Master of Business Administration i Master of International Commercial Law

Informacje ogólne

Opis programu

W ciągu zaledwie dwóch lat możesz ukończyć studia z dwoma tytułami magistra. Zdobądź międzynarodowy certyfikat MBA, a także tytuł magistra z międzynarodowego prawa handlowego.


O kursie

Nasz program MBA Full Time Intensive zapewnia doskonałe przygotowanie do wykonywania pracy, którą chcesz. Ponadto Master of International Commercial Law da ci bezcenną wiedzę w tej dziedzinie. Kurs obejmuje spersonalizowany Program Rozwoju Przywództwa opracowany przez światowej klasy Wydział Przywództwa i indywidualny mentoring od starszego przedstawiciela branży. Otrzymasz także coaching kariery i warsztaty oraz pracę nad projektem analizy strategicznej i doradztwa dla jednej z naszych organizacji partnerskich. Master of International Commercial Law zapewnia solidne podstawy w dziedzinach prawa związanych z handlem, sprzedażą, wysyłką i finansami. Następnie będziesz specjalizował się w takich dziedzinach, jak prawo WTO, arbitraż handlowy, prawo porównawcze i prawo i regulacje dotyczące transakcji finansowych w Australii.


Wyposażenie i sprzęt

Nowoczesny budynek Business School obejmuje sale wykładowe, sale studium przypadku i wydziały do ​​pracy w grupach i indywidualne. Studenci mają również dostęp do wspólnej przestrzeni edukacyjnej i kawiarni Business School. Studenci studiów podyplomowych mają dostęp do Studium Podyplomowego, natomiast studenci MBA mają dodatkowy dostęp do skrzydła MBA.


Warunki przyjęć

Angielska kompetencja

Język angielski jest językiem nauczania i oceniania na UWA, a aby móc ubiegać się o miejsce, konieczne jest spełnienie wymagań językowych Uniwersytetu.


Stypendia

Stypendia są dostępne dla studentów z różnych środowisk, w tym osiągnięć akademickich, potrzeb finansowych, niekorzystnej sytuacji edukacyjnej, przywództwa i służby społecznej, osiągnięć artystycznych lub sportowych, a także z obszarów wiejskich lub oddalonych.


Pathways kariery

Absolwentów MBA są bardzo poszukiwane przez przemysł i postępy na szereg stanowisk kierowniczych wyższego szczebla w dziedzinach takich jak rozwój biznesu, strategii, marketingu i finansów korporacyjnych. Role te należą do różnych sektorów publicznego, prywatnego i non-profit, w tym do departamentów rządowych, zasobów, usług doradczych i finansowych.


Szybkie Szczegóły

Status

 • Dostępny 2017

Lokalizacje

 • Pert

Frekwencja

 • Pełny etat

Dostawa

 • W kampusie

Daty rozpoczęcia

 • styczeń

Tygodniowy czas kontaktu

 • W zależności od semestru studenci powinni studiować w pełnym wymiarze godzin w pierwszym roku

poziom nauki

 • Podyplomowy

Kod kursu

 • 43540

Kod CRICOS

 • 088011C, 088011C

Pełny / niepełny czas trwania

 • 2 lata

Kurs stopni jest dostępny w

 • Master of Business Administration i Master of International Commercial Law
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities.

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities. Pokaż mniej