Master of Business Administration (MBA)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Studia podyplomowe w College of Business Administration

Połącz, osiągnij i rozwijaj swoją karierę dzięki krajowym i akredytowanym programom studiów magisterskich w biznesie, które pasują do Twojego życia.

Dlaczego Akron

Niezależnie od tego, czy podążasz nową ścieżką kariery, czy rozwijasz się na tym, na którym obecnie jesteś, College of Business Administration (CBA) przygotuje Cię na wyzwania globalnej gospodarki i pomoże wyróżnić się na rozwijającym się i zmieniającym się rynku.

Połącz się z utalentowanymi osobami z całego świata, buduj i doskonal swoje umiejętności zawodowe oraz osiągaj swoje cele, a wszystko to w przystępnej cenie.

Programy studiów podyplomowych

Krajowe rankingi i akredytowane programy, które pasują do Twojego życia.

Absolwent College of Business Administration (CBA) jest jednym z najlepszych sposobów przygotowania się na wyzwania globalnej gospodarki, bez względu na to, czy masz licencjat z biznesu, czy z innej dyscypliny. Oferujemy elastyczne programy wieczorowe, dogodne lokalizacje, zróżnicowane ciało studentów oraz kompetentny, dostępny, specjalistyczny wykładowca, który koncentruje się na nauczaniu studentów. Program dla absolwentów CBA zapewnia wysokiej jakości programy dla absolwentów, które są klasyfikowane i akredytowane na szczeblu krajowym.

Uzyskaj strategiczną i integracyjną perspektywę

W CBA studenci zgłaszają, że zyskują:

 • Etyczne umiejętności decyzyjne,
 • Strategiczne, integracyjne perspektywy multidyscyplinarne,
 • Umiejętności krytycznego myślenia, analityczne i decyzyjne,
 • Silniejsze innowacyjne i kreatywne zdolności oraz
 • Wygoda ze zmianą.

Przyjdź do szkoły dla absolwentów, która pasuje zarówno do twoich aspiracji, jak i do intensywnego życia.

Dołącz do nas na Uniwersytecie w Akron

Jakość akademicka

Wydział światowej klasy. Uznanie za doskonałość.

College of Business Administration na University of Akron jest sklasyfikowany jako 50 najlepszych szkół biznesu według Bloomberg BusinessWeek.

Posiadamy najwyższy poziom akredytacji szkół biznesu przez AACSB International, jesteśmy jednym z zaledwie 3 procent na całym świecie, który posiada to oznaczenie.

Nasz szanowany wykładowca to eksperci z doświadczeniem w świecie rzeczywistym. Ich badania są publikowane w najlepszych czasopismach i każdego dnia wykazują pasję do uczenia się i sukcesów uczniów.

Master of Business Administration (MBA)

Program Master's of Business Administration (MBA) w College of Business Administration (MBA) pomaga uczniom przygotować się do wprowadzenia zmian w każdej organizacji. Po ukończeniu pracy dyplomowej w biznesie będziesz w stanie zrozumieć przyczyny i skutki różnych funkcji biznesowych oraz zarządzać niepewnością rynku. Nasz program MBA ma strukturę, dzięki czemu studenci biorą udział w wielu kursach ogólnych z różnych dziedzin biznesu, a następnie koncentrują się na obszarze zainteresowania poprzez koncentracje MBA odpowiednie na rynku. Nasze koncentracje obejmują:

 • Finanse
 • Globalne innowacje technologiczne
 • Interdyscyplinarny
 • Zarządzanie
 • Zarządzanie ryzykiem i ubezpieczenie
 • Marketing strategiczny
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw

Format i opcje planowania kursu

Elastyczne formaty kursów MBA obejmują kursy w 100% online lub kursy hybrydowe, które oferują połączenie pracy online i osobistej.

 • Aby ukończyć studia, uczniowie mogą zapisać się na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin i mogą wybrać kombinację zajęć online i hybrydowych LUB zdecydować się zapisać tylko na zajęcia online lub hybrydowe.
 • Większość zajęć jest oferowana w dowolnym formacie co najmniej raz w roku. Studenci w niepełnym wymiarze godzin, którzy wybiorą tylko opcję online lub hybrydową, mogą zająć od dwóch do trzech lat, aby ukończyć program, w zależności od wyboru kursu.
 • Zajęcia są zazwyczaj oferowane w ośmiotygodniowych sesjach równoległych. To pozwala pracującym profesjonalistom skupić się na jednej klasie na raz i nadal wypełniać sześć punktów w semestrze. Studenci mogą wziąć więcej zajęć na każdą sesję, jeśli wolą.
 • Zajęcia hybrydowe spotykają się jeden wieczór w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, od 6 do 8:30 z dodatkowymi zajęciami online.
 • Kilka kursów koncentracji jest nadal oferowanych w ramach jednej 15-tygodniowej sesji. Większość kursów zostanie przekształcona w 8-tygodniowy harmonogram hybrydowy.
 • Każda z trzech klas zawodowych o jednym kredycie jest oferowana na jednej lub dwóch sesjach klasowych w sobotę każdego semestru.

Nie potrzebujesz licencjata biznesu, aby ubiegać się o tytuł MBA!

Sobotni program MBA

Ukończ MBA w dwuletniej klasie co drugą sobotę

Nasza kolejna kohorta będzie oferowana w sierpniu 2020 r. W naszym głównym kampusie w centrum miasta Akron. Termin składania wniosków upływa 1 sierpnia 2020 r.

College of Business Administration (CBA) umożliwia pracującym specjalistom spoza Akron ukończenie studiów wyższych w ciągu dwóch lat. Studenci biorą udział w kursach prowadzonych przez ten sam wydział ekspertów, którzy są częścią naszego wysoko ocenianego niepełnego etatu MBA (krajowe rankingi). Ponadto University of Akron oferuje jeden z najbardziej przystępnych kursów czesnego w Northeast Ohio za akredytację MBA akredytowaną przez AACSB.

Saturday MBA to program oparty na kohortach, w którym grupa studentów rozpoczyna się w tym samym czasie i kończy program razem, uczestnicząc w sobotnich sesjach. Ten format zapewnia środowisko zespołowe sprzyjające nauce.

Funkcje programu obejmują:

 • Zajęcia odbywają się co drugą sobotę, od 8 rano do 5:30 po południu
 • Studenci odbywają trzy kursy w każdym semestrze, jeden po drugim, aby ukończyć studia w sześciu semestrach, w tym w lecie.
 • Studenci uczęszczają na jeden kurs w ciągu 3-4 sesji sobotnich.
 • Wszyscy studenci są zapisywani do Interdyscyplinarnego Koncentracji MBA, która składa się z trzech przedmiotów do wyboru zatwierdzonych przez Dyrektora Programu Absolwenta w celu zapewnienia studentom treści odpowiednich dla rynku.
 • Każdy uczeń kończy projekt, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności w obszarze zainteresowań osobistych i / lub zawodowych lub uczestniczy w studiach za granicą.
 • Dla wygody uczniów harmonogram zajęć jest ustalany z wyprzedzeniem, a nasz personel zajmuje się wszystkimi potrzebami rejestracji na kurs.
 • Czasami lokalne kierownictwo firmy organizuje nieformalne sesje pytań i odpowiedzi dla sobotnich studentów MBA.
 • Lunch jest zapewniany podczas zajęć na miejscu.
 • Darmowy parking.

Czesne i opłaty

 • 33 000 USD całkowitej stawki programowej, podzielonej na płatności semestralne

W przypadku osób niebędących rezydentami Ohio mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Rozpocznij terminy

 • Jesień - sierpień: 8/24/2020
 • Wiosna - styczeń: 1/11/2021
 • Letnia sesja i 8 tydzień 1: 17.05.2021
 • Lato 5 tygodni 1 i 8 tydzień 2: 6/7/2021
 • Lato 5 tydzień 2: 7/12/2021

UWAGA: Lato ma wiele terminów: większość zajęć letnich jest oferowana online. Tak więc studenci zagraniczni, którzy chcą rozpocząć w lecie, mogą wziąć udział w zajęciach online przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych na semestr zimowy. Wymagania amerykańskiego ICE przewidują, że studenci zagraniczni będą uczestniczyć w kursach osobistych w pierwszym semestrze w Stanach Zjednoczonych, czego nie można zrobić w UA latem.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Czytaj więcej

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited