Jako menedżer koncentruje się na tworzeniu wartości i generowanie wyników, które chcesz szkoleń z zarządzania, który odzwierciedla Twoje zaangażowanie na wydajność. Jako executive rośnie, chcesz wiedzy i umiejętności, które pozwalają przyspieszyć swoją karierę. Jako ambitny zawodowych chętny do przyjęcia pozycji lidera w organizacji wysokiej wydajności, chcesz Telfer MBA.

O programie

Na Telfer School, wierzymy, że edukacja powinna przygotować MBA menedżerów i liderów skupić się na wyniki, wartości i wyniki z dyscypliny i zdolności przystosowawcze. W tym celu proponujemy intensywną i zintegrowany program, funkcje małych grupach, wysokiej interakcji i wzajemnego uczenia się, wszystkie prowadzone w światowej klasy.

Wszystkie szkoły biznesu stoją przed wyzwaniem integracji programów nauczania w sposób, który jest odpowiednie i praktyczne. Uważamy, że kierownictwo organizacji o wysokiej wydajności zapewnia nam temat integracji, który posiada kilka unikalnych zalet. Ten temat:

 • dobrze, aby przejść kariery naszych absolwentów;
 • trafia do serca strategicznego przywództwa i tworzenie wartości i sposób na wyniki najnowocześniejszych radzenia sobie ze złożonością i zapewnienie organizacyjnych focus;
 • zapewnia studentom uzyskanie ręce-on, praktycznych i uniwersalnych umiejętności poprzez wykorzystanie i wspieranie konkretnych narzędzi i aplikacji, a także
 • ma zastosowanie do wszystkich sektorów i branż, a zatem jest bardzo istotne dla wszystkich studentów.

Temat zarządzania wydajnością to również odzwierciedlenie w Performance Management kurs Podstawy, oczywiście Performance Management Stosowanej (nowy w 2008 r.), podobne integracyjne Obudowa w kluczowych, takich jak kursy marketingu i rachunkowości, a także wycieczki International. Ponadto Telfer MBA zapewnia możliwość pracy bezpośrednio z oprogramowania biznesowego wywiadu i dokładnego zbadania, metod i procedur używanych przez organizacje do tworzenia zintegrowanych systemów do zarządzania wydajnością.

MBA Naukowcy

Hands-on, praktycznych i istotnych


University of Ottawa MBA w Telfer School of Management naraża użytkownika na pionierskie, globalnej perspektywy perspektywy, które uchwycić zmieniające się oblicze zarządzania w 21 wieku.

Dzięki ścisłej współpracy z krajowymi i międzynarodowymi dane kierownictwo i publicznych, nasz program przeniesie uczniów w realiach prywatnych i publicznych dzisiaj zarządzania sektorem.

To daje widok z pierwszej ręki złożonych i istotnych powiązań między biznesem a rządem. I to stanowi wyjątkową korzyść, co jest wymagane, by zostać dobrym liderem.

Nasze cele i zadania:

 • Zysk jest jasne zrozumienie podstaw zarządzania i ogólnych warunków prowadzenia działalności
 • Opracowanie strategicznego punktu widzenia Dowiedz się myśleć strategicznie
 • Stworzenie zintegrowanej perspektywy funkcji biznesowych
 • Dowiedz się, jak zarządzać w opartych na technologii w gospodarce światowej
 • Dowiedz się, jak zapewnić wartość dodaną do biznesu

Wstęp MBA RONG>

Wstęp na program MBA jest konkurencyjny i przyznane kandydatów, którzy wyraźnie pokazują "high obietnicą sukcesu" w programie MBA.

Przyznaje się kandydatów, którzy mają większe doświadczenie w pracy, w szczególności, gdy istnieją dowody rozwoju zawodowego. Należy pamiętać, że wejście do programu MBA odbywa się tylko i spadek rozpoczyna się w połowie sierpnia.

We wniosku do programu MBA, studenci muszą zdecydować się na studia w języku angielskim lub francuskim oraz są umieszczane, przyznał kiedyś w grupie / grupie badanej odpowiednio.

 • Canadian tytuł licencjata lub jego odpowiednik z minimum pozycji B lub 70 procent
 • Minimum dwa lata w pełnym wymiarze czasu zarządzającego lub doświadczenia zawodowego
 • Minimum 50 percentyla wynik na GMAT
 • Znajomości języka angielskiego

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Telfer School of Management, University of Ottawa »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń