Szkoła Zarządzania w Simmons w Bostonie w Massachusetts oferuje tylko program MBA z akredytacją AACSB, przeznaczony wyłącznie dla kobiet, uznany na całym świecie program "Przedsiębiorczość", programy rozwoju przywódców mające na celu promowanie kobiet w programach biznesowych, studiach licencjackich i połączonych, światowej klasy konferencji przywódców kobiet, najnowocześniejsze badania i przywództwo w kwestiach dotyczących kobiet, przywództwa i zarządzania.

Opcje programu

MBA Simmons jest przeznaczony do pasywnego życia i różnych sytuacji kobiet. W związku z tym oferujemy wiele opcji programowych w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Niezależnie od wybranej ścieżki otrzymasz ten sam wysoki poziom wykształcenia, prowadzony z tego samego programu nauczania, przez ten sam nadzwyczajny zespół wydziału. Oprócz zwiększania elastyczności uczniów oferujemy kursy skompresowane, kursy hybrydowe i podcasty, oprócz regularnych kursów.

Program

Rygorystyczny program nauczania, który buduje Twoje umiejętności Program zintegrowanego MBA firmy Simmons jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić, że umiejętności rozwijają się kumulatywnie i są wzmacniane przez cały program. Program MBA otwiera się z opcjonalnym warsztatem budowania umiejętności i ogólnych sesji orientacyjnych dla wszystkich studentów. W pierwszym tygodniu zajęć studenci biorą pod uwagę fundacje biznesowe, kurs jednego tygodnia, który wprowadza studentów do struktury i koncepcji programu nauczania - a także do siebie nawzajem. Podstawy biznesu Jednorazowe wprowadzenie wstępne - uwodzenie do programu Simmons MBA - podstawy kursu Biznesowego zapewnia widok śmigłowców na ogólne funkcje zarządzania i wprowadza różne perspektywy analityczne, których program obejmuje. Kursy podstawowe Studenci rozwijają zestaw umiejętności, które muszą być skutecznym menedżerem, w tym umiejętności analityczne, takie jak myślenie strategiczne, księgowość, ekonomia i analiza ilościowa oraz umiejętności behawioralne, takie jak strategie komunikacji i przywództwa. Kursy zaawansowane Studenci specjalizują się w narzędziach dyscyplinarnych i wiedzy niezbędnej do prowadzenia i zarządzania na poziomie strategicznym. Praktyki Zazwyczaj wykonywane w okresie letnim, Praktyki są bardzo zalecane (choć nie wymagane). Umożliwiają studentom stosowanie zdobytych umiejętności, przy jednoczesnym zdobywaniu konkretnej wiedzy branżowej. Kursy integracyjne Kursy "capstone" kształcają studentów, wykorzystując narzędzia i wiedzę z różnych dyscyplin, aby sprostać strategicznym problemom, problemom i możliwościom. Stężenia i przedmioty do wyboru Uczniowie dostosowują swój stopień, wybierając spośród jednego z naszych 7 wyznaczonych stężeń lub przez projektowanie własnego obszaru specjalizacji, wybierając z naszej listy zaawansowanych przedmiotów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Simmons College, Simmons School of Management »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
16 - 36 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applications received after April 15th will be reviewed on a rolling admission basis as space is available in the class.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications received after April 15th will be reviewed on a rolling admission basis as space is available in the class.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications received after April 15th will be reviewed on a rolling admission basis as space is available in the class.
Data końcowa