Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

MSU Denver w niepełnym wymiarze godzin, elastyczny program MBA z zakresu zarządzania firmą zapewnia studentom dostępną, elastyczną i wysokiej jakości MBA dzięki doskonałości w nauczaniu, indywidualnej uwagi i praktycznym doświadczeniom przy wyjątkowej wartości. AACSB akredytowane MBA oferuje niedrogie czesne, specjalistyczny rozwój zawodowy i rozległe możliwości współpracy. Nie wymaga pracy dyplomowej ani wstępnych kursów.

 • Kolegium Biznesu jest akredytowane przez AACSB, zarobione zaledwie przez 5 procent światowych szkół biznesu.
 • Kursy oferowane są w kampusie wieczorem z pewnymi wariantami hybrydowymi i online.
 • Wielkość klasy będzie średnio mniejsza niż 30 studentów, aby zapewnić osobiste zainteresowanie i umożliwić sieciowanie i budowę społeczności.
 • Zdobędziesz doświadczenie dzięki interakcji z profesjonalistami biznesowymi, projektami zorientowanymi na aplikacje oraz doradztwem dla klientów.
 • Wybierz koncentrację w obszarach wymagających wysokiego zapotrzebowania na strategiczne biznesowe, biznesowe analizy lub księgowość.
 • MSU Denver MBA jest liderem w Colorado z wysokiej jakości programem po rozsądnych kosztach.

Program

Ukończysz 37 semestrów na studiach MBA:

 • Jedno-kredytowy kurs podstawowy,
 • 27 godzin semestr wymaganych kursów podstawowych,
 • Dziewięć godzin semestralne dla Twojego stężenia.

Stężenia

 • Strategiczne Koncentracja Biznesu
 • Koncentracja Business Analytics
 • stężenie rachunkowości

Strategiczne Koncentracja Biznesu

Zakończenie koncentracji w strategicznym biznesie daje umiejętności analizowania zasobów firmy, działań firmy i wpływu na środowisko. Nauczysz się zrozumieć makro perspektywy firmy, jasno określając kwestie stojące przed organizacją, analizując informacje, określając możliwe kierunki działań i wdrażając plan działania. Będziesz kwalifikowany do kierowania procesem planowania strategicznego, działów zarządzania lub działów, i / lub służy w zespołach wykonawczych. Ta koncentracja dotyczy dowolnej firmy z branży, podmiotów rządowych i organizacji non-profit.

Koncentracja Business Analytics

Zakończenie koncentracji w programie Business Analytics daje umiejętności organizowania, modelowania i analizy danych oraz dostarcza praktycznych doświadczeń w różnych platformach oprogramowania. Będziesz kwalifikowany do roli analityków danych lub ról menedżera danych. Twoje obowiązki mogą obejmować zarządzanie analitykami danych w celu zarządzania innymi obszarami funkcjonalności wymagającymi dużej ilości danych, np. Marketingiem. Ta wymagająca wysoka popularyzacja kariera jest potrzebna w przemyśle, w tym między innymi w zakresie zaawansowanych technologii, telekomunikacji, sportu, edukacji i opieki zdrowotnej.

Aplikacja

Wnioskodawcy, którzy posiadają stopień licencjata z akredytowanych regionów kolegium lub uniwersytetu w dowolnej dyscyplinie, mogą ubiegać się o program MSU Denver MBA. Wszystkie decyzje wstępne zostaną podjęte przez komisję rekrutacyjną MBA.

Większość studentów zaleca zdobycie dwóch lub więcej lat doświadczenia zawodowego przed ubieganiem się o program MBA, ponieważ kluczowa część doświadczenia pochodzi z nauki i współpracy z innymi studentami.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sty 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa