Przeczytaj oficjalny opis

Nasz program

Jeśli Twoim celem jest przeniesienie kariery i osobistego awansu na nowy poziom, nasz program MBA jest dla Ciebie. Adventist University of Africa oferuje program MBA dla pracujących profesjonalistów i studentów studiów stacjonarnych. Nasz program MBA dotyczy świeżego myślenia, innowacyjnego przywództwa, dobrego zarządzania, pozytywnego wpływu, odpowiedzialności społecznej, wartości duchowych i etycznych w celu zrównoważenia kompetencji zawodowych. W związku z tym program MBA podkreśla trzy najbardziej podstawowe aspekty zarządzania: myślenie strategiczne, skuteczność funkcjonalną i efektywne podejmowanie decyzji w oparciu o dane ilościowe i jakościowe. Każdy kurs w programie oferuje możliwości rozwijania umiejętności podejmowania decyzji w praktycznych sytuacjach.

Nasz program nauczania

Sekwencja programu nauczania jest starannie przygotowana, aby tworzyć klasy oparte zarówno na tradycyjnej teorii zarządzania, jak i odnoszące się do problemów i trendów, przed którymi stoi dzisiaj kierownictwo organizacyjne. Oferuje zintegrowaną sekwencję kursów, która promuje zrozumienie całej organizacji, zamiast tradycyjnej, specyficznej dla danej dyscypliny metody. Co więcej, nasza oferta kursów oferuje elastyczność, wygodę i łatwy dostęp, dzięki którym uczniowie mogą pobierać kursy z dowolnego miejsca. Technologia informacyjna jest nieodłącznym elementem każdego kursu, w tym dostarczania materiałów, zadań uczniowskich i komunikacji ze studentami.

Specjalizacje MBA

Program studiów można wybrać w następujących obszarach:

 • Rachunkowość
 • Zarządzanie
 • Systemy informacyjne
 • Finanse
 • Zarządzanie służbą zdrowia

Dlaczego warto dołączyć do programu MBA AUA?

 • AUA jest dyplomowanym uniwersytetem;
 • Nasz program online oferuje elastyczność, wygodę i łatwy dostęp, dzięki czemu możesz pobierać kursy z dowolnego miejsca;
 • AUA to nowoczesny uniwersytet wzmocniony różnorodnością i zaangażowany w jakość i doskonałość;
 • AUA ma dobrze wykwalifikowany i oddany międzynarodowy wydział z bogatym doświadczeniem w biznesie i badaniach;
 • AUA oferuje edukację opartą na wartości, która przygotowuje absolwentów do bycia społecznie odpowiedzialnymi i etycznie postawionymi;
 • Nasze interaktywne zajęcia pomagają uczniom uczyć się od siebie nawzajem kariery i doświadczenia zawodowego;
 • Nasz program oferuje profesjonalne seminaria związane z poprawą jakości i wyjazdy terenowe w celu doskonalenia umiejętności przywódczych i kierowniczych.

Zwykły MBA

Jeśli twoja kariera nie idzie wystarczająco szybko lub kieruje cię we właściwym kierunku, nadszedł czas, aby zacząć tworzyć własne możliwości. Standard MBA jest przeznaczony dla osób, które chcą dynamicznego środowiska w pełnym wymiarze czasu MBA i elastyczność, aby kontynuować swoją obecną karierę. Uczniowie zwykle mają zajęcia od 5:30 do 20:30 od poniedziałku do czwartku z niedzielnymi sesjami. Program można ukończyć w ciągu 18 - 24 miesięcy.

Kohora MBA

Ten unikalny format kohortowy jest przeznaczony dla osób z sektora korporacyjnego, publicznego i non-profit, których napięty harmonogram nie może pozwolić sobie na wieczorne lub weekendowe zajęcia. Zazwyczaj kursy są realizowane w ciągu 11 tygodni od intensywnych zajęć w ciągu dwóch lat. Program łączy w sobie wybitny przekrój specjalistów wysokiego szczebla z różnych części Afryki, dzięki czemu Koło MBA jest znacznie bogatsze i buduje stałe kontakty. Jest to bardziej odpowiednie dla pracowników, którzy są sponsorowani i wspierani przez swoje organizacje ze względu na czynnik czasu. Aby uwzględnić zróżnicowane harmonogramy dla różnych organizacji studenckich, AUA oferuje co roku trzy programy kohorty MBA w naszym głównym kampusie (Kenia) i kampusach rozszerzających w Ghanie (Valley View University) i Południowej Afryce (Helderberg College).

Warunki przyjęć

 • Wnioskodawcy muszą mieć stopień naukowy uznanego uniwersytetu o minimalnej średniej punktowej 3,0 stopnia (w skali 4,0 punktu) lub jej odpowiednika. Kandydaci, których GPA spadną poniżej 3,0, będą oceniani i oferowani wstępnej rekrutacji i monitorowani w celu zapewnienia utrzymania minimalnego GPA w wysokości 3,00 przez pierwsze dwa semestry.
 • Ponadto kandydaci powinni mieć co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego podyplomowego.
 • Oczekuje się również, że kandydaci będą prosić swoje dawne uczelnie i / lub organizacje zatrudniające o przedłożenie dwóch listów zaleceń (uzdolnień i charakterów) bezpośrednio do biura wstępu AUA.

Formularze zgłoszeniowe można pobrać z naszej strony internetowej (www.aua.ac.ke), wypełnić i wysłać pocztą do Biura Sekretarza, Adventist University of Africa , Private Bag 00503 Mbagathi, Nairobi - Kenia.

Wstęp do programu MBA jest całkowicie na wartości. Celem kryteriów przyjęć jest wyłonienie osób, które wykazały swoje zaangażowanie w rozwój osobisty i zawodowy.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja February 4, 2019
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sty 2020
Duration
18 - 24 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa