Master of Business Administration

Virginia Commonwealth University School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Business Administration

Virginia Commonwealth University School of Business

Magisterskie Studia Menedżerskie MBA

Uniwersytet Virginia Commonwealth University położony jest w centrum Richmond w stanie Wirginia, a miasto stale wpisuje się w jedno z najlepszych miejsc prowadzenia działalności gospodarczej i kariery, zapewniając zwycięskie połączenie teorii biznesowych, praktycznego zastosowania i cennej sieci kontaktów zawodowych.


W ostatnim badaniu przeprowadzonym przez Bloomberg Businessweek jeden z uczniów powiedział: "Głównymi atutami programu są trudne podstawy programowe, mniejsze wymiary w klasie w celu bardziej spersonalizowanego uczenia się, włączenia pomyślnych liderów biznesu w Richmond w debatach klasowych i rozległych która jest bardzo aktywna w tej dziedzinie. "


Studenci przyznają wysokie oceny programu VCU MBA na potrzeby programu nauczania (A +), kalibru kolegów z klasy (A +) i jakości nauczania (A).


Studiując wzajemnie powiązane obszary funkcjonalności firm i badając przypadki, rozwinie się umiejętności rozwiązywania problemów biznesowych, podejmowania decyzji, skutecznego komunikowania się i pracy w zespołach. Ta integracja teorii i praktyki jest niezbędna do określenia swojego unikalnego stylu przywództwa i pomoże Ci zbudować profesjonalną sieć.


Wybierz ogólny kierunek studiów lub specjalizuj się w jednym lub więcej z następujących stężeń:

 • Business Analytics
 • Corporate finance
 • Rzecz przedsiębiorczości i innowacji
 • globalnego biznesu
 • Kapitał Ludzki
 • Information Resources Management
 • Inwestycje
 • Nieruchomość
 • zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Zarządzanie opieką zdrowotną * Stężenie Zarządzania Opieką Zdrowotną jest programem letnim zarządzanym przez Biuro Executive MBA. Tradycyjne studenci MBA VCU są uprawnieni. *

Studenci mogą zapisać się na pełny lub niepełny wymiar czasu. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w jeden wieczór w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) w godzinach od 7 do 21:40. Ogółem zajęcia odbywają się dwa wieczory w tygodniu od 5:30 do 18:45.

Stopień musi zostać zakończony w ciągu sześciu lat od momentu dopuszczenia do programu; jednak typowy student kończy stopień od półtora do trzech lat.

Profil studenta - przyjętych wnioskodawców średnio 4 lata doświadczenia zawodowego w różnych dziedzinach, takich jak inżynieria, nauka i humanistyka oraz biznes. Przyznani wnioskodawcy mają średni GPA 3,3 i średnią ocenę GMAT 565.

Program


Program nauczania MBA w VCU zawiera 19 kursów lub 57 godzin kredytowych i dzieli się na trzy kategorie: kursy przygotowujące do studiów, kursy zaawansowanych programów i przedmioty do wyboru.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1.5 - 3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Richmond, Virginia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Richmond, Virginia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą