Master of Business Administration (MBA): program dwuletni

Informacje ogólne

Opis programu

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom dzięki naszemu dwuletniemu programowi MBA akredytowanemu przez AACSB

Zaprojektowany dla pracujących profesjonalistów. Spędź tylko dwie noce w tygodniu w klasie i ukończ swój dyplom w sześciu semestrach. Międzynarodowa koncentracja firmy Bryant pomoże ci robić interesy na całym świecie, a także lokalnie.

Dlaczego warto kontynuować studia MBA w Bryant?

  • Zdobądź dyplom w ciągu dwóch lat, pracując w pełnym wymiarze godzin.
  • Rozwiń swoją profesjonalną sieć dzięki kohortowemu uczeniu się i połączeniom absolwentów.
  • Wybierz specjalizację pasującą do Twojej kariery lub uzyskaj ogólny stopień zarządzania.

125853_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgHeadway / Unsplash

Program nauczania i globalne specjalizacje

  • Rozwiń dogłębne zrozumienie wszystkich funkcji biznesowych.
  • Kursy obejmują strategię, przywództwo, zarządzanie, księgowość, finanse, marketing, operacje i technologię. Tematy są zintegrowane w całym programie nauczania.
  • Program nauczania równoważy umiejętności techniczne, oparte na danych i ilościowe, aby podejmować obiektywne decyzje.
  • Skoncentruj się na zarządzaniu ogólnym lub specjalizuj się w: analityce biznesowej, finansach globalnych, zarządzaniu globalnym łańcuchem dostaw lub biznesie międzynarodowym.
  • Na drugim roku studiów możesz wziąć udział w Global Immersion Experience.

Różnica w kohorcie / zespole badawczym

Jako członek kohorty masz większe doświadczenie w uczeniu się dzięki relacjom, które tworzysz z rówieśnikami, wykładowcami i społecznością Bryant. Będziesz miał tożsamość klasową i natychmiastowych kolegów z firm z wielu branż. Jeśli uważasz, że kurs lub temat jest szczególnie trudny, lub jeśli jesteś nieobecny na zajęciach ze względu na profesjonalne podróże, możesz polegać na swojej kohorcie i zespole badawczym, aby szybko wrócić do prędkości.

Czy są wymagane kursy?

Musisz ukończyć kurs z makroekonomii, mikroekonomii i statystyki na poziomie licencjackim lub magisterskim. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze wymaganych kursów, skonsultuj się z pracownikami Graduate School w sprawie alternatyw.

Co musi zawierać moja aplikacja?

Oprócz formularza zgłoszeniowego należy przedłożyć oświadczenie o celach, aktualne CV, jedną profesjonalną rekomendację, oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół wyższych, w których uczęszczałeś, oficjalny wynik w GMAT oraz opłatę za wniosek (zrzekł się Bryanta absolwenci).

Jak plasuje się program MBA?

College of Business na Bryant University jest akredytowany przez AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business. Bryant jest jednym z zaledwie 5 procent szkół wyższych i uniwersytetów na świecie, który zdobył tę prestiżową akredytację. Bryant MBA został uwzględniony w wydaniu 2013 The Best 296 Business Schools, corocznym przewodniku wydanym przez Princeton Review.

Wyniki

Udogodnienia

Średnio nasze obiekty zostały ocenione jako „Doskonałe” lub „Bardzo dobre” - badanie absolwentów z 2018 r.

Dostępny

97% respondentów zgodziło się: „Członkowie Wydziału byli gotowi ze mną współpracować”. - Badanie ankietowe absolwentów z 2018 r.

Praca w zespole

93% zgodziło się, że struktura MBA promuje pracę zespołową - badanie absolwentów z 2018 r.

Czesne

MBA Dwuletni
  • 1118 USD za godzinę kredytu
Global Immersion Experience (opcjonalnie)
  • 1500 $ (oprócz czesnego)
Stypendia

Przyszli studenci muszą złożyć wniosek do 30 kwietnia, aby kwalifikować się do preferowanego wynagrodzenia za stypendium.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Czytaj więcej

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited