Program MBA w College of Management and Business w National-Louis University oferuje różnorodne kursy, które zaprezentują doświadczonego praktykującego z umiejętnościami finansowymi / księgowymi / ekonomicznymi, a także praktycznymi ludźmi / umiejętnościami przywódczymi niezbędnymi, aby odnieść sukces w dzisiejszym coraz bardziej złożonym ustawienia organizacyjne. Kursy te mają na celu rozwiązywanie problemów praktycznych, a nie teoretycznych, dzięki czemu uczniowie będą mogli niemal natychmiast zastosować swoją nową wiedzę i umiejętności w swoich ustawieniach pracy. Ponadto, kursy są sekwencjonowane w celu zapewnienia ciągłości i będą zawierać wspólne tematy i wątki. Te wątki i wątki obejmują kwestie komunikacji, kwestie różnorodności, prawa i etyki, a także strategiczne myślenie i umiejętności przywódcze. Ten program ma służyć doradcom dorosłych, którzy pracują w złożonych organizacjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych, nienastawionych na zysk, a także na zysk, a także pomagają im skuteczniej współpracować z przełożonymi, rówieśnikami i podwładnymi w celu określenia, wyjaśnienia i rozwiązywania problemów cele i problemy organizacyjne.

Ten program MBA jest oferowany w wybranych miejscach dogodnych dla osób pracujących dorosłych, którzy spotykają się w grupach kohortowych, które pozostają razem dla całego programu.

Nasz program MBA jest oferowany w trzech innowacyjnych formatach : w klasie (Web udoskonalony), online i hybrydowy. Studenci postępują w ramach programu z grupą od 15 do 20 różnych studentów, którzy odzwierciedlają zespoły, z którymi możesz spotkać się w pracy. Kursy spotykają się tylko raz w tygodniu w formacie w klasie, w którym nauczanie twarzą w twarz jest wspierane przez udział w internetowej witrynie w klasie, do której można uzyskać dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Instrukcja w formacie online jest prowadzona za pośrednictwem naszej internetowej platformy nauczania. Kursy online są podobne do kursów w klasie, z określonymi celami związanymi z określoną treścią kursu. Najnowocześniejsze narzędzia, takie jak media strumieniowe i symulacje zarządzania strategicznego, zwiększą Twoje naukę. Nasz hybrydowy format zapewnia innowacyjne kombinacje naszych w klasie i formatach internetowych.


Studenci MBA będą mogli wybierać spośród trzech stężeń:

Stężenie Zarządzania Ogólnego, Koncentracja Finansowa,
i koncentracji na rynku

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Duration
21 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty