, aby matki mogły otrzymywać kwiaty, ale nie w większość niedziel. Firmy mają mnóstwo danych, które mogą im powiedzieć, co dzieje się teraz, i dowiedzieć się, co może się wydarzyć jutro - ale ta informacja jest przydatna tylko wtedy, gdy można ją zrozumieć. Nie każdy może spojrzeć na te dane i połączyć się z oświadczeniami o zyskach i stratach.

Chociaż kreatywność jest uważana za wrodzoną umiejętność, badania wykazały, że kreatywność może i powinna być kultywowana w klasie. Podczas gdy kreatywność wykracza poza tradycyjne pomysły, aby tworzyć nowe formy, metody i interpretacje, wykorzystywane są analizy do opisywania, przewidywania i ulepszania wydajności biznesowej. Te dwie kompetencje zapewniają naszym uczniom przewagę konkurencyjną.

Kluczowe elementy MBA USF

 • Zindywidualizowane obszary badań
 • Rozszerzony rozwój przywództwa i angażujące doświadczenie w uczeniu się
 • Możliwości pracy w sieci i sesje informacyjne dla pracodawców
 • Mentorship
 • Konkursy na sprawy
 • Targi Pracy
 • Pomoc w rozwoju kariery
 • Podejmowanie globalnego podejścia

Zindywidualizowane obszary nacisku

Będziesz mieć możliwość decydowania o swoich fakultatywnych zgodnie z aspiracjami zawodowymi. USF Muma College of Business ma mocne strony w zakresie analizy biznesowej i kreatywności, które są wplecione w program nauczania. Oferujemy koncentracje w:

 • Zarządzanie łańcuchem dostaw

Ponadto oferujemy kursy w następujących dziedzinach:

 • Koncepcje przywództwa
 • Analityka
 • Kreatywność i innowacja
 • Marketing cyfrowy
 • Przedsiębiorczość (dostępny również Certyfikat ukończenia studiów)
 • Finanse
 • Zarządzanie służbą zdrowia
 • Międzynarodowy biznes
 • Systemy informacji zarządczej
 • Strategia marketingowa
 • Zarządzanie projektem i procesem
 • Zrównoważony biznes

Rozszerzony rozwój przywództwa i angażujące doświadczenie w uczeniu się

Współpraca w zespole jest częścią twojego doświadczenia w uczeniu się w USF, które pomaga doskonalić twoje umiejętności przywódcze w prawdziwych sytuacjach życiowych. Większość kursów wymaga współpracy z zespołem studentów w celu przeprowadzenia badań, analizy przypadków i dostarczenia prezentacji. Kurs przygotowawczy to Zintegrowane Aplikacje Biznesowe, obejmujące szczegółowy projekt doradczy dla firmy działającej na żywo w zakresie strategii, marketingu i finansów wraz z zaleceniami praktycznymi.

Dodatkowo oferujemy kursy przywództwa i zapraszamy prelegentów z poziomu C z uznanymi i sprawdzonymi umiejętnościami przywódczymi do dzielenia się swoimi najlepszymi praktykami. Muma MBA uczyć się od dobrze wykwalifikowanych wykładowców, a także liderów branży.

Możliwości pracy w sieci i sesje informacyjne dla pracodawców

Praca w sieci z kolegami z klasy i pracodawcami jest bardzo ważną częścią Twojego doświadczenia z MBA. Będziesz rozwijać swoją profesjonalną sieć podczas swoich kursów, ucząc się razem z uczniami mającymi doświadczenie zawodowe i różnymi środowiskami. Poza klasą, Stowarzyszenie Absolwentów Biznesu i inne organizacje studenckie oferują kilka okazji do interakcji społecznych, takich jak ogonie futbolowe lub oglądanie imprez lub spotkań z pizzerią przed zajęciami. GBA organizuje wyjazdy służbowe dla absolwentów, a także inne spotkania towarzyskie, które mogą poprawić twoje umiejętności nawiązywania kontaktów.

Aby pomóc Ci rozwinąć swoją karierę, uczelnia organizuje corocznie dwie imprezy Corporate Connections, wydarzenia networkingowe przeznaczone wyłącznie dla absolwentów i umożliwiające interakcję z firmowymi rekruterami. Firmy takie jak Tech Data, Coca-Cola, Tribridge, Bank of America i Northwestern Mutual uczestniczą w tych programach sieciowych.

Mentorship

Studenci MUMA MBA mają możliwość zgłoszenia się do mentora absolwenta. Mentor może dostarczyć wskazówek, jak zrównoważyć obowiązki związane z nowym życiem zawodowym lub omówić potencjalne ścieżki kariery, które możesz podjąć po ukończeniu studiów. Mentorzy pomagają rozwinąć Twoją profesjonalną sieć i zapewniają dostęp do możliwości networkingu w terenie.

Konkursy na sprawy

Te zawody maratońskie sprawdzają umiejętności zespołów kolegialnych, aby szybko odczytać i zrozumieć przypadek, zbadać firmę, o której mowa, oraz przygotować i przedstawić plan strategiczny dla firmy - wszystko to w niecałe 24 godziny! USF jest gospodarzem dorocznego Międzyuczelnianego Konkursu Przypadku Florydy, który obejmuje zespoły z Florida International University, Florida State University, University of Florida, University of Miami, Rollins College, Florida Atlantic University, i, oczywiście, USF.

Targi Pracy

Na poziomie uniwersyteckim USF Career Services organizuje w każdym semestrze uczciwą karierę, przyciągając przedstawicieli z krajowych i lokalnych firm do kampusu.

Pomoc w rozwoju kariery

Wiemy, że większość ludzi decyduje się na uzyskanie tytułu MBA, aby rozwinąć swoją karierę - lub zmienić zawód. Pomagamy to ułatwić, oferując niezliczoną ilość usług, które mogą Ci pomóc. Profesjonalny personel jest zawsze dostępny, aby wyrazić opinię na temat swojego CV i pomóc w przygotowaniu listów motywacyjnych podczas ubiegania się o pracę. Oferujemy także programy rozwoju zawodowego przez cały rok, w tym warsztaty, które koncentrują się na wywiadzie, etykiecie biznesowej i sprzedaży potencjalnemu pracodawcy.

Podejmowanie globalnego podejścia

Żyjemy na rynku globalnym, a problemy międzynarodowe dotyczą wszystkich segmentów działalności. Program nauczania MBA Muma przyjmuje międzynarodowe podejście, ponieważ wydział obejmuje międzynarodowe modele biznesowe i studia przypadków w ramach dyskusji w klasie. Dodatkowo rozwijamy relacje promujące międzynarodowe wydziały i wymiany studenckie. Gościmy wielu międzynarodowych studentów i sprowadzamy naukowców z całego świata, zapewniając różnorodność punktów widzenia w rozmowie.

To globalne podejście obejmuje możliwość studiowania za granicą. USF oferuje możliwość studiowania za granicą dla absolwentów - krótsze doświadczenia dla pracujących dorosłych, a także półroczne możliwości dla tych, którzy są w stanie spędzać więcej czasu za granicą. Te potężne doświadczenia edukacyjne pomagają uczniom zrozumieć, w jaki sposób firma różni się w zależności od kraju i pomaga im nauczyć się dostosowywać i odnosić sukcesy w zmieniającym się świecie biznesu.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Październik 23, 2018
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
18 - 36 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
467 USD
za godzinę kredytu (mieszkaniec Florydy). 913,08 USD za godzinę kredytową (rezydentem spoza Florydy).
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Gru 31, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paź 15, 2019
Data początkowa
Data końcowa
Sie 31, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 31, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paź 15, 2019
Data końcowa
Gru 31, 2021