Master of Business Administration (MBA)

Informacje ogólne

Opis programu

Zdobądź tytuł MBA w nieco ponad rok

Zdobądź tytuł magistra, który zapewni Ci wiedzę i swobodę poruszania się w różnych branżach, lokalizacjach i działach: Master of Business Administration. Southern New Hampshire University dumą oferuje studia MBA opracowane specjalnie dla dzisiejszych potrzeb biznesowych. Ten wysokiej jakości program studiów, który jest oferowany w ciągu dnia na naszym kampusie w Manchesterze, jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo programów MBA w kraju i można go ukończyć w nieco ponad rok dla studentów z doświadczeniem w biznesie.

SNHU jest dumne z zapewniania najlepszego poziomu wsparcia, niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć swoją obecną karierę, poprawić swoją zdolność do zmiany kariery, czy zapewnić sukces własnej firmie. Nasze kursy MBA z założenia można z łatwością zastosować do Twoich rzeczywistych wyzwań. Twórz projekty, które zaspokajają potrzeby Twojej firmy, jednocześnie stając się silniejszym i bardziej kompetentnym liderem.

Stężenia

Szukasz specjalistycznego programu MBA, który pomoże Ci wyróżnić się na konkurencyjnym rynku? Rozważ jedno z następujących stężeń:

Analityka biznesowa

Zagłębia się w trzy główne obszary analityki biznesowej: analizy opisowe, analizy predykcyjne i analizy predykcyjne. Dowiesz się, jak zbierać i interpretować dane biznesowe w środowisku arkusza kalkulacyjnego, przekazywać wyniki interesariuszom i podejmować strategiczne decyzje biznesowe. Po ukończeniu tej ścieżki specjalistycznej rozwiniesz umiejętności, które pomogą Ci przygotować się do roli analityka zarządzania, analityka badań operacyjnych i analityka budżetu.

Finanse

Wystawia studentów na współczesne wyzwania rynków kapitałowych, inwestycji i finansów przedsiębiorstw. Poznasz tematy związane z bankowością komercyjną, finansowaniem krótkoterminowym, zarządzaniem ryzykiem finansowym i strukturą portfela. Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany na wiele ścieżek kariery międzybranżowej, w tym bankowość komercyjną i inwestycyjną, analizę finansową i analizę zarządzania.

Marketing

Bada kluczowe strategie reklamowe, brandingowe i komunikacyjne. Dowiesz się, jak analizować zachowania konsumentów, opracowywać cele marketingowe oparte na danych i zarządzać kampaniami promocyjnymi, które inspirują do działania. Ten specjalistyczny program może pomóc w przygotowaniu Cię do różnych ról przywódczych, w tym do zarządzania marką, zarządzania produktami, public relations, reklamy i zarządzania sprzedażą.

Zarządzanie projektem

Analizuje efektywne procesy zarządcze, w tym rozpoczęcie, planowanie, wykonanie i pomyślne zakończenie projektu. Omówisz tematy, w tym zakres projektu, harmonogram, koszt, jakość, ryzyko, zasoby, komunikację i najlepsze praktyki w zakresie zarządzania oczekiwaniami interesariuszy. Możesz także wziąć udział w kursie, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu Project Management Professional (PMP) ® - zwiększając Twoją zbywalność na rynku pracy.

Biznes sportowy

Koncentruje się na krytycznych koncepcjach biznesowych i ich związku z różnymi aspektami branży sportowej. Poznasz tajniki licencjonowania sportu i sojuszy strategicznych, marketingu i mediów oraz analiz biznesowych. Po ukończeniu studiów będziesz lepiej rozumieć branżę, od zespołów, agencji i wydarzeń po analitykę, marketing, produkcję oraz sporty międzyuczelniane i szkolne.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Expanding the Boundaries of Higher Education Southern New Hampshire University is a private, nonprofit, accredited institution with more than 3,000 on campus students, over 135,000 online students and ... Czytaj więcej

Expanding the Boundaries of Higher Education Southern New Hampshire University is a private, nonprofit, accredited institution with more than 3,000 on campus students, over 135,000 online students and an alumni network of over 100,000, making it one of the fastest growing universities in the nation. Since its founding in 1932, the University has transformed from a school of accounting and secretarial science into an institution offering over 200 programs, from certificates to doctoral level degrees including business, education, liberal arts, social sciences and STEM. By reinventing higher education to fit the needs of today's students and workforce, SNHU ensures that students are keeping pace with new technologies and professional requirements. SNHU provides unparalleled support and service to help students achieve their dreams and transform their lives and the lives of those around them. SNHU is proud to offer you an exceptional student experience with nationally recognized academic programs. Pokaż mniej