Przeczytaj oficjalny opis

Program MBA w College of Management and Business w National-Louis University oferuje różnorodne kursy, które zaprezentują doświadczonego praktykującego z umiejętnościami finansowymi / księgowymi / ekonomicznymi, a także praktycznymi ludźmi / umiejętnościami przywódczymi niezbędnymi, aby odnieść sukces w dzisiejszym coraz bardziej złożonym ustawienia organizacyjne. Kursy te mają na celu rozwiązywanie problemów praktycznych, a nie teoretycznych, dzięki czemu uczniowie będą mogli niemal natychmiast zastosować swoją nową wiedzę i umiejętności w swoich ustawieniach pracy. Ponadto, kursy są sekwencjonowane w celu zapewnienia ciągłości i będą zawierać wspólne tematy i wątki. Te wątki i wątki obejmują kwestie komunikacji, kwestie różnorodności, prawa i etyki, a także strategiczne myślenie i umiejętności przywódcze. Ten program ma służyć doradcom dorosłych, którzy pracują w złożonych organizacjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych, nienastawionych na zysk, a także na zysk, a także pomagają im skuteczniej współpracować z przełożonymi, rówieśnikami i podwładnymi w celu określenia, wyjaśnienia i rozwiązywania problemów cele i problemy organizacyjne.

Ten program MBA jest oferowany w wybranych miejscach dogodnych dla osób pracujących dorosłych, którzy spotykają się w grupach kohortowych, które pozostają razem dla całego programu.

Nasz program MBA jest oferowany w trzech innowacyjnych formatach : w klasie (Web udoskonalony), online i hybrydowy. Studenci postępują w ramach programu z grupą od 15 do 20 różnych studentów, którzy odzwierciedlają zespoły, z którymi możesz spotkać się w pracy. Kursy spotykają się tylko raz w tygodniu w formacie w klasie, w którym nauczanie twarzą w twarz jest wspierane przez udział w internetowej witrynie w klasie, do której można uzyskać dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Instrukcja w formacie online jest prowadzona za pośrednictwem naszej internetowej platformy nauczania. Kursy online są podobne do kursów w klasie, z określonymi celami związanymi z określoną treścią kursu. Najnowocześniejsze narzędzia, takie jak media strumieniowe i symulacje zarządzania strategicznego, zwiększą Twoje naukę. Nasz hybrydowy format zapewnia innowacyjne kombinacje naszych w klasie i formatach internetowych.


Studenci MBA będą mogli wybierać spośród trzech stężeń:

Stężenie Zarządzania Ogólnego, Koncentracja Finansowa,
i koncentracji na rynku

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
21 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa