Master of Business Administration

Informacje ogólne

Opis programu

Program MBA w Dixie L. Leavitt School of Business na Southern Utah University tworzy utalentowanych liderów biznesu, którzy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę, aby skutecznie kierować organizacjami w dzisiejszym, coraz bardziej burzliwym środowisku. Niezależnie od tego, czy chodzi o duże, międzynarodowe korporacje, czy małe, przedsiębiorcze start-upy, tytuł MBA z Dixie L. Leavitt School of Business zapewnia potężne podstawy wymagane do pomyślnego rozpoczęcia lub dalszego rozwoju już produktywnej kariery.

Nasz elastyczny projekt programu umożliwia studentom dostosowanie doświadczenia MBA do ich konkretnych potrzeb. Od zapisów na pełny etat i ukończenia MBA w ciągu zaledwie jednego roku, po jeden kurs w semestrze, studenci ustalają tempo, które im odpowiada. Nasze zajęcia są dostępne zarówno w kampusie, jak i online, więc studenci mogą rejestrować się na te, które najlepiej pasują do ich harmonogramu, niezależnie od tego, czy wszystkie odbywają się w kampusie, wszystkie są online lub oba. Dla studentów, którzy nie ukończyli studiów licencjackich na uczelni akredytowanej przez AACSB, oferujemy przyspieszony kurs Business Foundations, który pomoże Ci przygotować się do odniesienia sukcesu w programie. Wszystkie kursy są prowadzone przez naszych wysoko wykwalifikowanych wykładowców, z doświadczeniem akademickim i zawodowym, zapewniając studentom solidne podstawy umiejętności przywódczych i menedżerskich.

Program MBA w Dixie L. Leavitt School of Business jest akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business, co stanowi najwyższy standard osiągnięć szkół biznesu na całym świecie.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethic ... Czytaj więcej

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethical members of the business community and society. The Dixie L. Leavitt School of Business will be widely recognized as a leading business school in the Intermountain West for high-quality instruction, experiential learning, and student success. Pokaż mniej