Profil studiów MBA General Management

Dzięki pełnemu etatowi MBA możesz w szczególny sposób poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania i zarządzania biznesem oraz stworzyć idealne warunki do osiągnięcia wiodącej pozycji w biznesie .

teoria

Kwalifikacje w kontekście międzynarodowym

Program MBA oferuje kompleksowy przegląd wszystkich obszarów zarządzania z połączeniem administracji biznesowej i wiedzy funkcjonalnej w obszarach takich jak marketing, finanse czy przedsiębiorczość.

Program anglojęzyczny motywuje uczniów do spędzania wiedzy i umiejętności w kontekście międzynarodowym poprzez tygodniowy pobyt za granicą w Hiszpanii.

Ukończysz studia z praktyczną pracą magisterską.

Indywidualne wsparcie

Trening towarzyszący studiom w Zarządzaniu Ogólnym MBA ma bezpośrednie znaczenie praktyczne dla obecnego środowiska zawodowego i osobistego studentów, a ponadto obejmuje doradztwo zawodowe . Z pomocą profesjonalnego trenera studenci określają strukturę osobowości i cele rozwoju, a tym samym optymalizują swoje umiejętności przywódcze.

Kompetencje w zakresie zachowań komunikacyjnych, współpracy i zachowań zespołowych, zachowań konfliktowych, a także przywództwa i stylu przywództwa doskonalą coaching towarzyszący badaniu i umożliwiają restrukturyzację osobistą i zawodową oraz dalszy rozwój.

Procedura składania wniosków na ISM

Do przyjęcia badania jest

 • pierwsze udane ukończenie co najmniej sześciu semestrów studiów na uniwersytecie lub uniwersytecie
 • Kolegium lub
 • zagraniczna uczelnia tej samej rangi

udowodnić również

 • co najmniej dwa do trzech lat doświadczenia zawodowego i
 • odpowiednia znajomość języka angielskiego (TOEFL).

Chętnie przyjmujemy Twoją rejestrację na bieżąco i bierzemy ją pod uwagę w nadchodzącym roku, o ile są wolne miejsca do nauki.

Dokumenty do przesłania

Potrzebujemy następujących dokumentów:

 • CV i dwa zdjęcia paszportowe. Życiorys powinien być napisany w formie tabelarycznej. Dwa listy referencyjne od profesorów uniwersyteckich lub pracodawców Listy referencyjne mają na celu udowodnienie, że jesteś odpowiedni do uczestnictwa w programie MBA z perspektywy profesorów uniwersyteckich i / lub poprzednich lub obecnych pracodawców.
 • Dwa listy referencyjne od profesorów uniwersyteckich lub pracodawców
 • Certyfikat pierwszego stopnia uniwersyteckiego, jeśli dotyczy, dalsze stopnie uniwersyteckie. Proszę załączyć co najmniej certyfikat ukończenia studiów wyższych przed złożeniem wniosku.
 • Certyfikat zatrudnienia. Proszę załączyć wszystkie certyfikaty pracy / stażu od poprzednich pracodawców.
 • List motywacyjny. Opisz nas krótkimi, zwięzłymi zdaniami (maks. Jedna strona DIN A4), dlaczego chcesz studiować na ISM i dlaczego Komisja Rekrutacyjna powinna dać ci zobowiązanie.
 • Dowód istniejących umiejętności językowych w języku angielskim przez:
  • Certyfikat angielski - co najmniej poziom B2 według europejskiego układu odniesienia (nie może być starszy niż dwa lata), np. TOEFL (co najmniej 80 punktów internetowych), IELTS (6,0 lub więcej) lub
  • co najmniej 30 ECTS w programie uniwersyteckim w języku angielskim lub
  • Język ojczysty (badanie indywidualne)

proces wstęp

Procedura przyjęć składa się z osobistej rozmowy.

Osobisty wywiad zostanie przeprowadzony w języku angielskim. Cele obejmują ocenę motywacji i odpowiedniości warunków życia zawodowego i prywatnego, a także znajomość języka angielskiego kandydatów.

Wynik zostanie przekazany kandydatowi około dwóch tygodni po wywiadzie

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
International School of Management
Ostatnia aktualizacja Lipiec 31, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
23,400 EUR
Deadline
Czerwiec 15, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Data końcowa
Sie 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 15, 2020

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 15, 2020
Data końcowa
Sie 2022