Master of Business Administration (MBA)

University of Gibraltar

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Business Administration (MBA)

University of Gibraltar

O tym kursie

University of Gibraltar MBA to współczesny i ukierunkowany na karierę program zarządzania, który ma na celu rzucić wyzwanie i zainspirować. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoje szanse zawodowe, czy zmienić kierunek, MBA to elitarna kwalifikacja zawodowa, która zapewni Ci umiejętności zarządzania biznesem, które wyróżnią Cię spośród konkurencji.

Nasze mniejsze rozmiary klas oznaczają, że dołączysz do ściśle powiązanej społeczności ambitnych profesjonalistów i ciesz się bardziej spersonalizowanym doświadczeniem dzięki lepszemu dostępowi do nauczycieli i personelu.

University of Gibraltar MBA to roczny pełnoetatowy lub dwuletni przyspieszony kurs, który rozpocznie się we wrześniu 2019 r. W Wyższej Szkole Biznesu Uniwersytetu.

Zanim skończysz, powinieneś mieć umiejętności i doświadczenie, aby odnieść sukces w wysokociśnieniowych, wysoko płatnych rolach przywódczych.

Struktura

Dostarczane przez doświadczoną kadrę dydaktyczną i ekspertów branżowych, studia MBA w pełnym wymiarze godzin są rocznym przyspieszonym kursem, który zazwyczaj wymaga zaangażowania szesnastu godzin lekcyjnych w tygodniu. Tryb nauki w niepełnym wymiarze godzin jest zaprojektowany tak, aby pasował do Twojej kariery i wymaga zaangażowania 8 godzin lekcyjnych w tygodniu podczas wieczorów i weekendów. Poniższy harmonogram przedstawia typowy plan nauki.

Tytuły mogą ulec zmianie. Czasy będą różne w trybie pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Semestr jeden (wrzesień - grudzień)

 • Rachunkowość
 • Zarządzanie marketingowe
 • Zarządzanie nowymi technologiami
 • Zarządzanie ludźmi

Semestr 2 (styczeń - kwiecień)

 • Przywództwo i zarządzanie zmianami
 • Finanse menedżerskie
 • Prawo biznesowe
 • Podejmowanie strategicznych decyzji

Semestr 3 (maj-sierpień)

 • Projekt Capstone *

* Uczniowie mogą wybrać projekt, który ma ogólny cel lub bardziej specjalistyczny nacisk, taki jak Fintech, nowe technologie lub gry.

Unikalne doświadczenie edukacyjne

Oparty na nagradzanym na University of Gibraltar kampusie Europa Point, będziesz miał dostęp do specjalistycznych zasobów edukacyjnych, w tym do otwartych obszarów badawczych i najnowocześniejszych technologii. To, w połączeniu z programem nauczania, który łączy teoretyczne podejście do dyscyplin biznesowych z praktycznym doświadczeniem, oznacza, że wyjdziesz z kursu gotowego do zarządzania w świecie biznesu.

Gibraltar cieszy się w dużej mierze zróżnicowaną, kwitnącą gospodarką i jest siedzibą wielu globalnych firm oferujących możliwości uczenia się od najlepszych i dostępu do cennych sieci krajowych i międzynarodowych.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

 • Nauka twarzą w twarz: Korzystasz z metod nauczania, które stawiają cię w centrum nauki i zapewniają przyjemną naukę.
 • Przyszłe dowody: Zapoznasz się z programem nauczania, który jest istotny, ma wpływ i przede wszystkim ma na celu dostarczenie umiejętności potrzebnych w jutrzejszym świecie biznesu.
 • Po studiach Zatrudnienie: Dla studentów zagranicznych będziesz mieć możliwość pozostania i pracy na Gibraltarze przez okres do dwóch lat od ukończenia studiów.
 • Capstone Project: W semestrach jeden i dwa będziesz mieć możliwość uczenia się i ćwiczenia ośmiu pojedynczych modułów, które mają na celu doskonalenie umiejętności zarządzania firmą. Projekt zwieńczony końcem roku to wielopłaszczyznowe zadanie, które zapewnia wyjątkową możliwość zastosowania wszystkich umiejętności i wiedzy zdobytej w MBA.
 • Jakość: Będziesz czerpał korzyści z nauczania i uczenia się, które jest zgodne z brytyjskimi standardami świadczenia usług, ale ma tę zaletę, że jest to śródziemnomorskie otoczenie w dynamicznym środowisku biznesowym.
 • Wybór specjalizacji: w przypadku projektu typu "capstone" możesz wybrać ogólny cel lub wybrać bardziej specjalistyczne podejście, takie jak Fintech, nowe technologie lub gry.

Profil wejściowy

Zazwyczaj kandydaci do MBA będą:

 • Posiadanie dobrego pierwszego stopnia przyznawanego przez uniwersytet w Wielkiej Brytanii lub zagraniczny odpowiednik.
 • Mają ostatnie doświadczenie zawodowe; cenimy różnorodność doświadczeń w naszym studenckim ciele, dlatego też przyjmujemy zgłoszenia od absolwentów, którzy podjęli sensowne praktyki, a także osoby ze wszystkimi poziomami doświadczenia zawodowego. Jesteśmy bardziej zainteresowani wpływem jaki miałeś w miejscu pracy niż czasem spędzonym.
 • Umieć skutecznie komunikować pomysły na piśmie, w dyskusjach i prezentacjach. Wymagane są podstawowe umiejętności informatyczne, takie jak przetwarzanie tekstu, poczta elektroniczna i Internet.

Wymagania języka angielskiego:

 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz uzyskać ogólny wynik testu IELTS równy 6,5, w tym minimum 6,0 we wszystkich podtestach. Rozpatrywane będą równoważne nagrody (np. Pearson's Test of English, Cambridge Certificate of Advanced English, City

Oferty są oparte na połączeniu kwalifikacji lub przewidywanych ocen, osobistego oświadczenia wnioskodawcy i referencji.

Opłaty

 • Pełny etat: 14 500 £
 • Niepełny etat: 7 250 £ (rocznie)
 • Międzynarodowy (spoza UE): 16 500 £

Opłaty podlegają indeksacji

Zastosować

Termin składania wniosków do maja 2019 .

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 10, 2019
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 16, 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,500 GBP
- Pełnoetatowa Wielka Brytania i UE; 16,500 GBP - pełnoczasowa międzynarodowa
Information
Deadline
Maj 1, 2019
Locations
Gibraltar - Gibraltar
Data rozpoczęcia : Wrześ. 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Maj 1, 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 16, 2019
Gibraltar - Gibraltar
Termin nadsyłania zgłoszeń Maj 1, 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą