master w administracji biznesu - główne w turystyce

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

master w administracji biznesu - główne w turystyce

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Master in Business Administration - Major w turystyce

&nbsp

Podczas organizacji turystycznych w Szwajcarii i za granicą rośnie, łączenia, i zmieniają właściciela, nowe i coraz bardziej złożone projekty są w toku w nowych miejscowościach takich jak Europa Wschodnia, Indie, Chiny, między innymi - wszystko to składa się na świecie oraz możliwości kwalifikacje posiadaczy tytuł magistra. Nie tylko absolwenci ekscytujące wyzwania w prywatnych firmach, będą one również kwalifikacje do pracy w sektorze publicznym w regionach turystycznych lub dołącz organizacje stowarzyszone.

&nbsp

&nbsp

Master in Business Administration na kierunku Turystyka oferuje następujące korzyści:


• Silna orientacja branży: Program nauczania w Lucernie, Uniwersytet Nauk Stosowanych i Sztuki jest ściśle dostosowane do potrzeb przemysłu - o czym świadczą jego nacisk na formowanie nowych partnerstw w przemyśle, zachęcanie do pracy, programy studiów, a także uczestniczenie wykładowców z silnym tle branży , na przykład.


• Silne międzynarodowych focus: Program jest przede wszystkim treści dostosowane do potrzeb organizacji o silnej międzynarodowej orientacji, a niektóre z jego wykładowców pochodzi z zagranicznych uczelni partnerskich (np. University of Brighton). Wszystkie moduły są w języku angielskim.


• Work-program studiów: Ci, uczestniczących w programie studiów magisterskich będą mogli pracować maksymalnie 30% normalnych godzin pracy w organizacji bezpośrednio lub pośrednio związanych z turystyką. Zakończenie programu w ten sposób znacznie zwiększa szanse absolwentów na rynku pracy. Mimo, że Szwajcaria nie jest częścią UE, studenci z UE mają taki sam status na rynku pracy jak szwajcarski studentów i można oczekiwać, aby zarobić wynagrodzenia brutto w wysokości CHF 1.000 CHF 1500 podczas pracy 50% stałe godziny pracy (a nie -niezobowiązującą ofertę w oparciu podobne rozwiązania).


• Wyjątkowe połączenie zarządzania usługami i turystyki: W pierwszych dwóch semestrów studenci program Mistrza skupi się przede wszystkim na polu zarządzania usługami.

&nbsp

Zrozumienia zarządzania usługa może okazać się cenne w dziedzinach związanych z poza branży turystycznej, jak również. Mogą one obejmować:


• Dostawcy Ogólne usługi (rozrywka i organizacji sportowych, planowanie i firm konsultingowych, firm z sektora nieruchomości, itp.)


• Publiczne i prywatne firmy transportowe, centra kongresowe, biura imprezy, wydarzenia działy się w różnych organizacji.

&nbsp

&nbsp

Warunki przyjęcia

&nbsp

Poniższe wymogi stosuje się do przyjmowania Master in Business Administration na kierunku turystyka kurs:


• Fundacja w biznesie: Absolwenci z dyplomem licencjata lub dyplom University of Applied Sciences, którzy nie mają doświadczenie w działalności musi wypełnić następujące przed dopuszczeniem do kursu Master's: 6 punktów ECTS z Business Administracja lub usługi Moduł zarządzania, 6 punktów ECTS z ekonomii lub Business Geografia modułu.


• Podstawowa znajomość branży turystycznej: Absolwenci z dyplomem licencjata lub dyplom University of Applied Sciences bez tła w turystyce należy wykonać następujące przed dopuszczenia do studiów magisterskich: 6 punktów z kursu fundacji w turystyce i mobilności ( z naciskiem na zarządzanie przedsiębiorstwem). Moduł ten jest oferowany wyłącznie w języku niemieckim w Lucernie Uniwersytet Nauk Stosowanych i Sztuki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Szwajcaria - Lucerne, Lucerne
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Szwajcaria - Lucerne, Lucerne
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą